Şimdi Ara

Hangisini tercih etmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki 3 telefon arasında kaldım, telefonda pek oyun oynamam ve kamerası önemli değil.
    Dizi izlediğim için sesi kaliteli olmalı ve acil ise o an telefon üzerinde programlama yapıp compile edebilirim.
    Aşağidaki fiyatları bir arakadaştan özel olarak aldım sizce hangisini seçmeliyim ?

Xperia SP - 685 tl
    Moto G 16GB - 604 tl
    Zenfone 5 - 660 tl
    Hepsi faturalı ve garantili, birde bir arkadaş faturaz fakat garantili sıfır Zenfone 5 satıyor 600 tl ye (hediye gelmiş ona) , faturasız almam bir sıkıntı oluşturur mu?
    Başka önerileriniz varsa yazabilirsiniz bütçem max 700 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CatchFire -- 18 Ağustos 2014; 14:12:31 >

• telefonun fiyatları çok iyi öncelikle garanti firmalarını araştır bazıları servis için fatura istiyor.Moto g nin kamerasını ve sd kart desteği olamamasını beğenmedim.Kamera önemli değil dizi izlerim yazmışsın.Zenfone 5 in ekranı büyük daha avantajlı
  • Moto G kullanıyorum tavsiye ederim stabil ve hızlı görüntüde çok iyi SD card sorun değilse alin derim SRS çıkışında çok güçlü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle moto g

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CatchFire kullanıcısına yanıt
    ZENFONE 5 ŞU ANDA DA BU FİYAT KATAGORİSİNDE BAŞKA TELEFON ÖNERİSİ TÜRKİYEDE YOK :)
  • Moto G'de otg olduğundan bellek falan kullanabilirsin belki.
    Ama ben olsam Zenfone 5 alırdım sanırım. Daha büyük ekran, tasarım yönüyle önde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sp daha ust donanimda sd kart var batarya 2370 kasa saglam bravia teknolojisi videoda cok guzel bence,fiyat cok cazip

• moto g tavsiye ederim
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Bende başlarda SP düşünüyordum fakat bazı kronik sorunları varmış mesela ekranın titremesi.
    Ayrıca 4.4 desteği alıp almayacağı belli değil sanırsam, bu yüzden moto g ile zenfone arasında kaldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: CatchFire

Bende başlarda SP düşünüyordum fakat bazı kronik sorunları varmış mesela ekranın titremesi.
    Ayrıca 4.4 desteği alıp almayacağı belli değil sanırsam, bu yüzden moto g ile zenfone arasında kaldım

Ekran titremesi wifi menzil kisaligi ve ses dusuklugu bunlar ilk baslarda ve bende gwcens ene temmuzda aldigimda mevcuttu aralardaki fix guncellemelerle suan icin bunlar yok,subattan beri cihaz gayet iyi,4.4 alacagi yada hayir almayacagi suan kesin degil.

• SP yi kesin olarak eledim.
    Moto g ile ZF5 arasında kaldım, ekranın küçük olması benim için sorun değil, kronik sorunları olmasın yeter.
    Yarın sabah siparişi vereceğim, iki telefondan birini kullananlar yorum yaparsa sevinirim.
  • kamera onemlı degılse zaten xperıa sp en ustunu,kronık soruna gelınce daha yenı olan cıhazların sorunun daha az acıga cıkmamıs olması normal,hayırlı olsun yınede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mursan99

kamera onemlı degılse zaten xperıa sp en ustunu,kronık soruna gelınce daha yenı olan cıhazların sorunun daha az acıga cıkmamıs olması normal,hayırlı olsun yınede.

sp kamerası 12 mp ve başlıktakilerin en iyisi değil mi?
  • Moto G derim güncel ve stabil, Android L alıyor çok hızlı cihaz kamerada hic kotu değil.

• moto g bencede
  • Moto g
  • Moto g sipariş verdim cuma geliyor.
  • quote:

Moto g sipariş verdim cuma geliyor.

Hayırlı olsun, moto g inceleme konusunu şimdiden okumaya başlayın o zaman.

http://forum.donanimhaber.com/m_96204493/f_//tm.htm#96204493
  • quote:

Moto g sipariş verdim cuma geliyor.

Hayırlı olsun hoş geldin aramıza arkadaşın incelemesini kesinlikle oku çok iyi olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.