Şimdi Ara

Hani dersin ya ben bu ligden yukarıyı hakediyorum ama çıkamıyorum (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
3.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam b2 den s5 e kasadinle cıkmıssın tebrik ederim. Ortada Boost yok dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanbey1

Bu oyun hakkında ne düşünüyorsunuz nasıl bir strateji izlemeliydik nasıl yenebilirdik baron vs verdik lee'nin pcsi reset attı 5 dakika afk kaldı caitlyn kite ne bilmiyordu blitz her seferinde jax'ı çekiyordu panth 0 tank w attığı gibi ölüyordu

Hani dersin ya ben bu ligden yukarıyı hakediyorum ama çıkamıyorum

2.Loseumu almış bulunmaktayım mutsuzum 20 win den sonra 2.lose koydu

pant gaza gelip full ad kasmıs

blitz 0 can 500 zırh dolanmıs

cait build op

lee afk dedin. Bi zahmet kaybedin

• o kaybettiğn 30 oyunun 30'u da böyle mi oynadın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wraths Trap

o kaybettiğn 30 oyunun 30'u da böyle mi oynadın?

Kazandığım 21 oyunu en fazla 5 kere ölerek tamamladım 21/5 22/4 vs bu skorlarla kaybetsemde skorum iyi oluyor
  • quote:

quote:

Kazandığım 21 oyunu en fazla 5 kere ölerek tamamladım 21/5 22/4 vs bu skorlarla kaybetsemde skorum iyi oluyor

Ya işte ranked'da kazanmanın bireysel oyunla çok fazla alakası yok. Takımının kazanması gerekiyor oyunu senin değil, Sen iyi oynarken aynı zamanda onlarında iyi oynamasını sağlaman lazım.
  • quote:

quote:

quote:

Ya işte ranked'da kazanmanın bireysel oyunla çok fazla alakası yok. Takımının kazanması gerekiyor oyunu senin değil, Sen iyi oynarken aynı zamanda onlarında iyi oynamasını sağlaman lazım.

O zaman o 4 kişi uyuyayacak sen onlarıda yönlendireceksin 1 vs 9 yapıcaksın yani benim takımımdan başkası yapsa olmuyormu niye hep ben onlarında iyi oynamasını sağlamam gerekiyor daha iyisi gelsin benden o benim iyi oynamamı sağlasın ben uyuyan free win alan kişilerden olmak istiyorum o kadar uğraşıyorsun 1 lose daha aldım jax rengara lanede 6 kill verince dravenda caiti feedleyince yapıcak hiçbirşey kalmıyor artık

• Bi gidin ya az önce ryan choi master ile harika gidiyodu ama diğerleri feedledi ryan bile taşıyamadı bu adam napsın.Tf gireriz 5 kişi bi bakarız 3 ü kacıyo karşı takımdakilerin canı azalınca geliyolar tabi biz ölmüş oluyoz sonra 1 kill alıp geri ölüyolar.Boşuna yazdım zaten bişey anlamıyacaksınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcpusat

Bi gidin ya az önce ryan choi master ile harika gidiyodu ama diğerleri feedledi ryan bile taşıyamadı bu adam napsın.Tf gireriz 5 kişi bi bakarız 3 ü kacıyo karşı takımdakilerin canı azalınca geliyolar tabi biz ölmüş oluyoz sonra 1 kill alıp geri ölüyolar.Boşuna yazdım zaten bişey anlamıyacaksınız.

Bütün duygularımın yazıya dökülmüş hali
  • Nasıl kaybettiniz acaba?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tcpusat

Bi gidin ya az önce ryan choi master ile harika gidiyodu ama diğerleri feedledi ryan bile taşıyamadı bu adam napsın.Tf gireriz 5 kişi bi bakarız 3 ü kacıyo karşı takımdakilerin canı azalınca geliyolar tabi biz ölmüş oluyoz sonra 1 kill alıp geri ölüyolar.Boşuna yazdım zaten bişey anlamıyacaksınız.

Bütün duygularımın yazıya dökülmüş hali

Az öncede aynısı oldu adam adc yazıp yasuo aldı dedim yasuo adc değil sonra ashe aldı neyse oyina başladık adam adc midden gider dedi ashe ile mide geçti adama o kadar dil döktük yok anlamadı.Sonra jax max 12 yazdı.Ashe yaşım 11 ama akıl yaşım büyük yazdı.Sonrada midde 3 kez öldü bilerek öldüm çünkü feederim dedi

• quote:

Orijinalden alıntı: nymus93

çok güzel öz eleştiri yapmışsın :) . ama bu dediğini plat-diamond liginde yapsan yapabilsen çok etkili olur oyuna etkini koyabilirsin.

Teşekkürler üstad, cok fazla maç oynadığım için az da olsa hatamı görebiliyorum. Eğer bronzdan çıkamamaktan dert yanan arkadaşlar varsa bol bol stream izlesin. Başka yolu yok.
    Sanırım lolking'de bazen sorun oluyor. Nasus ile 17 oyun falan oynadım 13/4 gibi bir w/l oranım var ama toplam oynanan maç sayısı 5 görünüyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

O zaman o 4 kişi uyuyayacak sen onlarıda yönlendireceksin 1 vs 9 yapıcaksın yani benim takımımdan başkası yapsa olmuyormu niye hep ben onlarında iyi oynamasını sağlamam gerekiyor daha iyisi gelsin benden o benim iyi oynamamı sağlasın ben uyuyan free win alan kişilerden olmak istiyorum o kadar uğraşıyorsun 1 lose daha aldım jax rengara lanede 6 kill verince dravenda caiti feedleyince yapıcak hiçbirşey kalmıyor artık

Onu yapman gerekmiyor hocam, zamanla farkına varırsın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Onu yapman gerekmiyor hocam, zamanla farkına varırsın.

Hocam 2 senedir oynuyorum hala birşey farketmedim ben main hesabımdada herşey böyle bu hesaptada her ligde bronzdada böyle gümüştede altındada plattada gerisini görmedim

• tenekamran kullanıcısına yanıt
    lolking de ilk ekranda son 1 haftadakileri gösteriyor.
  • 1 maçla böyle bi konu açamazsın. He eğer genelde böyle takımı taşıyorum diyosan u durumu 5-10 maçta bir kere yaşarsın diğer maçları kazanır çıkarsın. Bu performansın istisnaysa da doğru yerdesin.

Herkesin iyi oynayıp taşıyamadığı maçlar olmuştur onlardan birisi de geç takılma çok

• quote:

Orijinalden alıntı: thiocillin

1 maçla böyle bi konu açamazsın. He eğer genelde böyle takımı taşıyorum diyosan u durumu 5-10 maçta bir kere yaşarsın diğer maçları kazanır çıkarsın. Bu performansın istisnaysa da doğru yerdesin.

Herkesin iyi oynayıp taşıyamadığı maçlar olmuştur onlardan birisi de geç takılma çok

Aynen farkettim nadir çıkıyor böyle maçlar 22 win 3 loseum var 1'de leave var
  • Karşıda Queue Snipe mı var ben mi yanlış anladım ? 2 si duo desek. Diğer 2 si nasıl aynı takıma düştü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: IDeoxysI

Bir maçta Lee Sin varsa o kişi ya maçı kazandırandır yada kaybettiren.

+1

• Şu an hesap gümüş 1 23 lp 1 maç yenilip birşey dememek gerekiyormuş şansa bağlı 1 maç yenildin diye pes etmekde yok devam
  • Yorum süper.

+Ben ağlayayım mı ?
    -atla

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.