Şimdi Ara

hangisi kızı seçmeliyim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki tane arkadaşım var. ikisi de bayağı yakınız ama biriyle devam etmem gerekiyor artık.

bir tanesi 170 boylarında biraz balık etli minnoş çok güzel olmasa da tatlı. maaşlı çalışıyor ancak ailevi nedenler sebebiyle çok kendine ayıramıyor. yüksek lisans yapıyor ve kurumsal bir firmada çalışıyor. bunun dışında sıradan biri

diğeri ise 160 boylarında güzel ve fit. aile durumu iyi kendi arabası var. aynı zamanda yine bu kızda yüksek yapıyor ve kurumsal bir firmada çalışıyor. bu kız aynı zamanda ailesi nedeniyle avrupa birliği vatandaşı. ancak uzun bir ilişkiden sonra evlenip 6 ay kadar evli kaldıktan sonra yeni boşanmış(9 ay oluyor boşanalı) ve şu hayatındaki 2. kişi olacağım olursam

ilk yazdığım kızında öyle çok ilişkisi yok. ilk ben denilebilir.
    ikisi de benzer yaştalar 94 lü.
    ikisi ile de benzer keyifli dakikalar geçiriyorum ancak 2.kız maddi imkanı daha iyi olduğu için daha fazla şey yapabiliyoruz.

sizce ne yapmalıyım kafam karıştı. ilişkiye başladığımda ciddiye girerse ikinci kızın önceki evliliği beni yorar mı ? sade ve temiz birinci kızla mı yoksa ciddiye giderse avrupa birliği vatandaşı ve ailesi durumu ve kendi birikimi olan ikincisi mi ? bir akıl verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut12344 -- 22 Ağustos 2019; 1:41:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• zengin olanı seç...
  • Her türlü uzun vadeli düşün ve HUZURU seç... PARA HUZUR GETİRMEZ, hesabını da buna göre yap. Yıllarını geçireceğin, belki çocuklarının anası olacak kadını para, pul, maddiyata göre seçersen, çok büyük hata edersin...
  • Günümüzün vebası mantık evliliği diyorum..

Neden dersen, sen ilk kızı haketmiyorsun bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SaB0 -- 22 Ağustos 2019; 17:3:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir insanın evlenip boşanmış olması, ortada çocuk yoksa ve boşanan eşler birbirlerine herhangi bir his beslemiyorlarsa (buna sevgi, nefret vs de dahil) herhangi bir sorun ortaya çıkartmaz diye düşünüyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.