Şimdi Ara

Hangi işletim sistemi daha hızlı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gb ram li netbook için hangi windows sürümünü tercih etmeliyim?
    xp kullanıyordum ama artık windows desteğini bıraktı. Mecburen daha üst bir işletim sistemine geçmek gerekiyor. netbook u internet için kullanacağım, sayfa açılışları hızlı olan windows hangisidir acaba?
    windows starter 32 bit uygun olur mu? yoksa win 7 ultimate 32 bit mi hızlıdır. Bazı arkadaşlarda windows 8 daha hızlı diyor.

• Windows 8 daha hızlıdır...
  • Hepsi aynı.
  • Windows 7 Ultimate 64 Bit Lite işinizi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstediğin sistemi kurabilirsin. Hatta Linux deneyimi de kazanabilirsin, hemen şu adreslerin birisinden bir - isi
  • Windows 10 lite

• windows 95 with internet explorer 5.0
  • windows 8.1 dene .

sadece internet için kullanacağım diyorsan linux dağıtımlarıda kullanılabilir.

• Ssd ye kurulanı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FreeDOS en hızlısı.
  • ne yap et ama asla 64 bit kurayım deme... bu forumda nedense düşük donanıma da 64 bit önerme durumu var. asus hybrid bilgisayarım vardı. hiçbir şekilde 32 bit kurmaya izin vermiyor bile. sırf bu yüzden pc mi satışa çıkarttım çünkü aşırı ağır geliyor yüksek bit. şu an lenovo yoga thinkpad aldım i5 işlemcili 8gb ramli. bir daha bit durumuna bakmadan düşük donanım pc asla almam.
  • 32-64 bir farkı nedir ? Avantajları nedir dediğine göre 32'nin ? Yakın zamanda bilgisayar alacağım, kaç bir olduğunu nereden anlayabilirim kapalı kutu ise laptop ? Teşekkürler ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.