Şimdi Ara

Hangi Orta Sınıf Aracı Almalıyım ??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
8.847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: autocrazy

yorum yazana, yazmayana teşekkürler...

avensis i babama almaya karar vermiş sayılırım. executive elegant modelini düşünüyoruz.

kendime de genç arabası bakıyorum. teşekkürler...

çok iyi bir karar vermişsiniz tebrikler
  • Bence Honda Accord
    tasarım , performans , konfor hepsi= Honda Accord

1-Honda Accord
    2-Ford Mondeo tdci
    3-Toyota Avensis

Saygılarımla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: autocrazy

accord un ön konsolu gerçekten berbat bence...

avensisinkine de "muhteşem" diyemem. ancak accord un yanında iyi duruyor.

Aslında artık 2002 A4 bile düşünüyorum. sizce 2004 avensis vs. mi?, 2002 a4 mü ?

Şimdi avensis'i babanıza aldınız dimi?O kesin herhalde!!Çünkü kafam karıştı.Eğer avensis alındı ise kendinize genç arabası mı bakıyorsunuz? sanırım avensis tekrar koymuşsunuz madem avensis alındı.2. araba da farklı olsun.Eğer kendinize 4 kapılı sedan dışında HACTHBACK tarzı araç niye düşünmüyorsunuz?Bu modeller daha çok genç arabası sayılır.Mesela Golf,Leon,Astra,A3,Civic HB gibi araçlara bakmanızı tavsiye ederim.

Yok ille A4-avensis diyorsanız tabiki A4 birde ALFA ROMEO 156'yı da düşünmenizi tavsiye ederim.Tasarım olarak diğer araçlardan daha hoş ve genç arabası gibi duruyor.

Ama babanıza avensis alın.Kendinize A4 yada 156 :)Bence burda takılmaya devam edersiniz.İyice kararsız olacaksınız.Alın aile araçı olarak avensis kendinize HB alın.Bu kadar kararsız olmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ducatine -- 29 Aralık 2007; 22:22:10 >

• Hep görüntüye aldanmamak lazım accord iyi görünüyor ama yol tutuşunun berbatlığı reddedilemez. daha önce bu forumda taartışılmıştı da bu sonuca ulaşılmuştı. Hatta youtube da "Hyundai Sonata VS Honda Accord slalom test " diye yazar ve ilgili videoyu izlerseniz accordun performansta döküldüğünü bunun aksine sonata nın yol tutuşundaki kalitesini görürüsünüz. Ama illa da görüntü derseniz accord güzel duruyor.
  • Valla düşünmeye gerek yok, Opel Vectra 1.9 150Hp çift turbolu dizel itercih ederdim ben şahane bişi

Deli kaçar o
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Valla düşünmeye gerek yok, Opel Vectra 1.9 150Hp çift turbolu dizel itercih ederdim ben şahane bişi

Deli kaçar o

150'lik tek turbolu, çift turbolusu 180hp.
  • Yahu genel kanı Mondeonun ikinci elde aşırı değer kaybettiği yönündedir. Ancak autocrazy'nin hazırladığı tabloda Mondeo muadillerinden pek de ucuz değil. Bu forumda birçok farklı başlıkta hep ikinci eldeki değer kaybı mondeonun köyü kaderi gibi tartışıldı.
  • citroen c5 neden düşünmüyorsunuz???
    http://www.sahibinden.com/orjinal_hatasiz_uygun_fiyatliWQQaXQQ5529311WQQpXQQdisplayitem&keyword=citroen
    bunun gibi birşey olabilir mesela
    ya da 407 olabilir mesela
    http://www.sahibinden.com/407_fullWQQaXQQ5623947WQQpXQQdisplayitem&keyword=407

bu arada bence işiniz çok zor allah kolaylık versin...(bu arada ben olsam mondeo ya da accord alırdım çünkü o kasalarına hastayım bunları çeşit olsun diye yazdım)

• quote:

