Şimdi Ara

Hangi kulaklık daha iyi ? Sennheiser MX 80- MX 170 Philips SHS-3200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sennheiser MX 170 ,

Philips SHS-3200

Philips SHS 3200 kullandım ve çok memnunum ama bunları da merak ettim hangisi daha iyi sizce ? Pek bu konulardan anlamam.

• Philips'i kullanmadım onun hakkında yorum yapamam. Sennheiser MX-80 kullandım. Geçen gün Teknosa'dan Sony'nin 21 liralık bir modelini aldım. Adı LP'li birşeydi. MX-80'e göre çok çok daha net ve duru bas veriyordu. Tavsiye ederim onu.
  • Şuan Mx80 kullanıyorum gayet memnunum, Mx170 daha üst model sanırım o daha da iyidir

Mx170 diyorum ben
  • MX80 fiyat/performans olarak iyi bir kulaklık, 2-3 ay kadar kullanmıştım, daha sonra sennheiserın daha üst bir modeline geçtim. Philips tavsiye etmiyorum.
  • Philips SHS-3200 bende kullandım tek sorun kulağı ağrıtıyor hocam uzun süreli kullanınca onun yerine philips SHS-4700 çok daha iyidir . Hem ses hemde rahatlık olarak .
  • mx 170
  • Model yanına neden o modeli almalıyım onuda yazarsanız çok iyi olur
  • MX 371

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vikernes

MX 371

Bu 3'ü içinde olursa daha iyi olur çok abartılı bir dinleyici değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2010.

Sennheiser MX 80,

Sennheiser MX 170 ,

Philips SHS-3200

Philips SHS 3200 kullandım ve çok memnunum ama bunları da merak ettim hangisi daha iyi sizce ? Pek bu konulardan anlamam.

tamda açacağım konuydu. bende 3 model arasında kaldım ama hala tatmin edici bir cevap göremedim kimsede

• Mx80 f/p urunudur bence.anladigim kadariyla pahali birsey bakmiyorsunuz, mx80 idealdir ben kullandim.sesi biraz tok verir o ayri ama kaliteli sayilabilir fiyata gore. media m'da 15tl gibi bi fiyati var.
  • daha önce Philips SHS-3200‎ kullanıyordum malesef kayboldu. bu seferde mx 170 i deneyim dedim ve dün teknosadan aldım. ilk bakışta kulaklıklar çok ucuz ve basit gibi görünüyor 3-5 liralık çin malı kulaklıklar gibi ancak jack'ı taktığınız anda sennheiser farkını anlayabilirsiniz. kulaklık konusunda çok hassasım ve açıkçası philipsle aralarında çok uçurum yok. ancak bass sesleri fiyatına göre tatmin edici düzeyde. keşke almasaydım dedirtmiyor bu kulaklık. tiz ses konusunda philips'ten daha az ancak bass konusunda o eksiğini kapatıyor. kullandığınız cihazda bir kaç küçük equalizer ayarı yaparak istediğiniz sesi duyabilirsiniz. Philips SHS-3200‎ dinleyenler için mükemmel bir alternatif o fiyat için tavsiye ederim.
  • mx80 kulaklık kullandım ama en kısa sürede bozulan kulaklığım oldu 2 kez servisten yenisi ile değişti hepsi 1-2 haftada kulaklık bası patlıyordu 3.cüsünde teknosadan parasını geri aldım ve birdahada seenheiser almaya korkar oldum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.