Şimdi Ara

HANGİ T.V ALINMALI ??? ACİLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKDAŞLAR T.V ALMAK İSTİYORUM FAKAT HİÇBİR BİLGİM OLMADIGI İÇİN HANGİSİNİ ALICAGIMI BİLEMİYORUM. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN EKRAN GENİŞLİGİ 55"(140cm) OLMASIDIR 5 MİLYARLIK BİR BÜTÇE AYIRDIM. LED LCD 3D PLAZMA HANGİSİ 55" İÇİN UYGUNDUR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

• quote:

Orijinalden alıntı: profotocu
    ARKDAŞLAR T.V ALMAK İSTİYORUM FAKAT HİÇBİR BİLGİM OLMADIGI İÇİN HANGİSİNİ ALICAGIMI BİLEMİYORUM. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN EKRAN GENİŞLİGİ 55"(140cm) OLMASIDIR 5 MİLYARLIK BİR BÜTÇE AYIRDIM. LED LCD 3D PLAZMA HANGİSİ 55" İÇİN UYGUNDUR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

En popüler tv samsung

D serisi

55D7000 - 55D8000 yada 55D6500 (en az 6500) (piyasada ne var ne yok hepsi içinde var)

Youtube'da arama yap videolarını izle karar vermene yardimci olur
  • kardeş git bi panasonic plazmaları incele.mademki sadece tv izleyeceksin o zaman fazla özelliği olmayan bi plazmaya bak.g serileri v serileri çok iyidir.led lere bakaraktan daha tatmin edici görüntü izlersin.
  • Aynı dert bendede var ama benim bütçem en fazla 2400 tl olabilir ve lcd tv düşünüyorum 106 yada 117 cm olabilir
  • http://www.avrupabilisim.com.tr/?urun-435-60PX950-LG-PLAZMA-TV-GOZLUK-HEDiYELi.html birde bu var bi bak istersen.ama tv nasıl bilemem.gidip görerek almanda fayda vardır..
  • bence seçerken popülaritesine göre değilde, kalite ve özellik bakımından değerlendirmelisin.

en popüler en iyi olduğunu söylemek doğru olmaz...

ben lg 3d tv tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caylakprofesor -- 29 Nisan 2011; 13:36:03 >
  • philips
  • V Serisi Panasonic plazmaları incele pahalı gelirse G serisi.. Sony lerde hiç fena değil yüksek modelleri.
  • birçok şey gibi bunun ucuda paraya dayanıyo.

parana göre en iyisini bulmalısın.
  • hocam bu t.v hoşuma gitti ama özellikleri nasıl bilmiyorum anlayan arkadaşlar özelliklerine dair nasıl olduguna bakıp yorum atarlarsa sevinirim
    1920x1080 Çözünürlük
    PARLAKLIK 1.500 cd/m2 Parlaklık
    PANEL 16 Bit Panel
    KONTRAST (DİNAMİK) 5.000.000:1 Kontrast
    PARLAKLIK 1500 cd/m2 Parlaklık
    quote:

Orijinalden alıntı: wkend

http://www.avrupabilisim.com.tr/?urun-435-60PX950-LG-PLAZMA-TV-GOZLUK-HEDiYELi.html birde bu var bi bak istersen.ama tv nasıl bilemem.gidip görerek almanda fayda vardır..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.