Şimdi Ara

HANGİSİNİ SEÇMELİYİM...?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR LED TV ALACAGIM AMA ASAGIDAKI PANELLERDEN HANGISINI SECMELIYIM,3D LI OLMASINI 2D-3D CEVIRMESINI DNLA OLMASINI ISTIYORUM COGUNLUKLA 2D KULLANACAGIM AMA FPR GOZLUK KULLANMASI TERCIGIM AMA MUTHIS TEREDDUTTEYIM...FIKIR VERIRSENIZ SEVINIRIM....

PHILIPS PFL7696
    LG LW570S
    LG LW5500
    SONY EX720
    SAMSUNG D6500

• cok mu zor soru sordum :(( arkadaslar lazım...
  • ferrarimi lamborgihinimi maseratimi gibi bir soru olmuş. hangisi düşeş gelirse al bence ;) lg hariç tabiki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenberkay -- 25 Şubat 2012; 18:34:33 >
  • 3d icin lg ya da philips, 2d icin sony.
    hangisi senin icin onemliyse..
  • fpr tercihim demişsiniz. son 2 yi eleyip yorum yapıyorum.
    yakın zamanda 7656K kullandım. mağazalarda oynatılan lg demo 3d video yu denemiştim. bugünde lw5500 de aynı videoyu izledim.
    lg 3d de biraz daha başarılıydı bana göre. şöylede bir durum var philips te denediğim video youtube den inmişti. bugün mağazadakinin üst köşe bluray video yazıyordu. belkide kaliteli olduğu için bana başarılı görünmüştür.

Tavsiyem usbnize denemek için filmler atıp kendi gözünüzle görmeniz.

2d-3d çevirme istemişsiniz. Philipste bu özellik bulunmamakta.
  • Seçeneklerden en iyisi Phil 7696.Sıkıntı çıkarmayan,Amblight lı,SD lerde Phil performansı da 7 ve üstü serilerde iyidir.

Saygılar
  • 2d-3d görüntü kriterlerim arasında ama acaba cok onemli mi bu ozellik..? yani acıkcası philips ile lg arasındayım ki bunların arasında ciddi goruntu farkı varsa philips lehine oyle durumda belki 2d-3d olayını atlayıp phılıps tercıh edebılırım ama gercekten 2d goruntude cıddı fark var mı..?
  • 2D -> 3D çevirisi derinlik katar görüntüye, gerçek bir 3D film / video gibi olmayacaktır. 3D desteği olmayan oyunlarda güzel işe yarıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

2D -> 3D çevirisi derinlik katar görüntüye, gerçek bir 3D film / video gibi olmayacaktır. 3D desteği olmayan oyunlarda güzel işe yarıyor.

Sayın techraven, LG için kredi kartı olmadan senetle istanbul içinden alış yapacağım bir mağaza varmıdır. Bu konuda bir bilginiz mevcut mudur
  • Sanıyorum Evkur dan bu şekilde alışveirş yapılabiliniyor.
  • teşekkürler
  • 2D den 3D'ye çeviriyi bende gördüm. Çok başarılı değil. Benc sırf bu yüzden LG tercih etme. Tavsiyem Philips olurdu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.