Şimdi Ara

HALKBANK PARAFLY KAMPANYALARI - Ayrıcalıklar Bu Paraf'ta (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.920
Cevap
195
Favori
550.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Konusu bile var ama. Parafly dahil değil.
    http://forum.donanimhaber.com/m_103218421/tm.htm
  • arkadaşlar aeropostale mağazasında 100 liraya 10 puan kampanyası var.
    paraf üyesi işyerleri arasında bu mağazayı göremedim, bugün paraf günüm, 100 TL harcarsam bu mağazadan kaç puan kazanacağım yardımcı olabilecek olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diğer banka limit lerimi dusurdukten sonra nihayet 3 . Başvurum onaylandı ve kartim geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvurunuz onaylandı mesaj i geldi. Kartı mi kurye 10 gunde teslim etti.
    Fakat ne yazikki sifre almak icin bankayi aradim
    Sistemde cep telefon numaraniz yok dedi mh.
    Subenize gidin diyor.
    Sacmalik peki banka bana onay mesajı nasil gonderdi diyorum sonuc üzgünüm yapicak baska bisey yok cevabi :(
    Simdi işten izin alican ne yazikki :(((

• quote:

Orijinalden alıntı: insancapekinsanca

arkadaşlar aeropostale mağazasında 100 liraya 10 puan kampanyası var.
    paraf üyesi işyerleri arasında bu mağazayı göremedim, bugün paraf günüm, 100 TL harcarsam bu mağazadan kaç puan kazanacağım yardımcı olabilecek olan var mı?

Paraf günümden 5tl, 10 tl de ordan. 15tl

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hizli aldan parafly ile 100 tl kazandım. yarın puanlar siliniyor mu arkadaşlar ???

• quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

hizli aldan parafly ile 100 tl kazandım. yarın puanlar siliniyor mu arkadaşlar ???

Valla bi bitmediniz haa sizin gibilere artik cevap vermeyip, kotu niyetli yaklasacagim,acikca burdan soyluyorum,herkesin dikkatine,bir daha katildigi kampanyanin bile ne oldugunu bilmeyen adam gelip burda sacma sapan soru sorarsa,konusunun ilk mesajini okumayip ayni seyleri sorarlarsa,mesaj yazarken en az 1 sayfa oncesini ve son mesajlari okumazlarsa,once yoneticilere sonra da bu sacma sorulari soracak olan sahislara sesleniyorum,gercekten konunun kapanmasi icin herseyi yapacagim,burdan acikca ve son kez belirtiyorum,yeter artik,cildirtdiniz insanlari!

• Limitinizin yüzde 10 u kadar avans puan kullanabilirsiniz.yani limitiniz 10000 ise 1000 avans puan 20000 ise 2000 avans puan kullanabilirsiniz.yani eksideyim diyerek avans puan kullanamıyorum demek yanlış.eksi 1000 kadar gidebilirsiniz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drkalix -- 28 Şubat 2015; 14:15:14 >
  • drkalix D kullanıcısına yanıt
    Sanirim dediginiz gibi degil...

Avans ParafPara çekme tutarınız müşteri limitinizin %5’i kadardır. Çekilen Avans ParafPara’lar kapatılmadan yeni Avans ParafPara çekilemez..

• Limitin %10 kadar değil %5'i kadar ve maksimum 1000 avans parafpara kullanabilirsiniz. Yani 1000 avans kullanmak için limitiniz minumum 20bin olmalıdır. Eksideyken tekrar avans kullanmazsınız. Yanlız şöyle bir durum var. 2 tane parafly kartınız var ve ortak liminiz 10bin lira diyelim(Ki benim böyle). Kartın birine 300 parafpara borçlusunuz. Diğer kartla da 200 parafparaya kadar avans kullanabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: emre7107

quote:

Orijinalden alıntı: insancapekinsanca

arkadaşlar aeropostale mağazasında 100 liraya 10 puan kampanyası var.

Paraf günümden 5tl, 10 tl de ordan. 15tl

109 lira harcadım 10.99 lira verdi, çözemedim..

• On lira site vermis yuzde bir de paraf gibi gorunuyor parafgunum olduguna emin misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: bcf1234

On lira site vermis yuzde bir de paraf gibi gorunuyor parafgunum olduguna emin misiniz

ben de paraf günümde migrostan 100 tl alışveriş yaptım sadece 0.20 puan verdi. Normalde 5 ile çarpıp 1 lira vermesi gerekiyordu. Müşteri hizmetleri ile konuşacağım. Bilgilendiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macnair

quote:

On lira site vermis yuzde bir de paraf gibi gorunuyor parafgunum olduguna emin misiniz

ben de paraf günümde migrostan 100 tl alışveriş yaptım sadece 0.20 puan verdi. Normalde 5 ile çarpıp 1 lira vermesi gerekiyordu. Müşteri hizmetleri ile konuşacağım. Bilgilendiririm.

Paraf gunum markette gecerli degil. Bosuna aramanıza gerek yok hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: thekoch

quote:

Orijinalden alıntı: macnair

quote:

Paraf gunum markette gecerli degil. Bosuna aramanıza gerek yok hocam.

Bu detayı bilmiyordum hocam. Teşekkür ederim

• quote:

Evet eminim, gelen sms'te bu tutar yazıyor, şu an provizyonda bekliyor işlem belki sonra 5le çarpılır

• quote:

Orijinalden alıntı: fatmucu

quote:

Orijinalden alıntı: propesyonel

hizli aldan parafly ile 100 tl kazandım. yarın puanlar siliniyor mu arkadaşlar ???

Valla bi bitmediniz haa sizin gibilere artik cevap vermeyip, kotu niyetli yaklasacagim,acikca burdan soyluyorum,herkesin dikkatine,bir daha katildigi kampanyanin bile ne oldugunu bilmeyen adam gelip burda sacma sapan soru sorarsa,konusunun ilk mesajini okumayip ayni seyleri sorarlarsa,mesaj yazarken en az 1 sayfa oncesini ve son mesajlari okumazlarsa,once yoneticilere sonra da bu sacma sorulari soracak olan sahislara sesleniyorum,gercekten konunun kapanmasi icin herseyi yapacagim,burdan acikca ve son kez belirtiyorum,yeter artik,cildirtdiniz insanlari!

konuyu en başından beri takip ediyorum. bugun tekrar baştan okudum. yüzde 99 silinmez diyor, ama küçük de olsa silinme ihtimali oldugu görünüyor, parafly sitesinde silineceği ibaresiyokken telefonlara grlen mesajda silineceği yazıyor, herşeyi biliyıruz merak etme, forumda amaç yardımlaşmak , canın istemiyorsa yazmazsın, 150 puanım var yanarsa diye çekinmekte haklıyım, inş dediğiniz gibi silinmez

• "Tebrikler Parafly ile market kampanyasından 50 TL Parafpara kazandınız!" diye mesaj geldi ama internet şubesine baktığımda yansımamış görünüyor. Son işlemimim hala provizyonda görünüyor. Dönem içi işlemlere aktarıldığında mı yatacak puan bilgisi olan var mı?
  • Evet yansır ilerleyen saatlerde. ..

• Arkadaşlar Hızlıal ile ilgili parafly kartlarda puan silinme olmuyor.cep telefonuna gelen silinecek Mesajları paraflylıları ilgilendirmiyor standart SMS atıyorlarmış müşteri hizmetleri bu şekilde söyledi

• 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.