Şimdi Ara

HANGİ BIÇAK? SEÇİM İÇİN YARDIM LÜTFEN...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar steam hesabımda oradan buradan derken bi şekilde bayağı bi bakiye biriktiğini farkettim ve bıçak almaya karar verdim. Aklımda 3 tane seçenek var karar vermem için yardımcı olursanız sevinirim. Seçenekler bunlar;

- M9 Bayonet Şam Çeliği

- Huntsman Fade (Full Fade)

- Flip Fade (Full Fade)

Hangisi olursa olsun factory new olacak o konuda biraz takıntılıyımdır fakat aralarından seçim yapmakta zorlandım yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Edition -- 23 Eylül 2017; 16:15:49 >

• -Steam bakiyen ile anahtar çekip 1 hafta sonra keyleri TL ile satıp 75%-80% arası bıçak alabilirsin.

-Steam pazarda full fade yakalaman zor. Fiyat fazlalaşacağı için esprisi de kalmaz bence.

Animasyon olarak M9 daha hoştur diğerlerine göre.
  • ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler cevap için. Şöyle bi durum var bu para bana havadan geldi bir nevi oyun bitimi skin düşmüştü onu sattım o yüzden pek key olayıyla uğraşmak istemiyorum işin doğrusu. Full fade olayına da gelince satan tanıdık var fiyat olarak üçü de aynı denk geliyo bulma veya fiyat sıkıntısı yok yani. Animasyon hakkında yorum yapmışsınız peki genel olarak yani skinlerle bir düşünüldüğünde tercihiniz nedir yine M9 mu?
  • Bence avcı bıçağı.
  • Black Edition kullanıcısına yanıt
    Satıcı nerden satacak? steam bakiyesini ona nasıl aktaracaksın? veya pazara mı koyacak ne yapacak bilmiyorum ama pazara koyarsa botlar otomatik çekebilir. Bakın mesela skin düşmüş ve pazarda satmışsınız anladığım kadarıyla. Burda satılabilirdi. Nakit para her zaman için steamde gömülü paradan kat kat daha iyidir. Arada kaybolan komisyonlar, seçenek ve fiyatların değişkenliği vb.

Full fade 100& olacaksa şayet huntsman. Ama animasyon ve şekil olarak M9 seçilebilir bence. Flip basit kalıyor.

• ABSOLUT. kullanıcısına yanıt
    Yok satan kişi arkadaşım. Skinin satışını smurf hesabından yapmıştım bakiye o hesapta, ben ona hesabımı vericem o da bana direk bıçağı tradelicek pazara bulaştırmicaz ve evet bu arada full fade bıçak o yüzden büyük ihtimalle onu alıcam görsel olarak daha çekici geliyo.
  • Black Edition kullanıcısına yanıt
    Anladım öyleyse alınabilir tabiki.http://csgo.exchange burdan bıçağın fade oranına bakarsın hocam.
  • Birini al begenmezsen takas edersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.