Şimdi Ara

'Hamster' Beyler yardıma ihtiyacım var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 tane gonzales almıştım 4 ay önce sağ olsunlar iş pişirip 5 tane yavru doğurdu annesi hayvanlara kafes dar geldi 1 ayda kocaman oldular. Aldığım petshop dükkanı kapattı gitti ne yapacağım ben bunlarla? çevremde kimse istemiyor 3-4 tane petshop'a sordum almak istemiyorlar. Doğaya salsam yaşayamazlar. Akıl verin beyler.

• istanbul ise ben alabilirim ama bedavaya
  • Samsun. Burada varsa ben bakabileceğim diyen elden vericem kafesi felan her şeyi ile.
  • NO SS NO GÜVEN
  • Görüntü kötü idare edin. Bu arada 2 gün oldu kafesi komple temizleyeli adamlara ne su ne yem ne de kafes dayandırabiliyorum

'Hamster' Beyler yardıma ihtiyacım var.
  • up olsun gittigidiyora ilan aç facebookta paylas. Bakamacaksın yapma alma su zaten bedava yem ne kadar bilmiyorum . doğaya salma hayvan sevgisi varsa salma bekle alan olacak konuyu upla evcil hayvan bölümündede aç.
  • samsun da yaşıyorum atakumda ama ben kendime zor bakıyorum :D
  • Dostum yazımı okusan anlardın. Ben doğaya salmak istemiyorum yaşayamayacaklarını bildiğim için. Ayrıca 4 ay çok güzel baktım 2 tanesi bakmak bile zorluyorken 6-7 tanesine bakmam imkansız. Alan birisi çıkar diye yazdım. Yoksa tabiki bakabildiğim kadar bakıcam.
  • samsun hangi yerindesin ? bide hangi petshopdan aldın
  • Atakent ya. Otantik vardı Karayollarının az ilersinde. Adam bana dedi sen al dedi yavrularsa ben alırım yavruları. 1 ay önce bi gideyim derken farkettim kapatmış. Yavrular elimde kaldı yani anlayacağın.
  • Benim yamyamlar cift iken dokuz yavru yapip onbir kişi oldular. Sahibindene ilan açtım ücretsiz sahiplendirmek icin. Bikacgun sonra bi uni.li cocuk geldi aldi hepsini gitti. Sende öyle yap. Dogaya Salma ha ellerinle öldürmüşsun ha doğaya salmissin yaziktir. Biraz sabret alan olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaşayamazlar kedi kapar hemn.nerde oturysn
  • büyük kafes al
  • bedava hamsterı kabul etmyr mu petshp
  • Petshop'a verdim sonunda bedava hayvanı almıyorlar resmen 1 tanesini kendime ayırdım erkek yavru ona bakması kolay güzelce geçinir gideriz umarım diğerleride güzel sahiplere ulaşır. Doğaya salma niyetim yoktu başından dedim zaten Samsun'da yaşayamazlar zaten. En hayırlısı oldu.
  • Biz hamster değiliz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.