Şimdi Ara

Haluk Bilginer,Uluslararası Emmy Ödülleri'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülü kazandı! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
120 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oscar ayarında bir ödül aldı.Daha iyilerini hakediyor.
    Kendisi Amerika pasaportlu olsa Dünya çapında Hollywood yıldızı ve Değer görebilecek bir sanatçı olabilirdi.
    Örnek vereyim hemen;George Clooney Haluk Bilginerin çeyreği kadar oyunculuğu olmayan bir isim bana göre...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haluk Bilginer,Uluslararası Emmy Ödülleri'nde "En İyi Erkek Oyuncu" ödülü kazandı!

• Siyasetin 2 dudagi arasinda meslegine devam eden sanatcilarin isi zor. umarim bu cizgide devam eder ve bir siyasinin kurbani olmaz bu cevherler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-13B66B2D0

edit: Haluk Bilginer'in "Atatürk" ve "Andımız" ile ilgili söylediklerini yeni öğrendiğim için yazımı sildim.

https://m.haberler.com/haluk-bilginer-varligim-neden-turk-varligina-6739804-haberi/

https://veryansintv.com/haluk-bilginer-ataturku-oldurdu-emmy-odulunu-kazandi/
    milletin orhan pamuk'la ilgili karın ağrısı nedir anlayamadım ama türkiye'nin yetiştirdiği en iyi roman yazarıdır ve nobel edebiyat ödülü almış adam. haluk bilginer'in başarısını da takdir etmekle beraber aldığı ödül emmy değil -uluslararası emmy- ödülü. çok da fazla kaale alınan bir ödül değil kimse kusura bakmasın. daha "emmy" ile "uluslararası emmy" arasındaki farkı bilmeden ahkam kesmişsin, bu seneki emmy ödülünü game of thrones'daki eleman aldı. çakma emmy ile coşmuş herkes burada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyinsis -- 27 Kasım 2019; 15:11:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MaxPayne87

Oscar ayarında bir ödül aldı.Daha iyilerini hakediyor.
    Kendisi Amerika pasaportlu olsa Dünya çapında Hollywood yıldızı ve Değer görebilecek bir sanatçı olabilirdi.
    Örnek vereyim hemen;George Clooney Haluk Bilginerin çeyreği kadar oyunculuğu olmayan bir isim bana göre...
    oy oy oy. hem de george clooney ha.

bak arkadaşım bu bir kere gerçek emmy değil, emmy ödülünü alan game of thrones'daki cüce. oscar ayarında ödül almış.

• Oscar'ın "yabancı dilde en iyi film ödülü var." şimdi bu Oscar olmamış mı oluyor? çakma Oskar mı oluyor?

Yarabbi kimlerin arasında attın bizi, ne günah işledikte bunlarla aynı havayı solumak zorunda bırakıyorsun bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-13B66B2D0 -- 27 Kasım 2019; 17:20:10 >
  • Haluk bilginer'i en çok neredesin firuze den sevmiştim, müthiş bir oyuncudur. En son kış uykusu filminde de harika bir performansı vardı yanılmıyorsam o filmden de bir ödül almıştı. Ülkede en çok beğendiğim 3 erkek oyuncu var. Şener Şen, Erdal beşikçioğlu ve Haluk Bilginer. Allah hepsine uzun ömür versin daha çok filmlerini görürüz umarım.
  • Bu adam Joker'i oynasa epey ilginç olur. Adamın ses ve tip tam ona uyumlu gibi.
  • Böyle bir ödül ancak Haluk Bilginer gibi değerli bir üstada yakışırdı zaten. Çocukluğumdan beri severek izlediğim ve takip ettiğim bir oyuncudur. Bana göre Haluk Bilginer, Jack Nicholson veya Robert De Niro çapında bir oyuncudur. Amerika veya Avrupa pasaportu olsa bu isimlerle aynı filmlerde rahatlıkla boy gösterirdi. Bana göre o seviyede bir oyuncu tabii bu benim görüşüm.
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Orhan Pamuk "Türkler 1 milyon Ermeni’yi ve 30 bin Kürt’ü öldürdü" dediği için olabilir mi mesela milletdeki karın ağrısı. Bu şahıs öldürülen vatandaşlarımız, askerlerimiz hakkında ne kelam etmiş bu güne kadar?

Aziz Sancar ödülünü alınca nereye gitti ve ne yaptı ödülü? Bir kişinin fikri neyse zikri de odur. Bilmem anlatabildim mi?

