Şimdi Ara

hangi supplementi kullanmam lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Guy -- 9 Nisan 2020; 21:27:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence ilk bir iki ay kullanma supplement. Kasların eskisi gibi adapte olsun biraz. Sonra protein tozu + kreatin başlarsın.

Not: Protein tozunun amacı spor sonrası hızlı emildiği için işlevsellik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trespuanie

Bence ilk bir iki ay kullanma supplement. Kasların eskisi gibi adapte olsun biraz. Sonra protein tozu + kreatin başlarsın.

Not: Protein tozunun amacı spor sonrası hızlı emildiği için işlevsellik.
    protein tozu alacağım sanırım. iyi beslenmediğim günlerde kullanmak için. misal o gün protein değerli hiçbir şey yemedim bi tane hazırlar içerim.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor ve diyeti rayına oturmadan hiç bir şey alma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amroth.

Spor ve diyeti rayına oturmadan hiç bir şey alma.
    taa kaç yıl önce görüyodum seni bu bölümde şimdi canavar gibi olmuşsundur

• kreatin + toz öneririm. kreatin zaten ucuz onu kesin al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

kreatin + toz öneririm. kreatin zaten ucuz onu kesin al.
    kreatin ihtiyacım olduğunu düşünmüyorum. kilom fazla olduğu için kuvvetli olduğum bi dönemdeyim + su topluyor definasyonda pek mantıklı değil.

sanırım sadece whey alacağım. gerisi bana lüzumsuz harcama gibi geliyor yarışmaya falan girmiyorum sonuçta.

en iyi supplement iyi uyku düzeni ve antremanın hakkını vermek olur benim için :)

• whey in yanına multi vitamin ile balık yağı da alabilirsin
  • Glutamin bcaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kreatinin su tutmasıyla tuzun su tutması bir değil birisi deri altında toplar birisi kas içerisinde. Ama bunu yine de bildiğin gibi okuyacaksın , o yüzden alma bence de :) definasyonda da kullanılması pek mantıklı değil kilo falan yapar aman diyim :))

• quote:

Orijinalden alıntı: GameArenaRisc

Kreatinin su tutmasıyla tuzun su tutması bir değil birisi deri altında toplar birisi kas içerisinde. Ama bunu yine de bildiğin gibi okuyacaksın , o yüzden alma bence de :) definasyonda da kullanılması pek mantıklı değil kilo falan yapar aman diyim :))
    değil zaten. tuttuğu sular yüzünden ne kadar yağ yaktığını göremiyorsun.
  • bidüsün kullanıcısına yanıt
    doğru , siz zaten yarışmacısınız ve %5-6 yağ oranlarına iniyorsunuz ki vücudunuzun su tuttuğunu anlayabiliyorsunuz helal olsun valla ne diyelim :)
    kreatin karında su tutar bu yüzden karın kasları gözükmez arkadaşlar dikkat edelim!! hahahahahaha :D :D
  • Gerçekten podyuma mı çıkıcaksınız nedir bu su tutma muhabbeti? Definasyonda iyi değilmiş. Görende %4 yağ oranına düşmüş katı bir diyet yapıyor sanacak

• son yazan ileri zekalılara cevabımdır.

spordan çok uzun süredir uzak olduğumdan yağ tulumuna döndüm. kimine göre fit gelebilirim ama benim standartım bu değil. bana göre fit birinin karın kasları az da olsa görünmeli ve şu an o seviyeye çok uzağım. göbeği eritmem lazım. yani vakit kaybı yapmaya gerek yok. ayrıca kuvvete ihtiyacım olsa neyse. kollarım da etli butlu oldu bi hayli. kendimi güçlü hissediyorum. velhasıl kelam çok bilmiş yorumlar yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noir Guy -- 30 Haziran 2018; 3:54:31 >
  • nutraxin multivitamin kullanmanı öneririm... ben uzun süredir kullanıyorum
  • Multivitamin + Kreatin yeterlidir bence. Hatta sadece multivitamin bile olabilir. Sırf zevkine de supplement alacağım diyorsan whey protein al bir tane.
  • nutraxin multivitamini gözün kapalı al geç bence
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.