Şimdi Ara

Hangi İnternet Markası Daha Kaliteli ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TTNET abonesiydim aralığın son günü sözleşmemizde geçen tutar sona erecek ve fiyat yükselecek dolayısıyla kapatıp yeniden açtıracağım ama hangi sağlayıcıdan açtırıyım kararsız kaldım
    D - Smart'ın internetini kullanan varsa internet hızı ve kalitesi nasıl müşteri ile ilgililer mi ?
    Birde uydunet var sanırım bu internet sağlayıcısı nasıl internet kalitesi ve müşteri ile ilgilenmleri konsuunda

Kısacası hangisinden alıyım TTNET, DSMART, UYDUNET ?

• Superonline

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence uydunet kullanın ama kesinlikle ve kesinlikle superonline kullanmayın vaad ettikleri hiçbirşey olmuyor ve teknik destekleri tamamen berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen bilişim

bence uydunet kullanın ama kesinlikle ve kesinlikle superonline kullanmayın vaad ettikleri hiçbirşey olmuyor ve teknik destekleri tamamen berbat

Turkcell sağlam bence güvenilir gibi ama neden tavsiye etmediğinizi anlamadım ne gibi problemleri var ?
    Benim için önemli olan fiyat ve Hız kesintisiz internet
  • hizmetleri berbat ve üstelik söylediklerinin arkasında durmuyan bir firma
  • ACET42 kullanıcısına yanıt
    Sen bakma onlara bulunduğun alt yapı iyiyse Süperonlineyi tavsiye ederim Uydu net varsa uydunet daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: crab84

Sen bakma onlara bulunduğun alt yapı iyiyse Süperonlineyi tavsiye ederim Uydu net varsa uydunet daha iyi

Süperonline altyapısı yokmuş ama uydunet var sanırım uydunet ttnet'e göre daha mı ıyı ?

@crab84
  • ACET42 kullanıcısına yanıt
    kulanan arkadaşlara göre paranın hakkını veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: crab84

kulanan arkadaşlara göre paranın hakkını veriyor

Çok kararsızım forumda biraz araştırdım da fiber alırsak apartmanda da bi kaç kişi daha uydunet kullanıyor ise hızı fiber olarak kullanamıyormuşuz yani hızımız düşüyormuş.

Birde modem meselesi var galiba kendi verdikleri modem dışındaki modemlerden kaliteli bir verim alamıyormuşuz benim airties var onu kullansam olmazmı şimdi bazı online oyunlarda ping meselesi ortaya çıkıyor da.

Yardımların için teşekkürler.

@crab84
  • Dsmart ttnetin alt yapıyı kullandığı için ttden ona geçsen fark olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ttnetten memnunum hizmet sürekliliği açısından
  • Uydunet'e 2 yıl taahhüt verirsen modemi ücretsiz veriyorlar birde hız düşüşü için birisinden öğrendim bende o apartmandaki kutuya sinyal güçlendirici koyuyorlarmış fakat bu 30-40-50Mbps internet alırsan koyuyolarmış

+ olarak Eğerki Superonline Fiberaltyapısı varsa hiç düşünme geç yoksa Bilirsin TTNET den neredeyse %85 kişi şikayetci burada yapabileceğin uydunet seçmen olacaktır eğerki beğenmediysen ilk 1 hafta cayma bedeli veriyorlarmış yani bir al ilk hafta test et online oyunlarda indirme upload site hızları falan filan beğenirsen kal beğenmessen hadi eyvallah deyip TTNET hipernete geçersin
  • Neden kimse Goonet'i önermiyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.