Şimdi Ara

Hangisini tercih ederdiniz (Çamaşır Makinesi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Annemin 15 yıllık makinesi bozulunca arayışa başladım. Şu iki makine arasında kaldım. Siz hangisini tercih ederdiniz?

SAMSUNG WW11BBA046AEAH 11kg 1400

BOSCH WGA252Z0TR 10 Kg 1200

Bunların yanında benzer fiyata farklı bir cihaz önerir misiniz?

• Üstteki samsung modeli alttaki boschtan çok daha iyi bir model samsung tercih edin.
  • Samsung WW11BGA046AEAH 11 KG  Bu modeli aldım Allah utandırmasın Samsung kötü diyolar ama sıkıntı omaz inşallah.

• cihan85 kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun , güle güle kullanın. Bende bundan almak üzereyim , kullanıcı yorumu pek yok. Hepsiburada da 17.000 tl. , alınır mı , memnunmusunuz acaba ?..

• orhan1461 kullanıcısına yanıt

5 ay oldu tek sorun evin eski olduğundan sigorta değişimi yaptık evin sigortası voltajı düşükmüş büyük voltajlı yada amperli olanla değişim yaptık. sıkıntı yok. Eski makinem 6 kilo idi bu 11 kilo rahat ve temiz yıkama. Ben 12.800 aldım teknosadan alınır. Çünkü ben çok kötü bir makinadan geçtim buna ve sen eğer daha Önceki makinan konforlu ise bu düşük yada değişimi hissetmezsin. Benim için tek sıkıntılı özelliği melodi çalıyor yıkama bittiği zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihan85 -- 12 Nisan 2024; 22:18:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.