Şimdi Ara

Hamam böcekleri neden gece ortaya çıkar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
14.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gece 2 4 arasinda tuvalete,su içmeye giderken yerde 2 3 tane orta parmaktan küçük hamamböcegi görüyorum birisini öldurüyorum fakat diğerleri kaçıyor.Birinci sorum:bunlar neden sadece gece ortaya çıkıyor.İkincisi:bunlardan nasıl kurtulucam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Merhabax -- 1 Mayıs 2015; 23:56:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ev Gündüz senin gece onların

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: Merhabax

Yardım

yar gitsin
  • Gecelerin adamı çünkü
  • Cini öldürdün çarpılacan bence dua okumaya başla ciddiyim
  • Uyurken üstüme çıkıklar nasıl bitiririz bu bocekleri yardim edin :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ham ham yapmak için

• Hamam bocekleri karanliktan hoslanir ve insanlarin en ufak tikirtisini bile algilarlar,yemek atiklari,ekmek kirintilari veya yag gibi besinleri ortalikta birakma,tarim ilaci satan yerlere git orda kokusuz ve insana zararsiz ilaclar satiliyor.

• Sağolda tarım ilaçları pahalimidir ?

• Çok pislik bir böcektir. Olur olmadık her yere yuva yaparlar. Sıcağı çok severler, o yüzden diğer adı kalorifer böceği. Geceleri aktif olarak kilometrelerce yol yapabilirler. Radyasyona bile dayanıklıdır bu canlılar, bizde 8-9 sene uğraştık. Altımız lokanta olduğu için evi ilaçlamak kısa süreli çözümdü. 3.kata kadar çıkarlardı. En sonunda binayı ilaçlattık. 2 senedir yok çok şükür.
  • Olum bizi ezerken zevk mi aliyorsunuz lan,eve tam hatun attım,hatunu ezdin olum.gündüz çıkıyoz aynı gece çıkıyoz aynı.adam gibi muamelle görmek istiyoruz artık.bu arada hatunun parasını ödiyeceksin ha...

• Kira ödüyorsanız ortak olun. Hem yerleşiyorlar hem de para vermiyorlar oh ne güzel. Bizim evde de örümcek çıkmaya başladı kirayı vermedikleri zaman asiti döküyorum üstlerine.

• Çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizde alaturka tuvalet var. yazları gece su döküyom hep yoksa ordan çıkıp mutfaga kaçıyor, çok uyuz oluyom o böceğe tam pislik yaw
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.