Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
3
Favori
2.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

.

(En Son Oy Tarihi: 4.1.2021)
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ciddiyetsizmezun -- 26 Haziran 2020; 12:10:13 >

• Hocam bence derece tayfadan en iyisi murat can gereksiz bir içeriğini gördüğümü hatırlamıyorum. sık video da atmıyor zaten . mert bence çok iyi bir derece yapmış gerek obpsi olsun gerek mezun olması ama son zamanlarda çok fazla video atmaya başladı sürekli kendini tekrarlıyor ve video çekmek için video çekiyor gibi geliyor bana.
    Arkadaşlar soru tahmin ediyorum. Paragrafa kesin bakın dhsıehwofjsk bak yemin ediyorum çıkacak...

Soru tahmin kısımları komik gerçekten ama sınava girip derece yapmış birilerinden tavsiye almak daha doğru gibi geliyor bana. Sadece her sene çıkan konuları söyleyip soru tutturdum demek çok troll gerçekten ahsusjs
  • Oğlum hepsi aynı başta iyi gidiyorlar sonda cıvıtıyorlar

50 tane konu sallıyor 1i tutarsa sOrU tUtTuRdUm len mQ

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alttaki elemanı bilmiyorum da murat can'ın nesi gereksiz?

• aga murat canın nesi gereksiz harbi alltaki elemanla apayrı kafadalar ben pek bir şeyini görmedim
  • Hocam bence derece tayfadan en iyisi murat can gereksiz bir içeriğini gördüğümü hatırlamıyorum. sık video da atmıyor zaten . mert bence çok iyi bir derece yapmış gerek obpsi olsun gerek mezun olması ama son zamanlarda çok fazla video atmaya başladı sürekli kendini tekrarlıyor ve video çekmek için video çekiyor gibi geliyor bana.
  • Alttaki tam anlamiyla gereksiz boşun teki ama üstteki gayet iyi çocuk

• Arkadaşlar soru tahmin ediyorum. Paragrafa kesin bakın dhsıehwofjsk bak yemin ediyorum çıkacak...

Soru tahmin kısımları komik gerçekten ama sınava girip derece yapmış birilerinden tavsiye almak daha doğru gibi geliyor bana. Sadece her sene çıkan konuları söyleyip soru tutturdum demek çok troll gerçekten ahsusjs

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alttakini gram sevmem ama kaliteli birkaç videosu var.
    Üsttekinden nefret ediyorum

• Murat cani severim

• 2 sinin de içeriklerini takip ediyorum sınav senemde işe yaradığını düşünüyorum çoğu rehberlikçiden iyi ikisi de.Örnek program yapmada rehberlikçi gibi gel sana hadi program yapıyoruz ne eksiksinden çok direkt sana nasıl yapılması gerektiğini göstermeleri vb şu ana kadar daha vakit kaybı bi videolarını izlediğimi hatırlamıyorum
  • Mcan severiz. Diğer eleman bomboş

• Gri koç Bekir Avşar dan iyiler

• murat cana kalite konusunda 9.5/10

alttaki adamın adını da hep unutuyorum 6.5/10

• Murat can iyidir alttakini bilmiyorum bile

• 1071 Malazgirt reis hepsini tokatlar.

• PhenomenalOne P kullanıcısına yanıt
    Asıl gereksiz bu postu açandır

• Murat can mantıklı tavsiyeler veriyor boş yapmayın dersinizi çalışın :)

• Murat can iyiydi de msü videosundaki ben istatistiğe bakarım söylemleri aşırı itici olmuş ;( sonuçta sadece geçen yıl sınava girmiş iyi bi öğrencisin

• Murat cana gereksiz diyen 25 kişi alttakinin akrabası. Murat can youtubeda ilk 3 te kesin yer alır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.