Şimdi Ara

Hangi elektrik supurgesini alsam fiyat ve fayda acisindan daha mantikli? Acil Yardim... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
7.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almak istediğiniz süpürgelere ait yedek parça fiyatlarını süpürgemarket internet sitesinden kontrol etmeniz de kararınızda etkili olacaktır. Alırken ödediğiniz paranın dışında, periyodik olarak filtre ve torbalar içinde para ödemeniz gerekecek.
  • Electrolux Ultaone Z8870 icin 20 adet torba 40TL, 1 Adet Hepa filtre 28TL.
    Sonuc olarak HEPA Filtre ister torbali ister torbasiz model kullanilsin, zamani geldiginde degisecek. Ürünler arasinda da 5-10TL fiyat farki olabilir.

20 adet torba 40TL fiyat olduguna gore, sanki torbali bir model almak daha mantikli olacak. Ayrica S-Bag torbalarin agzinin kilitlenerek makinadan cikiyor olmasida hosuma gitti.

Ben sanirim Electrolux Ultraone Z8870 de iyi bir fiyat yakaladigim anda alicam, su an icin buldugum en iyi fiyat 649TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wavemaker

Selamlar herkese,
    Yeni bir Elektrikli Supurge alacagiz eve ama kafamiz iyice karistiktan sonra en son asagidaki modeller arasinda kaldik. Urunler hakkinda bilgili olan arkadaslar fiyat ve fayda kiyaslamasida yapildiginda hangisi almak daha mantikli...

1- Philips FC9225 Autoclean Marathon - 630TL
    2- Philips FC9205 Marathon - 492TL
    3- Siemens X6.0 Extreme Power - 588TL
    4- Rowenta RO8053 Silence Force Cyclonic - 456TL

Yardimlar icin simdiden tesekkurler...

Rowenta RO-4723 2200 Watt Silence Force İ öneririm. MÜTHİŞ BİR MAKİNE
  • Z8870 icin fiyat 699TL olmus durumda, z8810 icinse 499TL...
    ben sanirim ki z8810 ultraone a dogru yonelicem, koldan kumanda ve otomatik zemin ayari icin 200TL fazla vermek pek mantikli gelmiyor bana...
  • dostum yaklaşık 1 aydır z8870 almaya uğraşıyorum ama hiç bir yerde yok ne istanbul ne izmir her yerde teşir ürünleri kalmış makine tutulmadığından toplamışlar istanbul merkezi aradım düşün ama artık yetr dedim ve siemens ve philips arasında kaldım ikisininde reklamlarda çıkan son süpürgesi toz torbasız ve sonunda media marktan philips fc8766 aldım gerçekten almadan denedim ve içinde ayrı 4 başlık çıkyor çekiş gücü çok güzel gerçekten memnun kaldım eve gelince falan kullandım gayet iyi hemde ne filitre derdi var ne bişi kendi kendini temizleyen hepa filitre var birde hepanın önüne bir sünger koymuşlr 6 ayda bir onu yıkayıp temizlice okadar düşün derim
  • takippp
  • power proyu ben de duydum, hem çok iyi çekiyomuş hem de temizliği pratikmiş.
    bi de hepa filtre önemli. bu devirde yeni makine alırsam hepa filtreli alırım kesin.

philips kampanya yapmış, eve gelip süpürüyormuş, sonra da power proyu hediye ediyomuş.
    faceten kayıt oluyosun. şurdan:http://apps.facebook.com/philipspowerpro
    belki almadan deneme şansınız olur. hatta bedava kazanma
  • güncel
  • Toz torbalı ama nilfisk niye düşünmüyorsunuz. Nilfisk extreme eco power hemde 1250 watt ve 400 watt boru ucu emişi ve 5 yıl garanti üstelik hepa filtreli ben bunu düşünüyorum aslında param olsa dyson ama.
  • bende takipteyim
  • elektrikli süpürge almayı düşünüyorum çeşitli markalar ve modeller inceledikten ve forumları takip ettikten sonra toz torbasız süpürgeden vazgeçtim toz torbalılar daha cazip gelmeye başladı o yüzden sadece torbalı süpürgelere yöneldim aklıma takılan ve cvp bulamadığım bir sürü soruyla karşılaştım çok şükür evde astım hastası veya alerjisi olan yok yani çok matah bir şey almam gerekmiyor şuan için şikayetleri ve kullanıcı yorumlarından anladığım kadarıyla PHİLİPS iyi ama bu marka süpürge kullanan arkadaşların ve bilgisi olanların yardımına ihtiyacım var