Haluk Bilgineri de ödülü için kutlarım. Birilerinde karın ağrısı yapmış belli ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aduket atan adam -- 27 Kasım 2019; 23:26:12 >
  • Senelerdir çizgisini bozmadan ilerleyen usta oyuncu, ülkemize bu gururu yaşattığı için de ayrı bir guru kaynağıdır kendisi, tebrikler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aduket atan adam

Orhan Pamuk "Türkler 1 milyon Ermeni’yi ve 30 bin Kürt’ü öldürdü" dediği için olabilir mi mesela milletdeki karın ağrısı. Bu şahıs öldürülen vatandaşlarımız, askerlerimiz hakkında ne kelam etmiş bu güne kadar?

Aziz Sancar ödülünü alınca nereye gitti ve ne yaptı ödülü? Bir kişinin fikri neyse zikri de odur. Bilmem anlatabildim mi?

Haluk Bilgineri de ödülü için kutlarım. Birilerinde karın ağrısı yapmış belli ki
    katil devlet diyen canan kaftancıoğlu'nu bağrına basıyor bu millet ama ”Bu topraklarda 1 milyon Ermeni, 30 bin Kürt öldürüldü ve benden başka hiç kimse bunu söylemeye cesaret edemiyor.” diyen orhan pamuk vatan haini oluyor. hadi ordan.

aziz sancar ödülünü bize hediye etti ancak çalışmalarını amerika için yapıyor. bize bir faydası yok malesef. karısı da amerikalı. çocuğu var mı bilmem ama varsa da artık neyi var neyi yoksa amerikalılara kalacak tıpkı ürettikleri gibi. bizim milletimiz bu tür içi boş milliyetçiliğe bayılır. peki sen şunu biliyor musun? orhan pamuk ingilizce roman yazabilecek seviyede ingilizce bildiği halde elif şafak özentisi gibi ingilizce yazmıyor romanlarını, hala türkçe yazıyor. aziz sancar nobel konuşmasını ingilizce yaparken orhan pamuk türkçe yapmıştı. orhan pamuk'un şu an türkiye'de yaşamamasının tek sebebi aldığı tehditler. aziz sancar neden araştırmalarını burada yapmıyor? suriye'de öldürülen askerlerimiz hakkında cem yılmaz ne dedi?

haluk bilginer'in ödülü neden karın ağrısı yapsın bana? çok iyi bir oyuncu, severim, izlerken de zevk alırım ancak bu emmy ile diğer emmy farklı şeyler. sanki ünlü emmy ödülünü almış gibi şişirmenin alemi yok. söylediğim bu. yanlış mı?

• Atatürk düşmanı.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Orhan Pamuk tarihçimi ki o konuda söylediği kaale alınsın. Nerden saymış o sayıları bulmuş? Hangi belgeleri kanıt göstermiş? Dayanağı neymiş? Yazdığı romanlar size iyi geliyor olabilir ama birçok kişi de aksini düşünüyor. Cananı mananı da kim bağrına basmış kim basmamış ben bilemem. Aziz Sancar gibilerine burada imkan verdin de adamlar mı yurtdışına kaçtı gitti de orada okudu ve çalışıyor?

Haluk bilginerin aldığı emmy asıl emmy değil ya hani, fizik kimya ve tıp dışındaki nobeller de bilim camiasında pek kaale alınmaz. Zira nasıl verildikleri tartışmalıdır.

Bazı şeyleri karşılaştırma yaparken yakın örneği vermen lazım. Ben iki nobelli adamı karşılaştırıyorum. Sen Cem yılmaz Canan kaftancıdan bahsediyorsun. Böyle örnekler verince kusura bakma ama komik oluyor. Fazla şişiriyorlar dediğin şey iki güne unutulacak zaten.

• Lisedeki tarih hocası ermeni soykırımı var dedi nobel aldı hain derdi orhan pamuk'a.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Pamuk, hakim siyasal konjüktürden dolayı aldı. Bilginer yerel emmy değil küresel emmy aldı; aldığı dandik olan. Sizler kimsiniz de birilerinin başarısını küçümsüyorsunuz? Bi bitin artık, yeter bu kadar aşağılık kompleksi.

• Vallahi büyük başarı. Helal olsun. Haluk bilginer bu ödülü hak etti.
  • Bu herif azılı Türk ve Atatürk düşmanı, sokayım aldığı ödüle bir de göklere çıkarmışlar şu karaktersizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxhyxx -- 28 Kasım 2019; 16:41:55 >
  • Ataürk düşmanıdır nerdeyse ama fetullahi "iyi" oynamış.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.