Şimdi Ara

hangi donanıma ihtiyaç duyulur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anakart : asus M5A97 LE R2.0
    Bellek : 2 x 4gb Kingston DDR3 1866 mhz
    İşlemci : FX8350 @4.5ghz
    HDD : WD 1 TB Caviar Black sata2
    Grafik : 2 x HD7870 CFX

Onboard ses kartı ve ucuz skypal marka bi kulaklık kullanıyorum ancak hem kulaklık hemde o/b ses kartı çok yetersiz bi seviyede. Onun dışında mevcut HDD ciddi anlamda gürültülü ve gecikmeli çalışıyor. Yalnızca tek bir parça için şuan yatırım yapabilirim. Ses kartı, kulaklık, ram ya da SSD disk takviyesi. 250 TL limit mevcut.

2.EL ses kartları
    Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro : 160 TL
    CREATIVE SB RECON 3D FATALITY PRO : 210 TL
    CREATIVE X-FI TITANIUM FATAL1TY CHAMPION : 250 TL

Kulaklık
    LOGITECH G230 OYUN HEADSET
    LOGITECH G430 OYUN HEADSET
    THERMALTAKE TT ESPORTS SHOCK
    Creative ses kartlı usb kulaklıklar var ancak malzeme kalitesinden dolayı çıtalar çok çabuk kırılma riski varmış o yüzden yanaşmak istemiyorum

SSD
    KINGSTON 120GB V300 SERISI SATA 3.0 CACHE SSD

RAM
    + 2 x 4GB Kingston DDR3 1866

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabes64 -- 5 Mart 2014; 23:23:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

mevcut sistemim;

Anakart : asus M5A97 LE R2.0
    Bellek : 2 x 4gb Kingston DDR3 1866 mhz
    İşlemci : FX8350 @4.5ghz
    HDD : WD 1 TB Caviar Black sata2
    Grafik : 2 x HD7870 CFX

Onboard ses kartı ve ucuz skypal marka bi kulaklık kullanıyorum ancak hem kulaklık hemde o/b ses kartı çok yetersiz bi seviyede. Onun dışında mevcut HDD ciddi anlamda gürültülü ve gecikmeli çalışıyor. Yalnızca tek bir parça için şuan yatırım yapabilirim. Ses kartı, kulaklık, ram ya da SSD disk takviyesi. 250 TL limit mevcut.

2.EL ses kartları
    Creative X-Fi Titanium Fatal1ty Pro : 160 TL
    CREATIVE SB RECON 3D FATALITY PRO : 210 TL
    CREATIVE X-FI TITANIUM FATAL1TY CHAMPION : 250 TL

Kulaklık
    LOGITECH G230 OYUN HEADSET
    LOGITECH G430 OYUN HEADSET
    THERMALTAKE TT ESPORTS SHOCK
    Creative ses kartlı usb kulaklıklar var ancak malzeme kalitesinden dolayı çıtalar çok çabuk kırılma riski varmış o yüzden yanaşmak istemiyorum

SSD
    KINGSTON 120GB V300 SERISI SATA 3.0 CACHE SSD

RAM
    + 2 x 4GB Kingston DDR3 1866

önceligin SSD olmalı sistemin hakkını ver diger bileşenlerin fazla önemli degil bir müddet daha kullan sonra degiştirirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SSD ve G230 game head set aldım ancak ses konusunda ne kadar başarılı buldum bilemiyorum. Onboard Realtek ALC 887 çipset mevcut (ASUS M5A97) ses kartına ihtiyacım olacak gibi duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tolgabes64

SSD ve G230 game head set aldım ancak ses konusunda ne kadar başarılı buldum bilemiyorum. Onboard Realtek ALC 887 çipset mevcut (ASUS M5A97) ses kartına ihtiyacım olacak gibi duruyor

Hocam hayırlı olsun ssd tercihini ve tecrübelerini paylaşırsan almaya niyeti olan arkadaşlarada yardımcı olmuş olursun. Ses kartını müzik odaklı mı oyun odaklı mı tercih edeceksiniz. Cevabınız evet ise asus ve creative en doğru tercihler olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.