Şimdi Ara

Hangi ticari araç ?? Fiyatları ile birlikte..! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam hocam siz haklısınız ben kötüyüm yukarıda aynı fabrikadan çıktığını yazmıştım zaten ama siz sadece kendi aracınız iyi diye hepsi iyi olacak sanıyorsunuz. O yüzden haklısınız iyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: melon52

2.0 litre vergisini hesaba katıyorsunuz umarım..

hala makaslı oluşu

102 hp olması

arka camı hala sürgülü

kronik arızalı DSG çift kavramalı şanzımanı ile mekatronik ve kavrama arızalarına hazır pimi çekilmiş bir saatli bomba..

bir sürü lades şansı..

Alıntıları Göster
    2.0 dsg tamamen sorunsuz diye biliyorum vergi konusunda haklısınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kıng365

Bildiğim kadarı ile ticaride 1.6 ile 1.3 aynı vergiyi veriyor diye biliyorum. Hem çok haklısınız koca doblo abi 1.3 multijet taşıyamaz gibi geliyor.

ne iş yapayacağınızı bilmemekle beraber,1.3 dobloya maxı olanlardan bahsediyoruz daha uzun ağzına kadar doldurduk tepeleme..

4 yetişkin yolcuda var araç yinede zorlu çerkeş,ılgaz bolu rampalarında 5.vitesin ve 100km nin altına düşmedi ben hayret ettim öyle yani.

o yük ve o ağırlık durumu ile çok iyi işler çıkarıyor,bütçe yetiyorsa 1.3 olabilir.yetiyorsa1.6 olsa daha iyi olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: ouzqan

Hocam güncel olarak rifter berlingo combo ve kangoo takip ediyorum rifter en iyisi şu an sıfır olarak satılanlar arasında ama fabrikasyon sorunlu bir araç çizgileri tutmuyor bazılarında boya sorunu var bazıları desen ekranda sorun yaşıyor bazılarında ön tampon kendinden çıkıyor ilk seri biraz sorunlu gibi aynı fabrikadan çıkan berling ve combo dabu sorunlar yok denecek kadar az , kangoo sıfır kalmadı 2019 2018 arçaları neredeyse sorunsuz özellikle 110 luk olanlar, courier desen hem bunlardan küçük hemde ondan da boya sorunu var experde boyasız çıkanına denk gelemezsin çoğunun boya kalınlığı tutmuyor araç fabrikasyon böyle, connect ve yeni caddy daha denk gelmedi bana ama makaslı araçlar yüke gelirler orası kesin ama konfor açısından arkada oturanlar hele açılmayan camlar ile caddy de eziyet çeker, Doblo 1.3 e girme hele euro 5 motor alırım dersen 70 -80 binde bile refrekte görürsün yetmiyor şuan sanayiye git euro 5 1.3 görmeyeceğin dükkan olmaz 1.6 ise biraz yakar ama konforu falan olsun fiyatıyla en mantıklısı bence, tamam diğerlerii kadar dolu değil şımartmıyor insanı ama Türk insanı için biçilmiş kaftan.

yazdıkları ile bu kadar çelişmek..)

neymiş bu rifterdeki fabrikasyon sorunlar..)

2 yıldır rifter GT line kullanıyorum 50 adet kullanıcının olduğu bir takımda..

hiçbir araçta anlattığın sallamasyon şeyler yok..

sallama diyorum nerenden yazıyorsan..

çizgi tutmuyor nasıl bir varsayımdır,tampon çıkması..)

lütfen saçmalama ve milleti yanlış bilgilendirip bu bilgi ortamlarını bir çöp kovasına dönüştürme..

BERLİNGO VE COMBAYA GÜZEL SORUNSUZ DEYİP RİFTERİ GÖMMEYE ÇALIŞMAK..)

3 DE AYNI FABRİKADA ÜRETİLİYOR..PESS...)

PSA grubu EMP 2 denen platformda c5 aicros,combo,berlingo,rifter,3008,5008,508,308 i üretmekte bunlar aynı altyapı motor şanzıman ve ön takım kullanıyorlar

aç oku öğren milleti yanlış yönlendirme

lütfen..

• melon52 M kullanıcısına yanıt

Hocam uzatmanın gereği yok siz haklısınız ben rifter düşmanıyım evet.  

birde öyle emir vererek konuşmayalım herkes benim gibi anlayışlı olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ouzqan -- 4 Ekim 2020; 9:21:27 >
  • doblo ıcı uzay mekıgı gıbı kullanımı bıraz garip. bir boşluktaymıs hıssıyatı verıyor.

diğerleri sedandan cokta farklı degıl.

listeye eklenmemıs ama fiorinoya da bakabılırsın (95 lik olması şartıyla)

yakıt olarak daha ıyı durumda.

genişlik olarak biraz daha küçük .

