Şimdi Ara

Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.666
Cevap
25
Favori
139.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamamdır saolun hocam zaten ayrıca bi konu açmıştım yeterince öneri geldi :)
  • F1 2014
    Ets 2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş Bence En İyisi Minecraft İsterseniz Size Minecraft Premiun Kazanmak İçin Kod Verebilirim

http://****/1nuLIEG tıkla ve minecraft pre al
  • Bu hafta, bu zamana kadar bitirmeye fırsat bulamadığım Fallout 3'ü bitirdim yarın ise şuan yüklenmekte olan Thief'e başlamayı düşünüyorum. Fallout 3'ü bitirmeyen herkese öneriyorum, hala şansınız var

• Battlefield Bad Company 2'yi Multiplayer en fazla oynadığım oyunlardan birisi. Özellikle tank, helikopter gibi takıntısı olan arkadaşlar için Battlefield serisi en doğru seçim olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orange20

Bu hafta, bu zamana kadar bitirmeye fırsat bulamadığım Fallout 3'ü bitirdim yarın ise şuan yüklenmekte olan Thief'e başlamayı düşünüyorum. Fallout 3'ü bitirmeyen herkese öneriyorum, hala şansınız var

Tr yama olmadığı için oynamadım. New Vegas çok güzeldi.

• Ben de çekinmiştim aslında Türkçe yama olmadığı için hikayeyi anlayamam diye düşünmüştüm. İngilizce'm çok çok iyi olmamasına rağmen hikayeyi anlamakta sıkıntı yaşamadım, güzel oyundu. Sen de deneyebilirsin.

• beyler bu konuda bir video yapacam da konu en çok oynanan pc oyunları eski videom 50 bin üzeri izlendi ama şimdi yenisini yapacam şuanda en çok oynadığınız oyun değilde tüm zamanlarda en çokm oynadığınız oyunları yazarmısınız şu konuya.http://forum.donanimhaber.com/m_95468901/tm.htm
  • Şu aralar New Star Soccer 5'e fena sardım.
  • Saints Row: The Third gerçi burda 3 diye bahsedilmiş ama serinin 4. oyununu multi oynacayacak kafa adam arıyorum
  • Europa universalis 4 türünğn en iyi strateji oyunu

• MAX PAYNE SERİSİ
  • dreadout
    outlast serisi
    amnesia
  • Şu an payday 2yle kafayı bozmuş durumdayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxim17

Şu an payday 2yle kafayı bozmuş durumdayım

Ben de aynı şekilde şuanda sadece Payday 2 oynuyorum. :)
  • Şuan laptop i3 i5 ile değiştirince Wolfenstein the new order oynucam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkBloOd06 -- 10 Ağustos 2014; 7:51:41 >
  • Tomb Raider oynuyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. Oyun şimdiye kadar gördüğüm en iyi fizik motoruna sahip macera oyunu. Görsellik açısından da bir harika.
  • Ayanoitte kullanıcısına yanıt
    çok yüksekten atlayıp ölmemek dışında evet çok güzel
  • s.a arkadaşlar gamyunda bütün oyunlarda yüksek puanlı ve yüksek karizmalı nicklerim var isteyenlere verebilirim , ilgilenen arkadaşlar özel mesaj PM atsın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyan40

FIFA 14
    Scarface world is yours
    sniper elite v2
    need for speed shift 2
    mount blade warband :) en çok oynamak istedğim şeyse gta 5 :)

shift2 de kokpit gorunumu var mi hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.