Şimdi Ara

Hangi Ekran Kartını Alayım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 1 haftadırlı araştırma yapıyorum.. 3 Adet Ekran Kartı Var Aklımda...

HD 6850 Black Edition O.C

ASUS HD 5870

HD 6870

Arkadaşlar Benchmark testlerinde 5870 iyi fark atıyor 2'sinede fakat 5870 eski felan diyorlar kararsız kaldım hangısını alayım ?

Power Suply : xp 480 W Redwing Serisi B3 Active PFC 12 V Değerleri : 25.0A

• 5870 eski olmasına rağmen vatan'da ve birkaç sitede 350 tl civarında satılıyor.O paraya bedava bulmuş gibi sevinerek alabilirsin 6950-6970 arasında bir karttır kendisi
  • valla ben dün aldım bugün iade ettim 5870 i fanı çok ses çıkarıyordu çok ısınıyordu birde bana teşhir ürününü vermişler aslında ondan gıcık aldım ama denediğim kadarıyla performansı çok iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsanlukk

valla ben dün aldım bugün iade ettim 5870 i fanı çok ses çıkarıyordu çok ısınıyordu birde bana teşhir ürününü vermişler aslında ondan gıcık aldım ama denediğim kadarıyla performansı çok iyiydi

GTX 560 Tİ Alacamda PSU yetmez diye korkuyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recovery_

quote:

Orijinalden alıntı: hsanlukk

valla ben dün aldım bugün iade ettim 5870 i fanı çok ses çıkarıyordu çok ısınıyordu birde bana teşhir ürününü vermişler aslında ondan gıcık aldım ama denediğim kadarıyla performansı çok iyiydi

GTX 560 Tİ Alacamda PSU yetmez diye korkuyorum...

bende 500 watt xigmatek psu vardı 5870 i gayet sorunsuz çalıştırdı dün girdim cryis'ısa baya bi oynadım ki 560ti hemen hemen aynı miktarda güç çekiyor psu lardan pek anlamam eğer elindeki kaliteli bişeyse çalıştırır gibime geliyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.