Şimdi Ara

Hangi Pahalı Parfüm , Hangi Ucuz Market Parfümüne Benziyor.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mazzho Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
151
Cevap
28
Favori
53.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @freezeboi hocam jeannes arthes magnetic power almıştım, ürün geldi, fakat tam hayal kırıklığı. Üretim tarihi 08/17 son kullanım 08/22 yazıyor fakat koku 5-10 dakika arası kokuyor sonra kokudan eser yok. Ürün mü bozuk yoksa normaldemi böyle bilemedim. Watsonsa incelemeye vereceğim.

@suzuya oriflame parfümleri hakkında bilginiz var sanırım özellikle s8 pek övülüyor. Bende avonda yaşadığım hayal kırıklığını yaşamak istemiyorum verdiğim paraya değsin istiyorum. Sizce oriflame in kalıcı kokuları hangileri?
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    hocam benzerlik olarak nasıl buldunuz :D burun alışıyor olamasın. Bu arada patrick paurin strategist var onu beğenirsiniz diye düşünüyorum. Gitmişken açıkta varsa denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezeboi

hocam benzerlik olarak nasıl buldunuz :D burun alışıyor olamasın. Bu arada patrick paurin strategist var onu beğenirsiniz diye düşünüyorum. Gitmişken açıkta varsa denemenizi tavsiye ederim.
    Aslında ben biraz Spicebomb a benzettim hocam, vişne kokusu Guerlain İdeal dan biraz daha az farkediliyor.

Oriflame parfümleri hakkında bilgin var mı hocam ?

S8 Night çok övülüyor, almayı düşünüyorum. @Suzuyâ
    Hocam daha öncede yazmışsınız ama fark etmemişim kusuruma bakmayın. Oriflame ve Avon ile pek aram yok ama Excite ve Signature kullanmıştım bir ara, s8 hakkında hiç bir bilgim yok. Birde hatırladığım bir parfüm var ismi aklıma gelmiyor ama onu bulunca size haber vericem ya avon ya da oriflamedi o da. Epey olumlu yorum almıştım çevremden onu kullanırken.
  • Bildiğim kadarıyla excite Blue seduction benzeri.
  • freezeboi kullanıcısına yanıt
    Olabilir evet.
  • zara scent 2 yeni cikti dior sauvage klonu
  • Tamam hocam, çok teşekkür ederim. Baya merak ettim parfümü.
  • liste devamlı güncellenmekde arkadaşlar.
    İki gündür parfümü arıyorum hala bulamadım. Ama bulucam inat ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buy>akip_giden_yillarim

İki gündür parfümü arıyorum hala bulamadım. Ama bulucam inat ettim.
    eyvallah hocam teşekkür ederim
  • Arkadaşlarım son zamanlarda aldığım parfümlerden hiç memnun değilim, aldıktan 1 hafta sonra ilk günki kokudan kalıcılıktan hiç eser kalmıyor.

Burnum alışıyor diyeceğim ama kıyafete sıktığımdan aradan zaman geçipte kıyafetimin yanından geçerkende kokuyu ilk günki gibi alamıyorum.

Sizce kapağı açıldıktan sonra esansı kaçıyor olabilir mi ?
    Hocam parfumleri nerede muhafaza ediyorsunuz?
  • Holde çamaşır makinesi dolabı var oraya koyuyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doc.dr -- 24 Şubat 2019; 17:12:34 >
    vallahi güneşten falandır diyecektim ama ondan değil anlaşılan. Bilemiyorum hocam eğer çok kokluyorsanız ondan da olabilir.
  • kullandığınız parümlerin esansıda önemli genelde çok aşırı ucuz parfümlerin esans oranlarıda bir o kadar az oluyor uçucu oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: freezeboi

vallahi güneşten falandır diyecektim ama ondan değil anlaşılan. Bilemiyorum hocam eğer çok kokluyorsanız ondan da olabilir.
    Evet güneş olayını biliyorum hocam. Pahalı kokuda alsam aynı, en son ultra male almıştım 450 Tlye ondada aynı problem. Sanırım burnum çok alışıyor o zaman.
  • aynen burnun alışıyor başka açıklaması olamaz.. bir hacı yağı misvak dene ondada alamıyorsan gerçekden burnun alışıyordur. onu almamana çünkü imkan olanak yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkmoon34

aynen burnun alışıyor başka açıklaması olamaz.. bir hacı yağı misvak dene ondada alamıyorsan gerçekden burnun alışıyordur. onu almamana çünkü imkan olanak yok
    Aynen teşekkürler
  • Bu zara napmış öyle ya seul adlı parfümü invictus kopyası ama daha performanslı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.