1) bu Hepa filtre denilen ve ne işe yaradığını bir türlü öğrenemediğim şey ne işe yarıyor
    2) bu filtre değişiyor mu yoksa yıkanıyor mu (kimileri değişiyor kimileri de yıkaman lazım demiş)
    3) filtre ömrü ne kadar ne kadar süre sonunda değiştirmem gerekiyor ve değiştirmem gerektiğini nAsıl anlamalıyım
    4) Hepa filtre contası varmış bu da filtre gibi değişmesi gereken bir şey mi
    5) turbo başlık denilen şey o kadar önemli mi
    6) emiş gücü torba doldukça azalıyor mu
    7) toz torbasını boşaltırken etrafa dökülüyor mu
    8) Uzun bir süredir kullanıyorsanız, hepa filtresini hiç yıkadınız mı? Veya değiştirdiniz mi
    9) Fiyatı nedir hepa filtrenin?
    10)Yıkadıktan sonra performansı düştü mü?
    11)Çekişi azaldı mı?
    12)Ne kadar sürede değiştirdiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: -dagger-

elektrikli süpürge almayı düşünüyorum çeşitli markalar ve modeller inceledikten ve forumları takip ettikten sonra toz torbasız süpürgeden vazgeçtim toz torbalılar daha cazip gelmeye başladı o yüzden sadece torbalı süpürgelere yöneldim aklıma takılan ve cvp bulamadığım bir sürü soruyla karşılaştım çok şükür evde astım hastası veya alerjisi olan yok yani çok matah bir şey almam gerekmiyor şuan için şikayetleri ve kullanıcı yorumlarından anladığım kadarıyla PHİLİPS iyi ama bu marka süpürge kullanan arkadaşların ve bilgisi olanların yardımına ihtiyacım var

1) bu Hepa filtre denilen ve ne işe yaradığını bir türlü öğrenemediğim şey ne işe yarıyor
    2) bu filtre değişiyor mu yoksa yıkanıyor mu (kimileri değişiyor kimileri de yıkaman lazım demiş)
    3) filtre ömrü ne kadar ne kadar süre sonunda değiştirmem gerekiyor ve değiştirmem gerektiğini nAsıl anlamalıyım
    4) Hepa filtre contası varmış bu da filtre gibi değişmesi gereken bir şey mi
    5) turbo başlık denilen şey o kadar önemli mi
    6) emiş gücü torba doldukça azalıyor mu
    7) toz torbasını boşaltırken etrafa dökülüyor mu
    8) Uzun bir süredir kullanıyorsanız, hepa filtresini hiç yıkadınız mı? Veya değiştirdiniz mi
    9) Fiyatı nedir hepa filtrenin?
    10)Yıkadıktan sonra performansı düştü mü?
    11)Çekişi azaldı mı?
    12)Ne kadar sürede değiştirdiniz?

sorularınızın hepsinin cevabını bilmiyorum ama 1,5 yaşındaki kızım alerjik olduğu için evde toz olmaması gerek.
    o yüzden süpürgeleri ve özellikle hepa filtre olayını çok inceledim.
    sonunda philips power pro almaya karar verdik.
    bildiklerimi yaziim:
    1- hepa filtre egzos filtresi gibi bişeymiş. süpürgenin ucundan hava giriyor, bu filtreden geçtikten sonra dışarı çıkıyor. hani süpürgelerin arkasından hava çıkar ya, bununki önce bi filtreden geçip öyle çıkıyor. yani tozlar, bakteriler azaltılmış oluyor. bu hepa filtrenin kademeleri varmış. 11, 12, 13 yanılmıyorsam.
    2- filtrenin önünde bir sünger var, yılda 3-4 ayda bir yıkanarak temizleniyor.
    3- filtrelerin yırtılmadığı sürece değişmesi gerekmiyormuş. fiyatlarını tam bilmiyorum ama 40-50 civarı bişey sanırım.
    4- turbo başlıkla aynı mı bilmiyorum ama power pronun başlığı aeroseal diye bişey. özelliği halıların tüylerinin arasını açıp daha güçlü süpürüyormuş. bi de %40 daha fazla çekiş gücü diye reklam yapıyolar. bizim halıdan çok toz çekti gerçekten.
    5- torbasız modelleri poşetin içine döküyosun, etrafa saçılmıyor. takıp çıkarmak da acaip kolay. bi de biraz manyakça ama ben torbasızları daha çok seviyorum, ne kadar toz çıktığını görüyorsun, oh evim temizlendi diyorsun :))

