Şimdi Ara

HANGİ SUV....?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar benzinli bir suv almak istiyorum bunun içn tavsiye ve fikirlerinize ihtiyacım var.kia sportage,nissan qq ve ford kuga rasında kararsız kaldım.önceliğim benzinli ve otomatik olması.tabi daha sonrada malum yakıt ve servis giderleri.

• mazda cx5 ve toyota rav4 seçeneklere ekleyebilirsiniz ben olsam cx5 alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nissan qq ile kuga arasında kalır sonrada kugayı seçerdim arabanın otomatik parkı , otomatik 4*2,4*4 olma , cam tavan (açılır, qq de açılmıyo galiba) vs

• yok mu daha fazla fikri olan arkadaş.
  • bu arada limit olarak 65000-75000 arası bakıyorum.
  • Kuga alırdım en güçlüsü o içlerinden
  • En az yakanı qq 1.2 xtronic
  • Az yaksin derdi yoksa kuga öneririm.bir sorunuz varsa ozel den veya burdan sorabilirsiniz.

• Mitsubishi asx i de bir inceleyin derim.

edit: otomatik istemişsiniz şimdi farkettim şu an otomatiği yok ama bu sene gelme ihtimali var diyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARYEKE -- 23 Şubat 2015; 12:33:05 >
  • Aradığınız fiyata akıllı dört çeker Kuga varsa, Kuga derim.

• ix35 ve sportage sizi aldatmasın donanım var konfor da var ama kalite yok yakıt fazla herkes sorun etmeyebilir ama araba gitmiyor gitmediği için daha fazla basıyorsun daha çok yakıyorsun qq ya baktım içi çok dar ve sağlamlığı benim hoşuma gitmedi içerdeki malzemeler kalitesiz kaporta çok sağlam gelmedi bana. tiguan ve kuga bu sınıfın en iyisi tiguan kasa değişecek yakıt ve performans olarak kugadan iyi kuga yol tutuş sürüş dinamikleri arazi kabiliyeti açısından tiguandan üstün en geniş iç mekan kugada bu arada yüksek aynı zamanda 1.6 üzeri araçlar için birşey diyemicem hem fiyat hemde vergi çok fazla ben kuga derim yada tiguan
  • Sifiri otomatik sportage alabilirsiniz.

• bence subaru forester i de ekleyin yada xv
    arazi yol tutus ve güvenlık olarak saydıklarınızdan üstündür
  • xv sürekli dörtçeker 0-100 hızlanması 13.5sn boxer motor güzeldir ama performans ve yol tutuş olarak kuganın çok gerisinde süspansiyonlarıda oldukça sert birazda küçük bir araba b-suv gibi duruyor daha çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

ix35 ve sportage sizi aldatmasın donanım var konfor da var ama kalite yok yakıt fazla herkes sorun etmeyebilir ama araba gitmiyor gitmediği için daha fazla basıyorsun daha çok yakıyorsun qq ya baktım içi çok dar ve sağlamlığı benim hoşuma gitmedi içerdeki malzemeler kalitesiz kaporta çok sağlam gelmedi bana. tiguan ve kuga bu sınıfın en iyisi tiguan kasa değişecek yakıt ve performans olarak kugadan iyi kuga yol tutuş sürüş dinamikleri arazi kabiliyeti açısından tiguandan üstün en geniş iç mekan kugada bu arada yüksek aynı zamanda 1.6 üzeri araçlar için birşey diyemicem hem fiyat hemde vergi çok fazla ben kuga derim yada tiguan

Tiguan kasa degisterecek olmasa, belki bende dusunebilirdim ancak yeni kasa gelmeden,kuga daha iyi suanlik. Uzun yolda kuga daha performansli oluyor. Net te yazılanlara bakmayın 9 saniyede yüze kalkıyor 180lik kuga

• Tiguan 1.4 160 hp DSG 0-100 8.9 sn,ayrıca ortalama yakıt tüketimi 7.1/100 km. DSG 6 ileri yağlı tip sorunsuz olan versiyon. Bence KUGA'dan tasarım olarak ve yakıt olarak çok daha güzel. Kuganın artısı 4x4 olması,4x2 olmasına rağmen tiguan yol tutuşu çok iyi. 2 yıldır tiguan kullanıcısıyım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim parasının arabasıdır.
  • Kuga bu sınıfta en iyi yol tutuşa sahiptir tıpki alt yapısını beraber kullandığı focus gibi.tiguanda esp virajlarda çok çabuk devreye giriyor yapılmış birçok test ve veride mevcut bu konu ile ilgili kuganın 4 çeker olması sadece arazi için değil virajlarda önden çekişle girerken viraj sonu arkadan çekişle çıkmakta bu da araca mükemmel yol kavrama sağlamakta. Tiguan daha konforludur denilirse katılabilirim ama daha iyi yol tutuyor denilmesine karşıyım

• Ben Nissan qq 1,2 benzinli tercih ettim bikaç güne teslim alıyorum..
  • seco_74 kullanıcısına yanıt
    Jeep Renegade tavsiye ederim
    http://www.jeep.com.tr/renegade/index.html
  • Tiguan 1.4 tsi iyidir

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.