Şimdi Ara

halo 3 bitiren varmı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar iki gündür biyere takıldım geçemiyorum...jipi kullanıyorum,jipin üstündede uzaylı arkadas çılgınca ateş ediyo...heryer yıkılmakta,üstünden geçtigimiz tabakalar yıkılıyo...neyse bu yıkılan tabakaların üstünden hızlıca gidiyorum...tam karsıda bi patlama oluyo ve tabakalar hava ucuyo...rampa gibi tek tabaka kalıyo onun üstünden jiple karsı tarafa ucuyoruz,,,sonra jipten inip oku takip ediyorum...incecik ucurum kıyısından geçip, bi yere geliyorum...ve büyük patlamalar oluyo...tam ordan yön okunun göstereceği yere gideceğimki,üstüne bastığım anda karsıya geçemeden aşagı düşüyorum,,... umarım anlatabilmişimdir...

anlatamadıysamda tamamlamam gereken görevde ; get to free gate yazıyo... geçen arkadaslardan yardım bekliyorum....

• Son büyük rampadan atladın değil mi? Çünkü jipten sen inmiyorsun bir video sonrası kendileri iniyorlar ve gerisi kapalı mekanda geçiyordu yanlış hatırlamıyorsam çünkü o atlayışı yaptıktan sonra çöken bir yer yoktu aklımda kaldığı kadarıyla.sonra içerde prophetle karşılaşıyorlar.
  • Yıkılan mekanlarada jipten inmden mümkün olduğunca hızlı hareket ederek oku takip edceksin... Son büyük rampaya uaştığın zaman oyun bitiyor...

Her ne kadar ok yolu gösteriyor olsa da bazen ters yönlere sapabilirsin...
  • Oku jip ile takip ediyorsun, en son rampadan jiple atladigin zaman bir uzay gemisinin kargo bolumune dusuyorsun ve oyun bitiyor..

-------- Spoiler Baslangici -------------
    Yanliz benim aklima takilan bi takim soru var.
    Biz Halo'yu aktif hale mi getiriyoruz, yoksa patlatiyor muyuz? Halo aktive olunca tum evren yok olmuyor muydu?
    Ayrica, en son jiple giderken jipin arkasinda Arbeiter var, beraber kargo bolumune dusuyoruz. Peki sonra Arbeiter o uzay gemisinden
    nasil kurtuluyor?

------ Spoiler sonu -----------
  • Ben de jipten hiç inmemiştim. Zaten kendisi zamanı geldiğinde iniyor diye hatırlıyorum.
  • bir kere bende inmistim bole dar bi yer var ordan gecicez sanmistim yuruyerek ama degilmis hep jiple gidiliyor ... oralarda jiple gitmek icin bi yer var ilk basta gormemistim ama iyice bak anlarsin zaten
  • evet bende oyunu bitirdim son bölümde hep jiple gitmek gerekiyor gemiye uçarak jiple girene kadar.
    bende sonunda ne olduğunu tam anlamadımm valla oyunun credit lerini beklerseniz sonunda bir demo daha geliyor master chief le ilgili fazla anlatmim bitirmeyenlere saygısızlık olmasın ama credits ten sonra da demo var atlamayın:O)
  • nasil credits den sonrada demo var ? hani bir demo var olenlerin resimleri vs vs ondan sonra 1 demo daha mi giriyor ?
  • evet dostum ölenler cart curt dan sonra hani credits geliyorya o bi 3 4 dakka sürüyor sonra bir demo daha gelior orda süpriz var hatta:) credits bölümünü atlamayın
  • Evet öyle. Ama olur da atlarsanız ve oyunu çalıştırmaya üşenirseniz, youtube'da da izleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2eu5 -- 2 Ekim 2007; 15:52:36 >
  • teşekkürler beyler....
  • tuh be ben orda bitti sandim basmistim 2. demoyu izlemedim yaaa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.