Şimdi Ara

Hamit Hamit dedik bu mu Hamit ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
0
Favori
4.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vladimir İlyiç Lénin

Biri şu adamı banlasın yeter artık

Yöneticilerin umrundamı sanıyorsun.. Hiçbirinin umrunda değil.
  • Ciddi bir hazırlık maçı daha ve hamit yine oldukça pasif.

Bu durum beni korkutuyor.
  • Yazmayayım yazmayayım diyorum adını feriha koyduğumunun provakatörleri bir bitmiyor arkadaş bir bitmiyor. Babadan oğula dededen toruna ecdaddan evlada nesil bu sarkoziler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kömüş

Ciddi bir hazırlık maçı daha ve hamit yine oldukça pasif.

Bu durum beni korkutuyor.

Ya han gibiydi saha bir oyuncu çıkıyor bir oyuncu giriyor hazırlık maçı sonuçta.Böyle keskin yorumlar yapma.Hamit bence gayet iyiydi.Güzel ortalar falan açtı.
  • yeni transferden konu açılmışken burakın eskişehirspordaki halini bilirim vasatın altında,eğer fatih hoca onu doğru yerde oynatamazsa hiçbir yararı olmaz burak eğer fbden trabzona gitmeseydi şuan büyük ihtimal bir anadolu klübündeydi
  • Evet taa ne zaman söylemiştim ve gülüyor ve dalga geçiyordunuz. Durum tam dediğim gibi.
  • Hamit'in sorunu devamlılık veya maç kondisyonu değil. Çok ürkek ve çekingen oynuyor. Sorumluluk almıyor. Belli başlı mental bir sorunu var. Takıma hakim hissetmiyor kendini. Emre bile alıyor top sürüyor oyunu açıyor top dağıtıyor Hamit ise ya Eboue ile verkaça giriyor ya da içe çekip Selçuk'a pas veriyor. Bu Hamit'in genel bir sorunu mu bilmiyorum fakat tıpkı 18-19 yaşında risk almak istemeyen futbolcular gibi. Bunu çözmek lazım.
  • nasıl başlarsa öyle gider diye söz var ama hamite kişilikiğinden dolayı güveniyorum.
  • kamyon hamit 5 adam geçti 2 asist
  • acımayın vurun
  • Hamit gerçekten toparladı kendini, formuna kavuşuyor yavaş yavaş, daha iyi olacaktır.
  • Bu adamı savundum hep güvendim. Güvenimi boşa çıkarmayacak. Bu adam HAMİT!
  • Yıllardır boşuna avatarda resmini taşımıyoruz.
  • Büyük futbolcu. Onu bu kulübe kazandıranlardan Allah razı olsun. Şampiyonlar liginde her maç etkisini ve kalitesini gösteriyor. Ligde de aynı şekilde.
  • Beyler acımayın vurun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

Siz onu bunu boşverin Burak'tan yana başınız çok yanacak[size=7] bidon aldınız bidon...

buaralardaysan bi ses ver yaw. bir iki hafta sonra toplam fb golünden fazla gol atacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

Orijinalden alıntı: ThunderGamer

Siz onu bunu boşverin Burak'tan yana başınız çok yanacak[size=7] bidon aldınız bidon...

buaralardaysan bi ses ver yaw. bir iki hafta sonra toplam fb golünden fazla gol atacak.

ATAMADI
    />

• Adam 2012'de ki muhabbetleri hortlatmış. Az daha uğraşsa forum ilk kurulduktan sonra ki bu bölüme atılanları hortlatacak. Yönetimden ricam bu ergen trolleri lütfen cezalandırınız. Yoksa bunların önünü alamazsınız.
  • Hamit'i göremedik ki bu mu diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacksea533

Ben transferinin gerçekleşmemesi için dua ettim ama olmadı.Sakatlıktan bir türlü kurtulamayan , futbol sahalarında az görebildiğim bir isimdi.

Tebrikler geleceği görmüş
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.