Şimdi Ara

Hamam Otu Yağı Sipariş Ettim,İzlenimlerim Gelecek:) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
6
Favori
6.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende var 1 kiloluk paketini 2 liraya aldım ss atabilirim ayrıca çok sabırlı olmak gerekiyor,tüm ev çok kötü kokuyor ne yaparsan yap o gün evin için kanalizasyon gibi kokuyo ve müthiş yakıyor öyle böyle değil

ben toz halinde olanını aldım yağını ilk kez duydum
  • Yerimizi alalım sonra bakarız.
  • toz olanından kullandım yakıcı vede kokusu ossuruktan beter :D sipariş eden arkadaş yazsada fikir edinsek.
  • lazerle kalıcı gideriliyorken bunlarla uğraşılmaz biraz para biriktirmek lazım zaten her seanstan sonra 1-2 ay beklemen gerek tek seansla bile birsürü kıl seyreliyo üstelik omuz-sırt yarım saati alıyor. Bide önce ve her kutu sonrası aynı bölgeyi ss alsak daha iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AAT.BH -- 9 Eylül 2012; 22:51:51 >
  • olay noldu ? tüyler döküldümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

Evet arkadaşlar şu meşhur yağdan bugün sipariş ettim,gelince ss'lerle destekleyip ilgili arkadaşlara bilgi vereceğim,denemek için 3 kutu aldım,zaten mal kendini belli eder,ona göre fikir ediin boşa para vermeyin.

Daha çok; hafif seyreden sırt ve hafif seyreden omuz kıllarım için aldım.

Ayrıca kullananlar fikir belirtirse sevinirim şimdiden.Nette fake yorumlar cirit atıyor.

naptin muhtar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip mesajı

• Hacı sonuç ne?
  • Takip.Hocam sonuçları yazdığında bu mesajı alıntı yaparsan sevinirim
  • quote:

Evet arkadaşlar şu meşhur yağdan bugün sipariş ettim,gelince ss'lerle destekleyip ilgili arkadaşlara bilgi vereceğim,denemek için 3 kutu aldım,zaten mal kendini belli eder,ona göre fikir ediin boşa para vermeyin.

Ayrıca kullananlar fikir belirtirse sevinirim şimdiden.Nette fake yorumlar cirit atıyor.

hacı ne oldu sonuç ne
  • Hamam otundan gecen yil hamamda ki 11 kadin mi ne zehirlenmisti haberi de var. O yuzden dikkat edin.

• arkadaş zehirlenmiş beyler dağılabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: silencergkn

arkadaş zehirlenmiş beyler dağılabiliriz

kullanıcı pert
  • @toyyl
  • quote:

Allah rahmet eylesin ilk kullanımda gitmiş sanırım :D
  • İstenmeyen tüylerinizden sonsuza dek kurtulmaya ne dersiniz?
    http://www.hamamyagi.com/
  • Noldu kullananlardan ses çıkmıyor. Bekliyoruz...
  • Arkadaşlar uzun zamandır siteye girmiyordum,kusurabakmayın Hort olacak.

Evet azaltıyor ama kesinlikle kalıcı bir gitme yok.Bir de iyice yedirmek lazım.Tiksinmeyecek birisinin iyice uğraşması lazım sizinle.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.