Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.750
Cevap
51
Favori
510.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 0.1 mm kesim yapan bir makina önerebilir misiniz ? dingling kemei güzel makinaları var ama jilete yakın kısalıkta kesmiyor.
  • https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_wahl-hybrid-kablolu-%C3%A7antal%C4%B1-y%C4%B1kanabilir-sa%C3%A7-kesme-makinesi-1176347.html su urun guzel duruyor yok efendim pil omru tukendi su oldu bu oldu demeden isime yarar gibi sizce nasil daha ucuza ayni performansta olan var midir yahut kablosuzu?elidme bitik bi makina var delirtti beni ve 3 numara saci sevdim hep kendim evde kesmek istiyorum o yuzden uzun sure kullanabilmek beni memnun eder. Daha kullanisli bir urun var ise memnun olurum bütçeyi 300e kadar cikartabilirim ama dedigim gibi amac sacimi 3e vursun arada ensemi aliyim uzamis sakali alip sonra jiletle kesiyim vs. Tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reyiz -- 11 Mayıs 2020; 11:43:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilhassa sakal için makine arıyorum, 250-300 liraya kadar bütçe ayırdım önerisi olan var mı ?

• O numara saç Kesimi için hangi makinaları tavsiye edersiniz?

• Reyiz kullanıcısına yanıt
    Bende buna bakıyorum bikaç gündür. Kullanıcı yorumu yok fazla ama fiyatına göre gayet iyi gibi , üstelik wahl . Yarın söylicem hocam eğer beklerseniz yorumlarımı aktarırım
  • The Matthaus kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler. Ben 70e goldmaster karizma aldım şu an karogda, ürün gelsin yorumlarımı da paylaşırım. Dedim ki şimdiki fiyatlar zaten en az 70-100 lira aşağı inecek 3 aya çöp olsa bile zarar etmemiş olurum ki hiç sanmıyorum. Diyelim çöp oldu fahiş olmayan bir fiyata 300 400 bandına çıkar alınabilecek en kalitelisini alırım. Bu wahl'ın makinesi çok iyi duruyor ucu falan da durulanabilir o yüzden mantıklı tercih olacaktır size de hayırlı olsun.
  • Reyiz kullanıcısına yanıt
    merhaba hayırlı olsun,karizma'dan dayım almış geçenlerde onun saçları keserken denedik,baya sessiz bir cihaz,güzel kesiyor gibi,ama biraz ağır sanki
  • gahmetk G kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Güzel kesiyorsa kafi benim için ağırlığı vesaire önemli değil zaten uygun fiyatlı bir cihaz ben de deneyince yorumumu paylaşıcam.
  • Arkadaşlar Moser Trendcut kullanan var mı saç kesimi için? WAHL alacaktım 269 TL ye ancak bunun avrupa üretimi olması bir tık daha fazla güven veriyor? ne dersiniz?
  • Arkadaşlar selamlar, evde saç kesmek için önerebileceğiniz 100-250 tl arası makine tavsiye edebilir misiniz, tek beklentim şarjı bittiğinde kablolu da kullanabilmek,
  • 40mm ye kadar kesim yapabilen uygun fiyatlı makine arıyorum, fakir boss u önerir misiniz ?

• Turkiye de var mi bilmiyoruma ama Wahl markasini tavsiye ederim. sessiz ve kaliteli urunleri...
  • 0,5 - 1,5 gibi numaraları olan güzel bir makine önerir misiniz?
  • Merhaba.

Uzun zamandır elimde bulunan ama kullanmadığım traş makinasını bir deneyeyim dedim. Tabiri caizse canavar gibi çalışıyor. Ama bende aksesuarları mı desem, kiti desem, aparatlarımı desem yok. Alta foto bıramıyorum. Cihazı çalışmayan olur, sadece bu parçaları bulababilmem için yardımcı olursanız sevinirim. 🖐️

Googlede arattım ama sonuç bulamadım. Ürün satıştan kalkalı çok olmuş. Yedek parça satan sitelere baktım yok. Farklı bir model ile aynı olma olasılığı da olabilir.

Teşekkürler.

Edit : Parçaları buldum bu ürün türkiyede çok satılmamış genelde yurt dışı.

Parçalar 200 tl yapıyor :) enseleri alırız böyle iyi.
    https://www.ereplacementparts.com/remington-pg350-mens-groomer-parts-c-119449_119451_119622.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaptikBirHataKomiserBey -- 24 Mayıs 2020; 18:47:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• bireysel.emeklilik B kullanıcısına yanıt
    3 yıldır evde çoluk çocuk kullanıyoruz makineyi.
    Kendimizi baya geliştirdik. Hatta makasla kesiyoruz çoğunlukla.
    Koronaya hazırlıksız yakalanmadık.
    Çoğu kişi de artık berberlerin yolunu unutacak anlaşılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: YaptikBirHataKomiserBey

Merhaba.

