Şimdi Ara

hangi bayiilerde 0 araç indirimi oluyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler inallar gibi 0 araç indirimlerini sitesinde paylaşan var mı? büyük bayiiler yapıyor galiba bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

• doğuşun hepsinde oluyor diye biliyorum
  • Nuada0306 N kullanıcısına yanıt
    http://www.inallar.com.tr/uygun-fiyatli-arabalar/ usta su site gibi siteler varsa oralara da bakmam lazım gayet güzel indirimler yapmıs 0 araçlarda.
  • sıcak fırsatlardaki konuyu takip etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkutlu

http://www.inallar.com.tr/uygun-fiyatli-arabalar/ usta su site gibi siteler varsa oralara da bakmam lazım gayet güzel indirimler yapmıs 0 araçlarda.

Bu araçlar yol hasarlı,kusurlu mu acaba Citroen se cactus mesela baya fp olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0 km diye geciyo mazda da fena indirim olmus o da otv yi yaban fiyattan dolayi %50 ye cekiyo , modeller 2016 bi de

• Elentra dizel oto elite plus 88 bin iyi gibi fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi titan1905 -- 4 Mart 2017; 21:41:24 >
  • Sıfır Araba Kapmanyaları adı altında bir sürü site çıkıyor Google aramalarında ama hepsi tırt. Araç fiyatları bile güncel değil, fî tarihinden kalma.

Otomobil firmalarının sitelerine tek tek girip kontrol ediyorum ben de. Kia her yere reklam veriyor "sıfır faiz kampanyası" diye ama siteye giriyorsun ne bir bilgi, ne bir detay. Kaç aya sıfır faiz? Ne kadar bir meblağ söz konusu? İlla arayacaksın telefonla, hesapları bu.
  • muselmansuffe M kullanıcısına yanıt
    haklısın hocam benim amacım aslında inallar gibi büyük bayiilerin sitelerini öğrenmekti :)
  • İnallardaki araçlar olmuyor ne zaman aradiysam dün satıldığıni söylüyorlar. Ama aracı siteden de kaldırmıyorlar.

Şark kurnazlığı yani.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    valla su nisanın sonuna kadar kia ceratoda olduğu gibi bi araçta toplu alım olsa cok güzel olur. yok mu bildiğin araç için toplanan birileri
  • Listedeki i30 için 2 hafta önce aradım dün satıldığıni söylediler ama halen orada duruyor.

Yıl başında 1.6 Elantra vardı forumda da sık sık 57000 liraya inallarda elantra var deniliyor du aradım dün satıldı dediler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkutlu

valla su nisanın sonuna kadar kia ceratoda olduğu gibi bi araçta toplu alım olsa cok güzel olur. yok mu bildiğin araç için toplanan birileri

Şu şartlarda sıfır araç almak için hevesli o kadar kişi zor bulunur. Çevremde ki insanların büyük kısmı OYAK kampanyasını bekliyor,

Gerçi ben bu sene oranda iş çıkacağıni sanmıyorum ama yinede bu bakmak lazım.

• Oyak kampanyasi sadece tsk mensuplari icin degil mi, megane 2016lar da dun indirim oldu , oyak kampanyasi 2017 ler icin cikar onlarin da fiyati oldukca yuksek. Kur mahvetti fiyatlari gercekten alinacak gibi degil de ihtiyac var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.