Şimdi Ara

Hangi elektrik supurgesini alsam fiyat ve fayda acisindan daha mantikli? Acil Yardim... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
7.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lg VK9820 UHA Kompressor Plus Elektrik Süpürgesini öneririm.Tam fiyat perpormans ürünüdür.
  • arkadaşlar fhlips 9225 aldım. bende memnunum.
  • torbalı süpürgeler tarih oldu, siklonik sistemler gayet başarılı.

torbalılarda torbanın içindeki tozlar ve pislikler sürekli dışarı çıkmaya çalışırlar, ve çıkarlar bir kısmı çünkü çok yüksek basınçla sürekli vakum halindedir torba...

ama siklonik sistemlerde tozlar girdap halinde dönerken birbirlerine yapışır ve topaklanır, ve hava çıkışına kadar çok az toz gider bu tozları da hepa filtre yakalar, bu da hepa filtrelerin kalitesine derecesine göre toz tutma yetenekleri farklılık gösterebilir...

Şu anda alınabilecek bir ürün philips 9225 maraton görüyorum...

kendi kendini temizleme özelliğine çok kapılmayın, olay sadece içerdeki filtrenin titreşerek üzerindeki tozları aşağı indirmesi şeklinde oluyor...tamamen temizleyemez kendini sadece kaba tozları titreştirerek yere indiriyor ve filtrenin gözeneklerini açıp kendini rahatlatıyor, çekiş düştüğü zaman kendini otomatik temizleyen sensörlü sistemli Bosch roxx var mesele ama çok ağır, phlips 9225 te kendiniz manuel yapıyorsunuz Bosch kendi fark edip kendi yapıyor titreşimi...

Kullanış açısından 9225 daha kullanışlı , eşimle çok araştırdık evimize 5 süpürge aldık 7 yıl içinde, şu an aktif kullandığımız 9225 var memnunuz...Libelle balkonda tatilde.

• üstadlar kolay gelsin ;

siemens VSX6XTRM 560 tl ,
    bosch bsg8pro1 600 tl ,
    philips fc9256 480 tl ,
    Philips Silent Star FC9310 430 tl ,
    miele s5211 468 tl ,
    nilfisk extreme eco 571 tl ,
    Nilfisk Power Allergy 445 tl ,

bu süpürgelerden hangisini tavsiye edersiniz bunlar olmazsa sizin tavsiyeniz ne olur.
    ağır olması, sesli çalışması sorun değil önemli olan iyi temizlesin, sağlam olsun uzun yıllar masraf çıkartmasın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.