daha yeni olduğu için çekişi azalıyormu, yıkadıktan sonra noluyor bilmiyorum. yalan konuşmayayım :)

• Merhaba,
    Yeni süpürgeniz hayırlı olsun iyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Eğer filtrelerine ihtiyacınız olursa aşağıdaki linkten ulaşıp sipariş verebilirsiniz.

http://www.supurgemarket.com/philips-8761-powerpro-filtre-seti-p-5133.html
  • Miele s5211 e de bakabilirsiniz. Benim aklımdaki model bu.
  • ne torbalı ne filitrel. alacaksın sulu olanlardan ortama tekrar toz vermesin. filtre tıkandı torba doldu olayı olmasın. 8 senedir kullanırız. filtre torba derdi yok. doldur suyunu işin bitince boşalt.
  • ne sulu ne torbasız bu işi en güzel torbalı ile bitir gitsin. philips performer al. hem fiyatı da 400 tl lerde. bende torbasızda sulu da kullandım. şöyle düşün evin bütün pisliğini temizledikten sonra onu görmeye meraklıysan torbasızda kollarına yapışması tozların uçuşması hoşuna gidiyorsa suluyu temizlerken ellerin ıslak ve pislik bulaşması fantazilerin içindeyse al tabii. :))) bence pisliğe bulaşmaya gerek yok zaten dünyada bir çok pislik varken :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: sagun18

http://resim.donanimhaber.com/m_57482441/mpage_2/f_/key_//tm.htm#57933670
    Ben de epeydir araştırıyorum.Buradaki mesajları, özellikle sayfa sonu mesajını okuyabilirsiniz.
    Sanalreyonum'dan hiç alışveriş yapmadım. Bir de taksitte vade farkı koyuyor. Ben 9205 alacağım da puan , hediye çeki vb kampanyaları takip ediyorum. 9225 ile 9205 arasında autoclean ve +40w güç dışında pek fark yok, +150 TL fiyat farkı var.

selamlar.

süpürge aldınız mı.

ne .. ne kadar nereden ??

• quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

quote:

Orijinalden alıntı: sagun18

http://resim.donanimhaber.com/m_57482441/mpage_2/f_/key_//tm.htm#57933670
    Ben de epeydir araştırıyorum.Buradaki mesajları, özellikle sayfa sonu mesajını okuyabilirsiniz.
    Sanalreyonum'dan hiç alışveriş yapmadım. Bir de taksitte vade farkı koyuyor. Ben 9205 alacağım da puan , hediye çeki vb kampanyaları takip ediyorum. 9225 ile 9205 arasında autoclean ve +40w güç dışında pek fark yok, +150 TL fiyat farkı var.

selamlar.

süpürge aldınız mı.

ne .. ne kadar nereden ??

Selamlar... Philips 9256 ErgoEasy modelini aldım. 9205'e göre 9256'daki fazlası olan tutma sapı, el kumandası ve yarı otomatik filtre temizleme için...
    Ben aldığımda 520 TL idi, şu an 480 görünüyor, taksitli fiyat kartı göre değişiyor. internetteki yorumlara bakarak Güzelevim sitesinden aldım ve çok memnun kaldım. İlgili satış temsilcileri var. Makineden de memnunum, tavsiye ederim.

• bu topiği takip eden arkadaşlar neye karar verdi.

ne aldılar.

memnun kaldılar mı ??
  • rowenta RO 5921 silence force torbalı mavi .
    oldukça memnunum.
    çekişi gayet iyi, ve oldukça sessiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akisa33 -- 6 Şubat 2013; 21:54:16 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.