I

Yüzbaşı
20 Ağustos 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 33 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar bu iki lastikten kışlık olmak kaydıyla kullanıpta tecrübelerini aktarabilecek olan var mı? Bu ay bir oto dergide honkook un ilk 5 e girdiğini okumuştum ama sizce hangisi daha iyi olabilir. Biraz daha somutlaştırırsak lastikler de 205/55/16'' olsun. Selamlar
Arkadaşlar merak ettim de teknik verilerde genelde başka araçların bagajları atıyorum 527 + koltuklar yatırılınca 1250 litre diye notlar düşülüyor. Ancak jettaya ilişkin teknik bilgilerde bunları göremiyorum bilgisi olan var mı? Yani koltuklar açılabilyor mu açılıyorsa bagaj ne kadar genişliyor
USR9108 maxg modemim var bunu access point olarak kullanmak istiyorum. YAni kablolu başka bir modemim var bundan gelen cat5 kablosunu 9108 modemin lan potuna takıp bunun access point olarak kullanarak kablosuzu bağlantı kurmak istiyorum. kabloludan başka bir kaç bilgisayar yararlanmaya devam edecek ama bende 9108 i access point olark kullanacağım. Denedim ilk önce internete girdi ama bir süre sonra kesildi. Bir takım ayarlar yapılması gerekiyormuş. dhcp yi iptal edip statik IP atanırsa olur diye bir şey okumuştum ama başarılı olamadım. bu konuda bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa memnun kalırım.
arkadaşlar modemden switche cross kabloyu bağladım. bu switchten de başka bir switche düz kabloyu bağladım. ikinci switche düz kablo ile bağlı bilgisayarlar çalışmadı. 1. switch ile 2. switch arasını da cross kablo ile bağladıktan sonra ikinci switche düz bağlı tek bilgisayar çalıştı ama bilgisayar sayısını birden fazla bağlayınca sınırlı bağlantı uyarısı veriyor. burada sorun ne olabilir? "modem-cross-switch-cross-switch-düz kalo-bilgisayarlar" başka bir bağlantı şekli olabilir mi?
Arabam octavia elegance. genel olarak arabamdan çok memnunum ama geçen lastiğim patladı bana göre epeyce indi. Ancak Lastik basınç kontrol (LBK) ikazı çalışmadı. Klavuzunda lastiklerin en az birinde önemli miktarda hava basıncı düşerse LBK ikaz lambası yanar diyor. Sizce bu önemli miktar basınç düşüklüğü ne kadardır? Bilen ya da tecrübe eden varsa ve bunu paylaşırsa sevinirim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 355
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 2.083 (Bu ay: 86)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 53 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.