Şimdi Ara

Hama Tripod Hoparlör nasıl _?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • kullanan warmı hic bu alet i teknosada mp3 player alana weriyolar bunu kulaklık yerine takıpdamı dinliyon güzel ses weriyomuki 5 tane mp3 buyuklügünde alet acayibime gitti biraz görünce kullanan warsa yardımcı olursa sewinirim yanı nasıl bisey ii ses weriyomu

• quote:

Orjinalden alıntı: [K]aNsİz

kullanan warmı hic bu alet i teknosada mp3 player alana weriyolar bunu kulaklık yerine takıpdamı dinliyon güzel ses weriyomuki 5 tane mp3 buyuklügünde alet acayibime gitti biraz görünce kullanan warsa yardımcı olursa sewinirim yanı nasıl bisey ii ses weriyomu

Zannedersem kutusundan adaptör çıkmıyor.

Sesten bahsetmişsiniz, dinlemedim. Ama üstüne taktıkları mp3 playerı teknosadan aldıracak kadar kaliteli bir görüntüye sahip değildi (benim için). Işık altında, boyaması da kaliteli gözükmüyordu (kişiseldir tabi).
  • kardeşimede philips mp3 çaların yanında vermişlerdi kulaklıkta veriyolar merak etme sesi güzel ben ipod a takınca daha güzel ses alıyorum ayrı konu pille çalışıyor usb adaptörü var ama hiç kullanmadım
    piller uzun süre gidiyor yani güzel alet

quote:

Orjinalden alıntı: [K]aNsİz

kullanan warmı hic bu alet i teknosada mp3 player alana weriyolar bunu kulaklık yerine takıpdamı dinliyon güzel ses weriyomuki 5 tane mp3 buyuklügünde alet acayibime gitti biraz görünce kullanan warsa yardımcı olursa sewinirim yanı nasıl bisey ii ses weriyomu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.