Şimdi Ara

Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
1
Favori
24.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sapphire r9 290x battlefield 4 edition hatta uyguna bulsaydım bir tane daha alıp kopru yapıcaktım ama bu aralar bilgisayarı acıp yuzune bıle bakmıyorum telefondan war robot oynuyorum :D
  • 1050 ti, küp kasa kullanıyorum küçük ekstra güç girişsiz olanı aldım, bana yetiyor açıkçası şimdilik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cilqinturks C kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın oyun içi sıcaklıklarına hiç dikkat etmedim. Ama şükür bu vakte kadar sıkıntı yaşamadım.
  • Sapphire RX590 NITRO+ SE var. Yeni topladım pcyi, memnunum.

Ancak bir sorum var. Her yeni güncelleme geldiğinde yükleyeyim mi? PlayStation platformundan geçtiğim için güncelleme konusunda kararsız oluyorum, orada bazı güncellemeler bazı hataları veya performans düşüklüğü getirebiliyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EVGA GeForce GTX 1660 Ti XC, OVERCLOCKED ve Sapphire RX570 PULSE OC

• msi aero 1080ti 352bit 11gb vram yük altında 80 derece oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lampard23 -- 7 Ekim 2019; 11:10:29 >
  • 2016 sonunda Quadro M4000 almıştık, hâlâ çok memnunum, açmadığı çizim yok.
    2018 sonunda Quadro M2200 kartlı laptop aldık, o da gayet iyi.
    Demekki M4000 beni minimum 5-6 sene daha götürecek.
  • Asrock rx580 8gb kart uygun fiyata denk gelmişti
    Alırken sesli çalıştığını bilerek aldım oyunda kulaklık taktığım'dan sesle ilgili bir sorunum pek olmadı.
    (Ama kulaklık takmadığım ses çekilmiyor evin içinde jet var sanki referans tasarım kartlardan bile fazla ses yapıo nerdeyse)

Laptop tarafında gt940mx var oda genelde e-spor tarzı düşük sistem gerektiren oyunlarda oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 7 Ekim 2019; 11:25:18 >
  • MSI GTX 1050ti 4x

• Rx-580 Herhangi bir şikayetim yok gayet normal ısı değerleri nvidia ya göre 10 derece daha sıcak çalışıyor bunu bile bile aldım 1050ti den iyidir
  • geforce mx400
  • Rog strix gtx970

• Rx 5700. genel olarak sıcak çalışan bir cihaz. Onun haricinde performansı kusursuz.
  • Asus gtx780ti kullanıyordum gerçekten harika bir karttı ama gücü çok fazla idi.
    Şuan için güncel olarak Asus GTX 1070 Tİ kullanıyorum oynadığım oyunlar ve yaptığım iş dolsaıyla bana yetip artıyor ama 780 Tİyi hep ararım.
  • Güzel konu, emeğine sağlık hocam detaylı açıklamışsın teşekkürler.
  • Masaüstü: Evga FTW Hybrid 1080Ti (Push/Pull radyatör. Tam yükte 55-60 derece üzerine çıkmıyor.)

Dizüstü: GTX1650 (Daha test etmedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 7 Ekim 2019; 12:3:14 >
  • 8800gt
  • 7850
  • rx 5700xt/ radeon vii
    Sürücü sorunları bıktırdı.
    Sinir stresi sende gördük amd ...
  • pubg yüzünden gtx 1060 6gb aldım 2 sene önce şuana kadar üzmedi beni ama pubg çıkmasaydı büyük ihtimal gtx 750 ti kullanıyor olurdum
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.