• quote:

Tamam hocam siz haklısınız ben kötüyüm yukarıda aynı fabrikadan çıktığını yazmıştım zaten ama siz sadece kendi aracınız iyi diye hepsi iyi olacak sanıyorsunuz. O yüzden haklısınız iyi günler.

sorunlu araç diyen sizsiniz bende kullandığım ürünü ve takımdaki kişi sayısı ve toplam detayı verdim sıfır sorun..

ben düz kullanıcıyım,tarafsız şirket hissedarı değilim..

neyi görürsem onu yazarım bir önceki aracım 1 serisi 2015 model bmw 116 d idi şanzıman harici çöp dediğim ve diğer kullanıcı gurubundan linç yediğim doğrudur.

siz karıştırdınız şu kullandığı malı yere göğe sığdıramayan tayfa ile..

şu da varki mesnetsiz desteksiz ve örnek ve sonuç içermeyen önermeler varsayım ve karalamadan öteye geçemez

yiğidi öldürün ama hakkını yemeyin..

PSA gurubu ticari araçlarında EAT 8 AISIN SEİKİ TORK KONVERTÖRLÜ TAM OTOMATİK ŞANZIMANI KULLANAN tek firma

bakın çift kavrama demiyorum onlar yarı otomatik kullanıyor..

şu anda bu şanzımanı cadillac,volvo,lexus gibi markalar kullanıyor

pegueot bu şanzımanı bir ticaride kullanarak kullanıcı kitlesine bir ilki yaşatmakta bu bir ayrıcalık kullanıcı adına..

yoksa bana ne peugeotdan ben kullandığım ürük kalitesine bakarım logoya değil..

• quote:

Hocam uzatmanın gereği yok siz haklısınız ben rifter düşmanıyım evet.  

birde öyle emir vererek konuşmayalım herkes benim gibi anlayışlı olmaz

aç oku öğren demişim bir emir kipi yok.

yazdıklarınız gerçeklerle bağdaşmıyor hepsi bu.

buradan bilgi paylaşımı yapmak isteyen insanları yanlış yönlendirmeye hiçbirimizin hakkı yok

ben haklı vs değilim ürün ve detayları bunlar,kullanım şartlarımızla beraber herkes okusun öğrensin özgürce..

• quote:

Orijinalden alıntı: acura07

doblo ıcı uzay mekıgı gıbı kullanımı bıraz garip. bir boşluktaymıs hıssıyatı verıyor.

diğerleri sedandan cokta farklı degıl.

listeye eklenmemıs ama fiorinoya da bakabılırsın (95 lik olması şartıyla)

yakıt olarak daha ıyı durumda.

genişlik olarak biraz daha küçük .

köşeli hatları var evet o hissi yaşıyorsunuz koltuğa oturunca büyükce bir dikdörtgen gibi..

Müşterilerin arabalarına ara binince çok fazla araç deneme fırsatım oluyor. En çok garipsediğim doblo oldu bugune kadar.

Bu 10 km yolu korka korka gitmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acura07

Müşterilerin arabalarına ara binince çok fazla araç deneme fırsatım oluyor. En çok garipsediğim doblo oldu bugune kadar.

Bu 10 km yolu korka korka gitmiştim.

3000 km yol yaptım bir süre sonra alışıyorsunuz

zaman mekan durumuna..)

Mutlaka:)))

O garip hissiyata alışmak zaman alır. Sürekli 2 3 araç kullanacak biri sıkıntı yaşar sadece.

• Ford çok iyi de pahalı ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Doblo berlingo courier kullandım daha önce. İçlerinde özellik ve rahatlık olarak en sevdiğim berlingo oldu. 2018 modeldi yanılmiyorsam yakıtı da güzeldi uzun yol yapmıştım çok beğenmiştim.

• -ForeverY- kullanıcısına yanıt

Şefim yalnız bold manuel yok diye biliyorum. Sadece shine dir o. Ama iyi fiyat.

• DACİA DOKKER iş görüyorsa onu alın en az o yakar

• Fiyatlara bak ya şaka gibi, kafayı yememek işten değil.

3 sene önce (2017) 4 yaşında Bmw 5.20i’yi (2013 model) 150.000 e sattım. 29.000 km’deydi.

Böyle bir duruma geleceğimizi önceden söyleselerdi hayatta inanmazdım, vay be.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • szymek61 S kullanıcısına yanıt

Hocam direk bayinin dediğini yazdım. Otomatik istemediğimi 130 hp manüel istediğimi söyledim. Önümüzdeki ay teslim bu fiyatı verdiler işte.

Hatta ellerinde bir adet 100hp var sanırım şuan. Shine paket.

• listede olmadığı için yazıyorum

birde Ford Courier var 1,5 dizel 100 beygir titanium paketi 160 civarı olması lazım.

• -ForeverY- kullanıcısına yanıt

Anladım teşekkürler. Arayıp bi fiyat alayım pzt.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.