Şimdi Ara

=== Hangisini alayım arkadaşlar - Pıonerr VSX-1021 RECEIVER - Marantz SR 5006

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Focal hoparlörler var bende . AVR için hangisini 2.el olarak alabilirim max 5000 TL limitim var.

• İlanlarda sr 6004 de var. Bunu da düşünebilirsiniz.
    5006 için tek olumsuz görüşüm (aynı zamanda genel görüş) ekranın küçük olması. Görme probleminiz varsa kullanırken zorlanabilirsiniz. Onun dışında 6004 ile ses karakteri ve donanım özellikleri aynı sayılır. Gayet iyi amfi ler. Yakın zamanda pioneer VSX 921-1122 kullandım. İki cihazda sinema da iyiler.
    Ben focal set ile kullanacağınızı göz önünde tutarak söylersem marantz sr 6004 veya 6007 derdim. Pazarlıkla üç aşağı beş yukarı 5000 TL civarına alınabilir diye düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim tavsiyem 4k olmayan bir avr almayın derim. İlle de alternatif bu 2si arasında olacaksa Focal ile Marantzın uyumludur direk Marantz 6004 derdim.

Sinemada sert karakterli amfiler daha iyi iş çıkarır madem bu tip eski cihazlara bakıyorsanız listenizde kesinlikle Denon'a yer verin. Marantz daha müzikal yumuşak karakterlidir çünkü. Denon 3808-4308 bulabilirseniz kaçırmayın bu yukardakilere göre özellikle sinemada çok daha iyi performans alırsınız.

• çok teşekkürler arkadaşlar , bana Marantz yolları gözüktü o halde - amfisi olup satmak isteyenleri beklerim -

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.