Şimdi Ara

Hangisini tavsiye edersiniz Samsung LE-46B554 Philips 47PFL3605 LG 47LD450 ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 1 ay önce Philips 42PFL5405H aldım, oldukça memnunum, ama bu televizyonu oturma odasına koyup , salona 46"/47" yeni bir LCD almak istiyorum.
    Fiyatları yaklaşık aynı olan 3 modelde karar kıldım (fiyat kriterlerime bu LCD'ler uyuyuor) ,Samsung LE-46B554 Philips 47PFL3605 LG 47LD450. Bu 3 televizyon hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım/yorum rica edebilirmiyim.
    Salonum 47" televizyon için yeterince büyük, karşılaştırmada sadece teknik özellikler benim için önemli (Garanti, alınacak firma kasa dizaynı vs gibi özellikler bunlar önceliğim değil).

Bu televizyonlarda ilk önce MKV , özellikle 1080p filim izleyeceğim, media player'im var o yüzden LCD media player olarak kullanmayacağım.USB giriş o yüzden elzem değil. DTS ve Dolby Digital Anfim ve 5+1 hoporlörlerim yeterince kaliteli.
    HD yayın olarak Digitürk kullanıyorum, 2. olarak HD kanal ve maç izliyorum.
    PC veya oyun konsolu bağlamıyorum ve bağlamayı düşünmüyorum.

%40 MKV filim, %20 HD yayın , %40 SD yayın izliyorum denebilir. LG 'de dual engine özellikle SD yayınlarda iyileştirme yaptığını okudum, Sammy B55x serilerininde SD yayınlarda başarılı olduğunu inceledim. Philips için birşey bulamadım (şu an kullandığım philipsden çok memnun olduğum için listeme aldım, ama bu tv tabiki bir önceki panel ve 50HZ)
    Odamda yansıma sorunum yok, ama Philips de olduğu gibi yüksek kontrast/canlılık ve doğal renkler tercihim.

Yardımlarınızı lütfen esirgemeyin
    Saygılar

• bursa metro 47PFL3605=1800 tl
    bursa metro 46XV635= 1898 tl
    hayırlı aramalar olsun..
  • Gönlümde LG 47LD450 var, birisi desinde alayım hadi . Bu 47" lcdleri kullanan hiç kimse yokmu yahu ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: multigen

Gönlümde LG 47LD450 var, birisi desinde alayım hadi . Bu 47" lcdleri kullanan hiç kimse yokmu yahu ???

1599 TL ye 47LD450 İSTANBUL BİLİŞİM A.Ş de..

>> 70 TL değerinde duvar askı aparatı hediyemizdir
    >> 35 TL değerinde altın uçlu HDMI kablo hediyemizdir

http://www.istanbulbilisim.com.tr/index.php?act=ShowProduct&productID=14571

1920x1080 Çözünürlüğe sahip FULL HD dir. Fiyat ve özellik segmentinde incelediğimizde piyasada en uygun ürünlerden biridir.

Bu konuda size yardımcı olmak için telefon numaranızı özel mesaj ile göndermeniz halinde Uzman Call Center Ekibimiz size ulaşacaktır veya 212 444 0 912 den siz arayabilirsiniz.
    Saygılarımızla

• bende geçen cuma 47PFL3605 aldım teknosadan 1699/12. televizyonluğuda yarı fiyatına verdiler. salonum büyük olduğu için böyle bir televizyona ihtiyacım vardı, bütçe de bu kadardı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.