Şimdi Ara

Hangi Ekran Kartı Kullanılabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • FOXCONN 915A03-2.0-P-8KS anakartım var Bu anakart için uyumlu ve önerebileceğiniz bir ekran kartı var mı arkadaşlar ? anakart'ım ddr ve mümkünse 1 gb 128 bit hdml özellikleri olan bir ekran kartı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

• hocam pci express slotunuzun cinsine bakmak için modeli arattım ama üretici sitesinde bile bilgi yok, işlemcinizin çok iyi olmadığını varsayarak agp veya pci express, en iyi 4670 alın derim.
  • bulldozer'ler çıkmadan yeni sistem toplama işini erteledim üstad
    Bahsetmiş olduğum anakartım Socket LGA 775
  • işlemciniz nedir?
  • İşlemcim P4 3.0

Anakart slotu alt kısmında PCI-(x16) Yazıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi experiment_100 -- 24 Şubat 2011; 20:57:35 >
  • dediğim gibi en iyi 4670 alın, daha üzeri işlemci engeline takılır ve boşa para vermiş olursunuz, 4670'i de 2. el alın, sıfırı 100 lira ona göre bir 2. el fiyatından bakın.
  • Anakart slotu alt kısmında PCI-(x16) Yazıyor...
  • pci express veya agp fark etmez işlemciden ötürü alacağınız en iyi kart 4670 olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

pci express veya agp fark etmez işlemciden ötürü alacağınız en iyi kart 4670 olsun.

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim
    Allah razı olsun
  • Amin Allah cümlemizden razı olsun kardeşim, şimdiden hayırlı olsun.
  • Bir konuyu da aydınlatabilirsen memnun olacağım kardeşim
    Ekran kartlarında da tıpkı ramlerde olduğu gibi ddr ddr2 ddr3 özellikleri mevcut
    Bahsetmiş olduğum anakartımda ramlerim ddr400 alacağım Ekran kartı da ddr mı olmalı ? Yoksa ddr2 ddr3 olması birşey değiştirir mi ?
  • hocam o fark etmez ddr5 te takabilirsin ama 4670 ddr3 olsun en iyi.
  • Helal olsun, en ilgili ve bilgili forum donanımhaber
    Bu anakart'ı aldığımda driver cdsi vs. yoktu Araştırıp bulduğum driverlar inşallah uyar
    Tekrar teşekkürler
    Bu anakarta sahip olan arkadaşlar için iyi bir bilgi olur umarım
  • inşallah hocam, üretici sitesinden bile kaldırılmış, baya eski olsa gerek.
  • İşlemcimi ileride değiştirdiğimi düşünürsek Düşündüğüm işlemci: E6750
    Bu işlemci için de Zotac 8800GTS 512 mb 256 bit ekran kartı uygunmudur Yoksa daha ideal bir bileşen mevcutmudur üstad
  • düşündüğünüz işlemci ve ekran kartı uyumlu olur tabi ama almışken Quad core bir işlemci alsaydınız keşke ve güncel bir kart.
  • amd'nin yeni nesil bulldozer işlemcilerinden 5-6 ay sonra bir sistem düşündüğüm için Şimdilik idarelik birşeyler olsun diye düşünmüştüm
    Lga 775 bu anakartım için işlemci & ekran kartı ikilisini ne yapayım Ekran kartı 256 bit olması mühim :)
  • 4670 p4'le 5-6 ay idare eder çok kötü bir kart değil.
  • Çok vaktinizi aldım, hakkınızı helal edin üstad
    İyi akşamlar
  • ne demek dostum helal olsun, yardımcı olabilmek mutluluk verir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.