Şimdi Ara

Hangi Pahalı Parfüm , Hangi Ucuz Market Parfümüne Benziyor.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
151
Cevap
28
Favori
53.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Issey Miyake – L’Eau d’Issey Pour Homme kokusu gibi fresh , turunçgil ağırlıklı bir alternatif var mı?
    eski formulasyonu çok daha iyiydi reformule ettiler yeni formulasyonda çok turunçgil yaptılar kokuyu.. eskiden taze duru çiçek kokusu vardı şimdi kalmamış..

turnçgil dedinmi acqua di parmayı tek geçerim konusunda en iyisidir.. sana önerim Nu-Ka Defne Essenciadan mandalin,defne,bergamot türlerine bakman olur kalıcı yağlardır bu yağlardan güzel parfümlerde var.. ucuzdurda 40-50tl bir şeydir.

Bunun dışında market parfümlerinde içeriğinde notalarında bergamot mandalina türü şeyler geçen parfümleri denemende fayda olur.

Mesela blade faster bir yerde test etmeni öneririm ..
    Üst Nota: Bergamot, mandalina, karabiber
    Orta Nota: Sedir yaprağı, portakal çiçeği,tonka
    Tam turunç kokusuna benziyor içeriği.

• quote:

Orijinalden alıntı: Buy>akip_giden_yillarim

Hocam daha öncede yazmışsınız ama fark etmemişim kusuruma bakmayın. Oriflame ve Avon ile pek aram yok ama Excite ve Signature kullanmıştım bir ara, s8 hakkında hiç bir bilgim yok. Birde hatırladığım bir parfüm var ismi aklıma gelmiyor ama onu bulunca size haber vericem ya avon ya da oriflamedi o da. Epey olumlu yorum almıştım çevremden onu kullanırken.
    Hocam parfüm ismini hatırlayabildiniz mi?

S8 Night alayım diyorum.

Başka oriflame parfümleri hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar?
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Hala bulamadım hocam, ilk işim size haber vermek.
  • quote:

Hala bulamadım hocam, ilk işim size haber vermek.
    Eyvallah hocam sağolasın
  • le labo santal 33 ü çok merak eden biri olarak once zara tividen aradım bulamadım, scent1 in benzediğini duyunca direk atladım, virant leather ın methi üzerine 12 ml olandan aldım denemek için. Scent1 hiç kokmuyo, inanılmaz hafif etkisiz bir kokusu var. Belki 10 fıs yapmışımdır, arkadaşım zor aldı kokuyu, acaba bana gelen şişedemi sorun var diye bir magazasında denedim sonuç aynı. Bu parfümün kokusunu anlayamadım. vibrant leather a bittim. gerçekten çok hoş koku inanılmaz hoşuma gitti, creed aventus kullanmadım karşılaştırma yapamam ama dün vibrat leatherdan 2 şişe 120 ml sipariş verdim, zira zara bi anda parfumu kaldırıyor satıştan, virde vibrant leather oud var, onuda denedim ama v.l. kadar keskin etkili kokusu yok, oud biraz mevye aromasını bastırmış.
  • MPF Coûteux - Creed Aventus
    fiyatı baya uygun arkadaşlar
  • çok fazla aventus benzeri çıkdı..
  • XO romantic hakkinda bilgisi olan var mi? Neyin klonu?
    Hala bulamadım parfümü.
  • Markayı hatırlıyormusun hocam? Avon mu yoksa oriflame mi vs. ?
    Hayır hatırlamıyorum, koyu yeşil şişeli bir parfüm ya muhtemelen E ile başlıyo, bi türlü aklıma gelmedi ismi.
  • quote:

Hayır hatırlamıyorum, koyu yeşil şişeli bir parfüm ya muhtemelen E ile başlıyo, bi türlü aklıma gelmedi ismi.
    Şu olabilir mi hocam ?

Avon essence
    Hangi Pahalı Parfüm , Hangi Ucuz Market Parfümüne Benziyor..
    Yok bu değil, daha koyu bir yeşil gucci guilty şişesinin renginde, elips gibi bir şekli vardı hatırladığım kadarıyla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buy>akip_giden_yillarim -- 29 Mart 2019; 9:34:44 >
  • freezeboi kullanıcısına yanıt
    Js magnetic power kırmızı siyah parfume benzeyen parfum hangısı ayrıntılı sekılde yazabilirmisiniz Guerlain l'Homme idéal bunun hangı modeli
  • blade - cooler hangi parfümün klonu, parfümden memnundum ama son ürünler artık sıfır kalıcılık maalesef
  • givency ultramarine arko tras kolonyasına benziyor
  • unpop kullanıcısına yanıt
    Bugün denedim abercrombie fiercea benzettim
  • Yalnız bazı market parfümleride bu zamlardan doların artışından mı nedir maliyetleri kısmak için esansımı yada başka bir şeyimi azaltmışlar bilmiyorum ama kalıcılık bazılarında nerdeyse artık hiç yok.. Sıkıyorsunuz 5 dakka sonra kokudan eser yok. Parfüm mü sıkdım sumu sıkdım anlamıyorsunuz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: pikapikacu

givency ultramarine arko tras kolonyasına benziyor
    Bence alakasi yok. GIT benziyor dese anlarim.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.