Şimdi Ara

hangi parcada sorun oldu acaba??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni psu aldim 500w lik galiba yanlis taktim pc yi actim 2 saniye calisti kapandi dahada acilmiyo eski psu yu taktim ondada calismadi acaba anakartimmi yandii ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yanlış nasıl takabilirsin ki ? ... Girişlerini kontrol edin anakart bağlantılarına bakın iletken uçlarda yanık vs. var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci244

yeni psu aldim 500w lik galiba yanlis taktim pc yi actim 2 saniye calisti kapandi dahada acilmiyo eski psu yu taktim ondada calismadi acaba anakartimmi yandii ??

Psunun voltaj ayarıyla oynadınız mı?
  • kardeş nereyi yanlış taktın tüm girişler yanlış takılmaması için uygun geomeri verilmiş eger zorlayıp falan takıysan büyük ihtimalle anakart gümlemiştir.
  • Merhaba ,

Yanlış bağlantı olmus gibi geliyor veya Psu'nuzda Power tuşu vardır onu açtınızmı ?
  • bilmiyorum bende anlamadim hepsini dogru taktim yok yanlis taksam bile neden bole bisey yapsnki powerin yanliz voltay ayari vardi 230a getirdim onu ondanmi oldu acaba ??
  • yine cok enteresan bisey oldu tum parcalari soktum sadece anakart ve psu la calistirdim hdd veya rom takili deil 350w taktigimda pc acma tusuna basiyom ve piss diye bi ses geliyo cikarip 500w taktim ayni sekil acma tusuna bastim ve psu sigortasi patladi neyseki yeni garantisi var ne oluyo bu bilgisayara???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tüm bilgisayar gitmiş olabilir geçmiş olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.