Şimdi Ara

hangi çamaşır deterjanını kulanyorsunuz? (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.032
Cevap
42
Favori
535.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ariel siviyi test etme imkanim oldu.Kokusu mukemmel,temizligi iyi fakat leke cikarmada cok iyi degil.bebek camasirlarindaki bazi meyve lekeleri cikaramamis.Agartici da icermediginden belli bir sure sonra beyazlarda grilesme yapabilir diye dusunuyorum.Koyu renklilerde de kullanilabilir mi orasi dusundurucu.Siyahlarin renklerini agartabilir gibi geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -batu-tireli - kullanıcısına yanıt
    Leke sorununu da Vanish Kosla alın düzelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    koyu renklilere renk solması yapmıyor
    Tozun hem temizliği daha iyi hem de daha ekonomik. Toz iki kat hatta 3 kat daha ucuza geliyor.

• Bugün şoktan ariel dağ esintisi aldım 9kg 31.90 dı pakette %20 bedava yazıyor, normalde 3D active alıyorduk ama onu bulamadım, piyasadan kalktı mı acaba ve fark var mıdır bu aldığımla ? Kendi sitesinde de göremedim 3D active.

• Toz deterjanda en iyisi bence Ariel ve Alo. Bingo'dan sonra yine Ariel'e dönüş yaptık. Bingo'nun temizliği fena değil ama kokusunu pek beğenmedik. Yumuşatıcıda da Vernel ve Yumoş'tan şaşmamak gerek. Bugün Ariel ekstra ferah toz deterjan ve Vernel deniz esintisi yumuşatıcı aldım. Makineyi yenileyince de yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum. Eski deterjana devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 18 Haziran 2015; 5:20:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Toz deterjanda en iyisi bence Ariel ve Alo. Bingo'dan sonra yine Ariel'e dönüş yaptık. Temizliği fena değil ama kokusunu pek beğenmedik. Yumuşatıcıda da Vernel ve Yumoş'tan şaşmamak gerek. Bugün Ariel ekstra ferah toz deterjan ve Vernel deniz esintisi yumuşatıcı aldım. Makineyi yenileyince de yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum. Eski deterjana devam...

temiz yikiyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Toz deterjanda en iyisi bence Ariel ve Alo. Bingo'dan sonra yine Ariel'e dönüş yaptık. Temizliği fena değil ama kokusunu pek beğenmedik. Yumuşatıcıda da Vernel ve Yumoş'tan şaşmamak gerek. Bugün Ariel ekstra ferah toz deterjan ve Vernel deniz esintisi yumuşatıcı aldım. Makineyi yenileyince de yumuşatıcı kullanmayı düşünmüyorum. Eski deterjana devam...

temiz yikiyormu?

Bingo'nun temizliği fena değil kokularını pek beğenmedik, Ariel ekstra ferahı daha denemedik.

edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 18 Haziran 2015; 5:21:41 >
  • Erguvanin kokusu guzeldir.Temizligide omoya gore daha guzel.Bingo sıvı bakim serisinin temizligi renkliler icin suan piyasadaki deterjanlara gore birinci.Lovely tozun leke cikarmasi cok guzel temizligi de bir o kadar iyi ama tek olumsuz yani renkleri soldurmasi.

bilgi icin tesekürler eti matik ile beyazları yıkadım sonuz tek kelime ile REZALET

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalkendisin0606 -- 17 Haziran 2015; 23:56:52 >
  • Eti matigin fiyati her yerde ucuzlamis.Demekki satilmiyor.İyi temizleseydi ,dogal olmasindan dolayi bircok kisinin tercihi olurdu.

allahtan kilim yıkayarak bitirmistim ilk defa beyazları yıkadım evde stok azalıyor ya ariel ya bingo almayı düsünüyorum
    Merhaba;

Beyazlar için en mükemmel sonuç toz deterjanlarla alınıyor. Ben Ariel Professional kullanıyorum uzun zamandır çok memnunum. Leke çıkarma ve beyazlatmada mükemmel.

• quote:

Orijinalden alıntı: -batu-tireli

Erguvanin kokusu guzeldir.Temizligide omoya gore daha guzel.Bingo sıvı bakim serisinin temizligi renkliler icin suan piyasadaki deterjanlara gore birinci.Lovely tozun leke cikarmasi cok guzel temizligi de bir o kadar iyi ama tek olumsuz yani renkleri soldurmasi.

Erguvanı hiç denemedim, Bingo temizlemede iyi, performansı %95 diyebilirim. Siyahlar için sıvı deterjanını kullanıyorum beğendim, güzel temizliyor.
    Selam hocam,

ETİ Matik arama maceram aklıma geldi, gülümsedim Kaça düşmüş fiyatı hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Merhaba;

Beyazlar için en mükemmel sonuç toz deterjanlarla alınıyor. Ben Ariel Professional kullanıyorum uzun zamandır çok memnunum. Leke çıkarma ve beyazlatmada mükemmel.

denemek istiyorum ama cesaret edemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalkendisin0606

quote:

Merhaba;

denemek istiyorum ama cesaret edemiyorum

Neden cesaret edemiyorsunuz ?
  • bilalkendisin0606 kullanıcısına yanıt
    Cesaret edilemeyecek bir şey yok ki. Sıvı deterjanlar olsa sıvıların büyük çoğunluğu kötü yıkıyor. Ama toz deterjanda öyle durum yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Merhaba;

• quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

Cesaret edilemeyecek bir şey yok ki. Sıvı deterjanlar olsa sıvıların büyük çoğunluğu kötü yıkıyor. Ama toz deterjanda öyle durum yok

camasirlari yipratir özellikle acık renklilere renk solmasi olur diye basima geldi

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.