Uzun zamandır elimde bulunan ama kullanmadığım traş makinasını bir deneyeyim dedim. Tabiri caizse canavar gibi çalışıyor. Ama bende aksesuarları mı desem, kiti desem, aparatlarımı desem yok. Alta foto bıramıyorum. Cihazı çalışmayan olur, sadece bu parçaları bulababilmem için yardımcı olursanız sevinirim. 🖐️

Googlede arattım ama sonuç bulamadım. Ürün satıştan kalkalı çok olmuş. Yedek parça satan sitelere baktım yok. Farklı bir model ile aynı olma olasılığı da olabilir.

Teşekkürler.

Edit : Parçaları buldum bu ürün türkiyede çok satılmamış genelde yurt dışı.

Parçalar 200 tl yapıyor :) enseleri alırız böyle iyi.
    https://www.ereplacementparts.com/remington-pg350-mens-groomer-parts-c-119449_119451_119622.html
    Hocam, Google'da Remington PG 350gp yedek parça diye aratin, çıkıyor birseyler.

Şu sitede de var bazi parçaları.

https://www.uygunparca.com/remington

Makine guzel ama hangi amaçla kullanmayi düşünüyorsunuz? Saç kesme tarağı var ama kesmiyor, tecrübeyle sabit. Bence motorun gücü bunun için zayif. Ama ense çizmek için veya favori vs düzeltme yapmak için uygun.

Ben de gerçek saç kesme makinesi alana kadar saçları Philips 3333 ile kestim, enseyi de Remington ile çizip duzledim. Burun aparati da beş para etmez ama mini shaver guzel iş çıkartıyor. Pili de çok saglam, taş gibi makine yapmışlar.

• ksph K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bu siteye bakmıştım ama görememiştim. Bir daha bakayım. Bende de philips series 3000 var saç sakal favori yanları rahat alıyor. Şarjı da 1 saat gidiyor. Berberlere küstürmeye yetti.

Bunu babama vereceğim sakalları düzeltsin, enseleri, favorileri alalım diye. Saçları kesmek için bende makina ve makas var. Ufaktan el attık bu berberlerin adil olmayan fiyat politikaları yüzünden. :)

• ksph K kullanıcısına yanıt
    Baktım ama uygun değiller. İletişim formuyla sordum bakalım. Hayırlısı. Çarşamba da remington mhz yi arayacağım olmazsa yurtdışı sitelere bakacaz artık :) ya da a101 den alıcaz 70 tl ye bir tane

• Ayarlanabilen, uzun da kesebilen bir traş makinası var mı arkadaşlar kablolu uygun fiyatlı

• quote:

Orijinalden alıntı: cohibar

40mm ye kadar kesim yapabilen uygun fiyatlı makine arıyorum, fakir boss u önerir misiniz ?
    Ben de böyle uzun kesebilen bir makina arıyorum. 25 mm olacak şekilde Babyliss'in bir tane kablolu, bir tane kablosuz çalışan modeli var.

https://www.hepsiburada.com/babyliss-power-e-756-men-kablolu-sac-kesme-makinesi-p-HBV00000SY4JA?magaza=hakman&wt_gl=cpc.6813.shop.elk.saglik-guzellik-sda-ekb-ssc&gclid=CjwKCAjwiMj2BRBFEiwAYfTbCgCkuzsUHzJArRI85g9mUOqGVOyIZQb55K6NNfZx_h78NFjN4BRAVhoC_AwQAvD_BwE

https://www.trendyol.com/babyliss/ergonomic-sac-kesme-makinesi-kablosuz-e785e-p-32730100

Ben ikinci linktekini aldım. Ama emin olamadım. Kablolu kullanım yok ve şarj süresi 8 saat ve kullanma süresi 40 dakika. Ama kablosuz kullanım istiyorum rahat traş olabilmek için ve başlıkları tak çıkar değil sabit hareketli tek başlık. Ama daha henüz kullanmadım açmadım paketini. Daha uzun kesebilen bir makina bulursam iade edeceğim belki.

Braun HC 5090 sanırım 36 mm'ye kadar kesiyor ama piyasada tükendi ürün. Ve fiyatları da deli gibi artmış zaten.

Fakir Boss için de kötü yorumlar yapılmış.

30 mm'e kadar kesen bir de Goldmaster Fortis modeli var. Onu da düşünmek lazım belki.

https://www.goldmaster.com.tr/fortis-sarjli-sac-tiras-makinesi_11755.html?gclid=CjwKCAjw5cL2BRASEiwAENqAPlafY4fx9ZNgUp1wI8upeh66KnbsZOcWFYsLYul28gb-YR2HHYJq4hoCqgAQAvD_BwE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inv21 -- 30 Mayıs 2020; 15:4:4 >

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.