Şimdi Ara

Hangi sunucuya girsem, karşıma hile yapan biri çıkıyor...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güzel bir harita açıyorum, her şey güzel ve normal gidiyor. Birden bire aim bot kullanan bir akıllı beliriyor, ondan sonra bir kaç aim bot kullanıcısı çıkıyor. Sunucularda lafta hile kullanımı yasak sanırım, bunları şikayet etsek sunucun insafına mı kalıyor, yoksa müdahale eden başka yer var mı?

• Tabi ki var.

Bu hilecilere de çok pis ayar oluyorum,yapacak bir şey yok adamlar keyif amaçlı yapıyor. E zaten oyun bedava ne olacak yeni hesap aç tekrar oyna değil mi?

F2P oyunların bu yönünden çok nefret ediyorum
  • LMAOBOX :D Sürekli undetected arkadaş. Valve anca csgo'ya benzetsin oyunu hilelere bakmasın zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

LMAOBOX :D Sürekli undetected arkadaş. Valve anca csgo'ya benzetsin oyunu hilelere bakmasın zaten.

LMAOBOX best free tf2 hacks get good get LMAOBOX sniperler oyunu sildirdi yeter ya sniperler yada spy ambassadorla kafaya vuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xSpyro -- 2 Şubat 2017; 12:30:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surf haritası yine güzel, direk vuramıyorlar bazen.

Ama hile bariz oluyor diğer karakterlerde de, mesela ben pyro alsam adamı saniyesinde indiremiyorum, hileli kullanıcı ise ölmesi daha uzun sürüyor hatta uzakalaşınca aniden sönüyor.Hileli kullanıcı pyro alınca, saniyesinde yakıp öldürebiliyor. Keza solider'de aynı şekilde, adamın dibine dibine roket atıyorum, herif zarar görmüyor illa direk vurunca canı azalıyor. Ama o herif surf haritasında bile hızlıyken bile direk vuruşlar yapıyor, hızlıca indiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çağdaş -- 2 Şubat 2017; 13:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çağdaş

Surf haritası yine güzel, direk vuramıyorlar bazen.

Ama hile bariz oluyor diğer karakterlerde de, mesela ben pyro alsam adamı saniyesinde indiremiyorum, hileli kullanıcı ise ölmesi daha uzun sürüyor hatta uzakalaşınca aniden sönüyor.Hileli kullanıcı pyro alınca, saniyesinde yakıp öldürebiliyor. Keza solider'de aynı şekilde, adamın dibine dibine roket atıyorum, herif zarar görmüyor illa direk vurunca canı azalıyor. Ama o herif surf haritasında bile hızlıyken bile direk vuruşlar yapıyor, hızlıca indiriyor.

skial.com'un 2fort eu'sunda oynuyorum ben. skial.com serverları valve serverlarından kalitelidir tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSpyro

quote:

LMAOBOX :D Sürekli undetected arkadaş. Valve anca csgo'ya benzetsin oyunu hilelere bakmasın zaten.

LMAOBOX best free tf2 hacks get good get LMAOBOX sniperler oyunu sildirdi yeter ya sniperler yada spy ambassadorla kafaya vuruyor

oyunun en güzel özelliği o zaten kafaya kritik diğer yerlere 30-40 arası.
  • quote:

quote:

skial.com'un 2fort eu'sunda oynuyorum ben. skial.com serverları valve serverlarından kalitelidir tavsiye ederim

Aynen bende skial ugc ctf oynuyorum sendemj ctf yoksa cp falanmi

• bana da rekabetçi maçlarda hep amurf geliyor kafayi yicem

• quote:

Orijinalden alıntı: xSpyro

quote:

quote:

Aynen bende skial ugc ctf oynuyorum sendemj ctf yoksa cp falanmi

ctf_2fort oyunun eski haritalarından ve efsanelerindendir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

bana da rekabetçi maçlarda hep amurf geliyor kafayi yicem

ben rekabetçi atmıyorum zaten aşırı gereksiz tf2 için. topluluk sunucuları daha güzel.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.