Şimdi Ara

Hangi Arabanın gövdesi daha sağlam? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
8.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sağlamlık diyosan bende ne alman ne bilmem ne... Amerikan ve İngiliz...

Onun dışında ben JAPON cuyum bilirsiniz ;) HONDA cıyımda... ;) Ama honda civic nasıl göctü anlayamadım, belki cok hızlı bir şekilde direksiyonun ucu girdiyse...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Helper

Sağlamlık diyosan bende ne alman ne bilmem ne... Amerikan ve İngiliz...

Onun dışında ben JAPON cuyum bilirsiniz ;) HONDA cıyımda... ;) Ama honda civic nasıl göctü anlayamadım, belki cok hızlı bir şekilde direksiyonun ucu girdiyse...

ya hepsi göçer merak etme sonuçta beton değil bu:)
  • doblo çok saglam özellikle önden! tanpon altında darbeyi emen bitane koruma var arabaya hiç bişi olmuyo valla tank gibi olmuş
  • VOLVO, VOLVO, VOLVO
  • HaCi MuraT Number One
  • arkadaşa(!) katılıyorum..bir araba dergisinde okumuştum...şu an için dünyada en sağlam(dış yapı ve motor) araba VOLVO marka arabalar olduğu söyleniyo...
    quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

buradan mı duymuştum hatırlamıyorum ama volvo otomobillerin köşeli yapısının nedeni, dış gövdenin sertleştirilmiş sağlam bi metalden adını hatırlamıyorum ama yapılıyormuş yani o kadar kıvrılıyormuş en fazla arabanın dış gövde onun için köşeliymiş..sanırım o en sağlamdır
  • baba en saglam kasa mercedes-benz de yildizdan sasma tank gibi mubarek
  • ben de amerikan derim bi buick var bizde öyle böyle değil araba deli sağlam. kamyonun ön korumayı arka tampon ile sökecek ve kendisinde hiç bir iz bıraktırmayacak kadar sağlam.
  • hyundai ler de aksine çooook sağlamdır hele 2000 den öncesi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: iloveyouhagi

arkadaşa(!) katılıyorum..bir araba dergisinde okumuştum...şu an için dünyada en sağlam(dış yapı ve motor) araba VOLVO marka arabalar olduğu söyleniyo...
    quote:

Orjinalden alıntı: red a!ert

buradan mı duymuştum hatırlamıyorum ama volvo otomobillerin köşeli yapısının nedeni, dış gövdenin sertleştirilmiş sağlam bi metalden adını hatırlamıyorum ama yapılıyormuş yani o kadar kıvrılıyormuş en fazla arabanın dış gövde onun için köşeliymiş..sanırım o en sağlamdır

biraz hikaye o köşe möşe
    ama bor madeni ile 5 kat sağlamlaştırılmış çelik renault ve volvo da kullanılıyor.
    şu an en güvenli markalar:
    1- Renault
    2-Volvo
    3-Mercedes Benz
    4-Saab
    5-Toyota

• Renault da dünyanın en sağlamı sen yaptın be kardeş, bilmesek hadi neyse.Herşey crash testteki yıldızdan ibaret değildir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdarer

Renault da dünyanın en sağlamı sen yaptın be kardeş, bilmesek hadi neyse.Herşey crash testteki yıldızdan ibaret değildir.

bak:
    megane 5*****
    clio4****
    vel satis5*****
    espace5*****
    laguna5*****
    modus5*****

euro ncap a göre verilerdir bunlar - yani bağımsızdır

ve şu ifadeler yer almaktadır
    dünyanın en güvenli otomobili :"renault espace"
    en güvenli marka"renault"
    biz bunlara inanmayacağız da neye inanacağız?
    1-2 kişinin anlattığı hikayelere mi?
    şu an güvenlik için en büyük yatırımları renault-volvo ve mercedes benz harcamaktadır ve sonuçları da ortada.
    sırf meganeın güvenliği için 2 milyar € luk yatırım yapılmış.
    bu hikaye ise diğerlerine ne denir?
    ama reno 12 falan dersen bir şey demem
    5 yıl öncesine kadar renault güvenlik anlamında pek bir şey ifade etmezdi ama artık devir değişti
    saygılar...

• ford taunus çelik gibi araba...
  • Yaw ii de cok yana yatıyor viraj donemiyor insan. dönülüyor hatta zevkli de ama yana yatıyor nihayetinde - dir
    tank gibi dedigin bukadar savrulmamalı
  • dayımın 69 model mi ne kırmızı pontiaci vardı 10 arabayı doğradı (ciddi)
    98 yılında galiba arabay hiç bişi olmadı kendisinde nese allah rahemt eylesin .. ama o kazadan doalyı değil
  • + volvolar cidden sağlamdır okuduğuma göre (ne kdar doğru) o volvo ların kaporta vs lerde kullanılan demirler metaller vs uzun süre yağda bekletiliomuş ... ama neden böle bişi olur bilmiom
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZoGeL

ford taunus dıyorum baska bısı demıyorum

evet ya biz de kullandık taunusGL, GT, harbi tank gibi arabadır kendisi
  • quote:

Orjinalden alıntı: goblin

+ volvolar cidden sağlamdır okuduğuma göre (ne kdar doğru) o volvo ların kaporta vs lerde kullanılan demirler metaller vs uzun süre yağda bekletiliomuş ... ama neden böle bişi olur bilmiom

ya sertliğ ya da elastikliği artırmak için herhalde
  • vw sağlam görünüyor...
  • ford taunus
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.