Orjinalden alıntı: Ducatine

Şimdi avensis'i babanıza aldınız dimi?O kesin herhalde!!Çünkü kafam karıştı.Eğer avensis alındı ise kendinize genç arabası mı bakıyorsunuz? sanırım avensis tekrar koymuşsunuz madem avensis alındı.2. araba da farklı olsun.Eğer kendinize 4 kapılı sedan dışında HACTHBACK tarzı araç niye düşünmüyorsunuz?Bu modeller daha çok genç arabası sayılır.Mesela Golf,Leon,Astra,A3,Civic HB gibi araçlara bakmanızı tavsiye ederim.

Yok ille A4-avensis diyorsanız tabiki A4 birde ALFA ROMEO 156'yı da düşünmenizi tavsiye ederim.Tasarım olarak diğer araçlardan daha hoş ve genç arabası gibi duruyor.

Ama babanıza avensis alın.Kendinize A4 yada 156 :)Bence burda takılmaya devam edersiniz.İyice kararsız olacaksınız.Alın aile araçı olarak avensis kendinize HB alın.Bu kadar kararsız olmayın

Henüz avensis i almadık. kendime tek kapı yada 4 kapı sport genç işi düşünüyorum.babama ve kendime aynı zaman içerisinde alacağız...
    ilginize teşkkürler..

• Bildiğiniz üzere uzun zamandır orta-üst sınıf otomobil arıyoruz. Peşin para ile alacağımdan ve paranın bana ulaşmasını beklememden dolayı araştırmak için vaktm vardı. Asında halâ vakit var.

Şimdi araç seçeneklerimi, yelpazemi biraz artırdım...

Birinci tercihim 2003 model Volvo S60 2.0cc 185HP full donanımlı versiyon.(otomatik)
    İkinci Tercihim 2005 model Volvo S40 1.6cc 100HP (düz Vites)

Diğer tercihlerim sırasız şekilde şöyle:

Toyota Avensis 2.0cc Otomatik
    Nissan Qashqai 1.6cc 115HP Düz
    Toyota Avensis Dizel 2.0 Otomatik
    Passat 1.8 T Otomatik
    Vectra Dizel 1.9 TipTronic
    Volkswagen Touran 1.6 Otomatik 115HP

Sizce hangisini seçmeliyim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autocrazy -- 5 Ocak 2008; 15:54:37 >
  • Accord yada mondeo
  • Herkese selamlar.bu forum da yeniyim ilk yazıtım.
    benim hiç arabam olmadı ve almaya karar verdim.Arabamı sadece gezmek ve işe gitmek için alıcam.tüm modelleri araştırdım ve inceledim.
    sadece iki seçenek var önümde şuan
    1,polo 1,4 comfortline
    2,fiorino 1,3 multijet
    fiorino zıplıyor diyorlar.Bilmiyorum ne derece doğru ama polo alman yani onlarda pek zıplama tıklama olmaz o kadarını biliyorum.Şimdi soru şu sizce hangisini alayım ?
    ikisininde fiyatı hemen hemen aynı.
    cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
  • tarihe bakmadan önce konuyu okudum
    dedim adam orta sınıf istiyor ama 1.8 üstü motor istiyor mtv den haberi yok
  • pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi susannasatu -- 14 Kasım 2011; 19:06:02 >
  • listenin en sorunsuzu avensis ancak benzin fiyatları malum. ford mondeo tercih edin. hem bu listenin en keyifli sürüşüne sahip hemde en az yakanı. bence tasarım olarak ta en iyisi mondeo.
  • ben bunların arasından mondeoyu seçerdim. nedeni ise tamamen subjektif. diğer araçlarda güzel zaten d sınıfı araçlar arasında ahım şahım bir fark yok. gönlünüzden hangii geçiyorsa onu alın bu arabaların hiçbirinin de sizi üzeceğine ihtimal vermiyorum
  • yaww adam 4 sene önce ormuş siz hala cevapmı veriyonuz :))
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.