Şimdi Ara

Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
11
Favori
11.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chalinder

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Benim kalemi bulamadım internette.

O derece yani

Yok ondan değil. Faber-Castell uçlu kalem yazdım çıkmadı.
  • 2 Yıldır kullandığım Tombow Zoom ve bu sene aldığım Cross Pen-Click

Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackVnM -- 25 Ekim 2014; 23:02:48 >
  • @Mr. Blacktree @The Imp

Pentel Smash'ı nereden alıyorsunuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koios

@Mr. Blacktree @The Imp

Forumda scanman dan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koios

@Mr. Blacktree @The Imp

Ben amazon dan aldım bir haftada elime ulaştı 25 tl idi toplam fiyatı.

• Beyler uzun zamandır pensan versatil beyaz renk olanı arıyorum. Bugün Gaziemir optimumda sarısını ve yeşili gördüm ancak beyazını bulamadım.

NT'de ise klasik siyah lacivert var. Gören duyan bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ngamlinga

0.7 Rotring Rapid Pro( 3 seneyi geçiyor)

0.7 Rotring Rapid( 7 seneyi aşkındır) ve 0.5 Rotring Rapid ( 2 ay oluyor , teknik resim için aldım )

Hocam rapid ve rapid Pro yu ağırlık sağlamlık ve rahatlık gibi açılardan kıyaslar mısınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: The Imp

Pentel smash ucunu yamultmasam çok güzel kalem di şimdi her seferinde üç takarken zorluk çıkartıyor

Edit: +'ları 17 saniye ile kaçırmışım yaşasın beyler bu arada kalemin ucunu kırdım bu gün. 2 hafta önce ucu hafif yamulmuş içine göçmüştü ve bu yüzden uç takarken çok zorluk çıkartıyordu. Bu gün deneme sınavında beni yarı yolda bıraktı bende sinirli bir şekilde yapmaya çalışırken ucundaki metal kısmı kırdım. Şu anda kalemin metal kısmı yok verdiğim 25 lira çöpe gitti ona üzülüyorum

25 tl?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Skins

quote:

Pentel smash ucunu yamultmasam çok güzel kalem di şimdi her seferinde üç takarken zorluk çıkartıyor

Edit: +'ları 17 saniye ile kaçırmışım yaşasın beyler bu arada kalemin ucunu kırdım bu gün. 2 hafta önce ucu hafif yamulmuş içine göçmüştü ve bu yüzden uç takarken çok zorluk çıkartıyordu. Bu gün deneme sınavında beni yarı yolda bıraktı bende sinirli bir şekilde yapmaya çalışırken ucundaki metal kısmı kırdım. Şu anda kalemin metal kısmı yok verdiğim 25 lira çöpe gitti ona üzülüyorum

25 tl?

Amazon

• quote:

Orijinalden alıntı: ptahba

93 Senesinde üniversiteyi kazandığımda babam bana resmini gördüğünüz cross kalemimi hediye etti. Fotoğrafını az önce çektim hala hergün yanımda, hergün kullanıyorum tüm üniversite hayatımda yanımdaydı sonrasında tüm iş hayatımda hala aktif şekilde kullanıyorum güzel ve dengeli kalemdir her ortamda cebinizden çıkarttığınızda ne eksik kalır ne de fazla göze batar.

adı ne bu kalemin

• Faber-Castell Grip PLUS

• quote:

quote:

quote:

25 tl?

Amazon

link varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus

quote:

0.7 Rotring Rapid( 7 seneyi aşkındır) ve 0.5 Rotring Rapid ( 2 ay oluyor , teknik resim için aldım )

Hocam rapid ve rapid Pro yu ağırlık sağlamlık ve rahatlık gibi açılardan kıyaslar mısınız ?

Rapid Pro ağır kalem gerçekten, bu yüzden bir çok arkadaşım kalemi eline aldığında yadırgadı, fakat ağır olduğu kadar sağlam kalem. Rapid proda ağırlığa alışınca problem olmuyor. Ben alıştım ve gayet rahat.uç kırma sorunu yaşamadım. mekanizmasında bi sorun yaşamadım. 3 senedir aktif bir şekilde kullanıyorum. Fiyatıysa tahmini sirkeci tarafların 65 e falan satılıyordur .

Rapidse emektar kalemim. 7 sınıfın sonlarına doğru almıştım yanılmıyorsam sbs içindi. O günden bugüne duruyor. Bir kere olsun mekanizmada sorun yaşamadım. 17 lira genelde ama , 2 ay önce sirkeciden 14 liraya aldım. fiyat performans görünüş olarak en iyi kalem bence. Ayrıca iki kaleminde uç kısmının içeri girmesinden dolayı cebinde taşınabilir. Ve sırf bu yüzden başka hiç bir kalem kullanamıyorum Çok denedim başka kalem almaya ama istemedim Birbirine göre dediklerimden dolayı Rapid pro daha sağlam, rapidse daha rahat.

• Arkadaşlar çizim falan mı yapıyorsunuz? Sizin için kalem niye bu kadar önemli, ben çizim yaparsam eğer kaleme önem veriyorum çizim yapmadığım vakit alırım bi tükenmez kalem kullanırım. Siz hangi amaçla bu kalemleri alıyorsunuz? Mesela kırtasiyede inceliyorum 2 liralık noki kalemle 10 liralık faber grip arasında hiçbir fark göremiyorum ben
  •  Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli]

Siyah olanı F/P ürün diyebilirim.
  • rotring rapid daha sağlam, hafif ve dayanıklı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Cerberus

quote:

Rapid Pro ağır kalem gerçekten, bu yüzden bir çok arkadaşım kalemi eline aldığında yadırgadı, fakat ağır olduğu kadar sağlam kalem. Rapid proda ağırlığa alışınca problem olmuyor. Ben alıştım ve gayet rahat.uç kırma sorunu yaşamadım. mekanizmasında bi sorun yaşamadım. 3 senedir aktif bir şekilde kullanıyorum. Fiyatıysa tahmini sirkeci tarafların 65 e falan satılıyordur .

Rapidse emektar kalemim. 7 sınıfın sonlarına doğru almıştım yanılmıyorsam sbs içindi. O günden bugüne duruyor. Bir kere olsun mekanizmada sorun yaşamadım. 17 lira genelde ama , 2 ay önce sirkeciden 14 liraya aldım. fiyat performans görünüş olarak en iyi kalem bence. Ayrıca iki kaleminde uç kısmının içeri girmesinden dolayı cebinde taşınabilir. Ve sırf bu yüzden başka hiç bir kalem kullanamıyorum Çok denedim başka kalem almaya ama istemedim Birbirine göre dediklerimden dolayı Rapid pro daha sağlam, rapidse daha rahat.

Çok teşekkür ederim hocam :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

25 tl?

Amazon

link varmi

Bilgisayar a geçince atarım

•  Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli]

Carbon fiber folyo kapladığım grip 1347

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rap1d -- 26 Ekim 2014; 8:37:56 >
  • nerden bulabilirim folyoyu cok guzel olmusta

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.