Şimdi Ara

hangi model arab?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar ben araba almaya karar verdim ama bir türlü seçim yapamıyorum. maksimum 17500 tl bütçem var spor tarzı bir araba almak istiyorum ama seçenek çok olunca karar veremedim. corsa, fiesta, 307, seat ibiza vb. yarın araba pazarına gitmeyi düşünüyorum. yardımcı olursanız sevinirim. teşekkürler

• Araç sedan mı olacak hatchback mi, spordan kasıt ille 2-3 kapılı mı yoksa 4-5 kapılı da olur mu, benzinli mi dizel mi, performans beklentiniz var mı, yoksa tasarruflu bir araç mı olsun dersiniz, bu tür sorulara cevap verip seçenekleri biraz daraltabilirseniz hem sizin için karar vermesi daha kolay olur, hem de öneride bulunacak arkadaşlara kolaylık sağlar.

Marka modelden bağımsız olarak ilk önerim en fazla 4-5 yaşında ve 60-70 bin km'yi geçmemiş araçlara bakmanız.
    Bu koşullara uyan 2005-2006 Volkswagen Polo veya Opel Corsa, 2006 Suzuki Swift, 2006-2007 Seat Ibiza bulabilirsiniz.
  • düşündüğüm araç ekonomik hatchback 5 kapı. teşekkürler
  • Suzuki Swift öneririm, şahsen bana çok sevimli gelen bir araç.
    Kullanan tanıdıklarım da gayet memnun.
    Canlı bir renkte, iyi bakılmış ve fazla kilometre yapmamış olanlarına mutlaka bir göz atın derim.
  • aslında suzuki swift hiç düşünmemiştim ama aklımda bir model daha oldu. ama ben bunlar arasında nasıl bir karar vermeliyim, hangisini seçmeliyim bir türlü karar veremiyorum.
  • Hocam forumdaki hazır konulardan "Sıfır/İkinci el araç alım satım tavsiyeleri" kısmına yazarsanız sorunuzu daha çok yardım alabilirsiniz sanırım.

http://resim.donanimhaber.com/m_38448167/mpage_2/tm.htm
  • forumun biraz yabancısıyım. teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.