Şimdi Ara

Hangi telefonu almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Yenide telefon alacağım ve bir kaç model arasında kaldım

samsung s21fe- samsung s22- samsung s11 ultra- xiomi 12 t- xiomi poco f5

samsung yorumlarında karşılaştığım en büyük problem batarya, xiomide ise kamera

bu kadar para veriyorsam mükemmel olmasa da iki yönden de beni üzmesin istiyorum. xiomi modelleri ayrıca çok büyük bu da beni düşündürüyor iphone 7 ile küçük telefona çok alıştım.

S21 fe beni tatmin eder dye düşünüyorum ama senelerce şarja bağlı yaşayan biri olarak da bir günü bile çıkarmayacak bataryaya bu kadar para verilir mi bilmiyorum. Oyun oynayan biri değilim telefondan. Yeterli depolama ve gündelik işlerim için kullanıyorum.

• Ozaman en az 5000amh cihazlara yönelmen gerek,honor filan araştir.Yazdigin modeller arasinda en mantiklisi honor vs görunuyor
  • iPhone'dan Android'e geçeceksen geçme bence.

• S21 fe kullaniyorum gecen sene mayistan beri

Bu cihazlar icinde bence kamera icin s22 yada s21fe alinir

Batarya ve günlük kullanim icin 12t yada f5 alınır

S11 ultra ne anlamadım

S21 feyi 14 aydir kullanıyorum günde en fazla 2 kez sarj istediği oldu s22 de buna yakin performans verir s22nin kamerasi donanim olarak s23 ile ayni muazzam bir kamerasi var yani keza s21 fe beni hala sasirtiyor gece performansi ile

12t 120 watt sarj ile harika bir cihaz telefonu takiyorsun sarja wcye girip ciksan bir de cay koysan doluyor 19dkda

F5 bence pek mantıklı değil çünkü hem kamerasi 12t ayarinda hem de 67 watt sarji var 1 saatte sarj oluyor

Bence kamera konusunu iyice bi ölç tart senin icin ne kadar önemli düşün sosyal medya instagram vs kullaniyorsan kamera cok muhim benim önceki telefonun kamerasi çöptü cok can sıkıyordu (poco x3 pro)

Bütçe artirirsan s22 plus al kamera batarya vs her türlü süper cihaz 25 bin civarında suan

Maalesef trde her seyi tastamam alinacak en ucuz cihaz 25k birinden birini secmen lazim batarya mi yoksa kamera mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.