Şimdi Ara

Hangisi alınmalı? 'Anker Soundcore Life Q20 incelemesi'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anker Spirit pro incelemesini de yaparsanız sevinirim.

• Burak taş incelese bakarım. Seviliyorsun kardeşim kalp

• Q10 var bende memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu kulaklıklar hiç rahat degil kulagın çevresine baskı yapıyor
  • Bayağıdır bekliyordum sonunda inceleme geldi güzel olmuş burak eline sağlık :) Q10 deneme fırsatım olmadı hala denk gelirse yolda bile görsem çevirip soracam o derece :D

• Bu incelemeyi keşke bir ay önce yapmış olsaydın o zaman Q20 almaktan vazgeçebilirdim. Sağlık olsun, inceleme için teşekkürler.

Bu arada kulaklıklar her ne kadar bir gaming kulaklık olmasa da kulaklığı 3.5 mm kablosuyla bağlayıp bilgisayarda oyun oynarkenki deneyimlerini paylaşabilirsin.

• İyi Q10 almışım. Hepsiburada 199 TL den satarken almıştım. Çok iyi kulaklık, vazgeçemiyorum ama dışarıda takmıyorum çünkü dış görünümü hoşuma gitmiyor. Evde kal Q10 al:)

• O kadar övdünki Q10 incelemenden sonra Q10 aldım. BEATS SOLO 2 wireless kulaklığım Q10 karşısında çakma kulakluk gibi kaldı. Ayrıca SENNHEISER HD 4 denemiş biri olarak Q10 ondanda iyi.. Ses rengi Bose sound sport free kadar iyi. Ben çok memnunum inceleme için teşekkürler.

• Burak Şolt tasarım olayına takmışsın bende görüşümü söyleyim; Q20 gibi kapkara kulaklıklar çok kötü görünüyor bimde satılan 49.90 tl lik kulaklıklardan hiçbir farkı yok. Ben yolda senin kulağında Q20 görsem polosmart yada preo falan sanabilirim ama Q10 u görsem en azından hemen anlarım anker Q10 diye ayrıca kırmızı-siyah her zaman için sportifliği simgeleyen renk kombinasyonudur.

BMW sportline modelinde kırmızı-siyah kullanır, hyundai n line da kırmızı-siyah kullanıri şuan aklıma gelmeyen bir sürü firma bu renk kombinasyonunu kullanır. Anker Q10 da da güzel olmuş.
  • Merhaba, Taotronics 85 ve 55 modellerini de inceleyebilir misiniz Anker ile yakın fiyatları var onlarla karşılaştırması da güzel olabilir, inceleme için teşekkürler.

• Anker soundcare q10 aldım bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyata satılan kulaklıklarda mutlaka APTX olmalıydı.

bu dig aletler Sadece telefon veya PC amaçlı kullanılmıyor .

Ayrıca inceleme yapan uzmanlar. kulaklıkları be hoparlörleri BT aparatlarla da denemelidirler.

Çünki pek çok kişi tv ve MP lere takılan apartlarla film amaçlı kullanıyorlar.

[mention]burakesan[/mention]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 12 Temmuz 2020; 16:39:45 >
  • Ses kalitesi bakımından Q10, Q20'den daha iyi demişsiniz. Basların daha yüksek olmasının kaliteyle ne ilgisi var ki? Müzikte olması gerekenin üzerine fazladan bas sesler eklemek kaliteyi arttırmıyor, olsa olsa sizin dinleme zevkinizi arttırıyordur. Ayrıca her ikisinin de hi-res olmadığını Spotify'dan bluetooth ile dinleyerek mi anladınız? Spotify kayıplı (320 kbps ogg) müzik sunuyor, bluetooth ile de kayıpsız müzik dinlenemiyor. O aux girişi oraya sadece şarj bittiğinde kullanılsın diye konulmuyor, çünkü ses kalitesini önemseyen bir insan zaten o kulaklığı kablosuz kullanmaz. Eğer ki o kulaklıkların tam performansını ölçmek istiyorsanız cihazınıza "kablolu" bağlayarak Tidal gibi bir "kayıpsız" bir müzik servisinden dinlemeliydiniz.

• kurtpınar K kullanıcısına yanıt

hocam 4 senelik konu olacak neredeyse , ondan sonra ne ürünler çıktı güncel şeylere bak bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.