Şimdi Ara

Hangi Laptop'u Almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yarın alicam fikri olan yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisi de gayet güzel bilgisayarlar ama biri linux dağıtımı işletim sistemiyle çalışırken diğerinde işletim sistemi yok.Linux kullanıyordum kullanmaya alışığım derseniz linux modelini alın ha derseniz ki bende orijinal windows var diyorsanız freedos(işletim sistemi olmayanı)alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emr_Oztrk

ikisi de gayet güzel bilgisayarlar ama biri linux dağıtımı işletim sistemiyle çalışırken diğerinde işletim sistemi yok.Linux kullanıyordum kullanmaya alışığım derseniz linux modelini alın ha derseniz ki bende orijinal windows var diyorsanız freedos(işletim sistemi olmayanı)alın.

Aldığımda zaten kendim Windows kurucam özellikleride aynı sadece hangisinin soğutması daha iyidir vs Acer hakkında pek birşey bulamadım bu özellikteki için o yüzden buraya sordum sizce hangisi soğutma açısından vs daha iyidir ?

• byMyzz kullanıcısına yanıt
    Yani şimdi gelip kimse kızmasın bana göre dell daha iyi
  • Bir mağazada yoklama şansın olursa iyi olur, ses çıkışı, kasa yapısı filan. Zira netten sipariş vermeden önce teknosaya gidip biraz bakındım
  • Maalesef gidip görme şansım yok. Yok hocam neden kızalım ben zaten DELL almayı planliyordum ama karşıma buda çıkınca bı soruyum dedim ne olur ne olmaz. Hem DELL taşımak için daha güzel bir tasarıma sahip zannimca.

• Dell daha iyi bir seçim olur.
  • byMyzz kullanıcısına yanıt
    Sizin için demedim hocam bazı markaların fanboyları gelip ben tavsiye verince bana kızabiliyorlar
    dell sizin için daha iyi olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.