Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (415. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.843
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben tavrımı göstereceğim. 40 TL giderse gitsin. tepki vermek gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funnel

Geçen hafta 64tl aidatı geri almadıkları için kapattırmıştım, 2 gün önce arayıp bunu puan olarak yükleyelim dediler,
    kabul ettim, yüklenen puan parafpara olarak gözükmüyordu, bugün petrolde sorgulattım, hesaba tanımlamışlar orada kullanabildim.
    1 yıl kapatmama sözü verdiniz mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesafe4272

1 yıl kapatmama sözü verdiniz mi ?

Alıntıları Göster
    6 ay diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masarifane

PARAFLY ve PARAFCARD arasındaki farklar nedir arkadaşlar?
    kimse bilmez mi be :D
    ikidir soruyorum :D
  • Masarifane kullanıcısına yanıt
    Parafly puanları kullanım alanına göre belli kat sayılarla çarpıyor.ornegin otel tutmada 2 ile çarpıyor.fly da kart ücreti var ve iptal edemiyorsun.cok puan biriktirrim uçarım araba kiralarim dersen fly kart

Nerde o eski kat saylar

• sco84 kullanıcısına yanıt
    yani şöyle pafarcartın bütün özelliklerini barındırıyor. ekstra seyahat vb. durumunlarda kazanılan parafpuanlar kat sayı ile çarpılıyor?
    ve normal parafpaunlar gibi kullanılıyor. yoksa yine sadece seyahat vb. konular da mı kullanılıyor?
  • Aynen istersen normal puan olarakta kullanılabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: tm7119

Benden de 64 kesmisler. Aradım kapatın dedim. Tamam dedi😊 1 hafta içinde aranmazsanız kapatılacak dedi. Bakalım nolacak
    Aramislar beni 2 kez duymamisim. Sonra bir ödeme yapmayı denedim ödeme yapamadım. Kapattılar sandım aradım müşteri hizmetlerini sizi tekrar arayacaklar kartı kirmayin şimdilik geçici süreli kapalı dedi

• sco84 kullanıcısına yanıt
    peki puanları kullanmak için belirli bir gün var mı yoksa siliniyor mu?
  • Arkadaşlar parafgünümde kamilkoçtan online bilet geçerli mi? Deneyen var mı daha önce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 15 Ekim 2019; 19:15:36 >
  • vitriol kullanıcısına yanıt
    Hocam sorun çözüldü mü. Kampanyalar kartınıza tanımlandı mi.

• murat can 2616 M kullanıcısına yanıt
    aradım ama sorun tam çözülmedi

özellikle bana en lazım olan MARKET ALIŞVERİŞİ 9.99 TL PARAF ÜSTÜ bir türlü katılım sağlanmıyor talep de olumsuz!
    KATILIM HAKKINIZ DOLMUŞTUR bu ibareyi bir türlü lehime değiştiremediler

ayrıca ekim ayı 50 paraf para kampanyası ilk 129 tl alışverişim sayaçta 1.alışveriş iken kartı aidat nedeniyle
    iptal etme isteğim ve sonrası aidatı 39 paraf para alarak parafa devam etmem sonucunda KATILIM HAKKINIZ DOLMUŞTUR yazmaktayken açtım telefonu kampanyaya katılımı müşteri hizmetleri manuel yaptı ama 4 ekimde yaptığım ilk 129 market alışverişi sayaçta görünmüyor!

ikincisini yap yüklenmezse yine ara dediler ama ben güvenemiyorum zira bununla birleştireceğim 9.99 parafüstü kampanyam deaktif katılım sağlatmıyor e o zaman niye Paraf ile kendimi market alışverişine zorlayayım ki?

kampanyalara katılım yok veya eksik ise Paraf kredi kartı kullanmamın anlamı yok o zaman

400 tl harcama taahhüdü sonrası 10 ay hiç paraf kredi kullanmam artık seneye iptal edesiye kadar nadasa bırakırım

ne yapayım MUTLU müşteri hatlarının kapasitesi kalmamış halkbank katı tutumlu mobil uygulamaya söz geçiremiyorlar
    market PARAFÜSTÜ kampanyası aylık 25 iade ekim paraf kampanya ile kombo olmalıydı olmazsa ben de kendi tedbirmi alırım başka banka mı yok?

• vitriol kullanıcısına yanıt
    hocam, şu kartı gerçekten iptal et artık, sen de kurtul biz de kurtulalım...

• Mobilya beyaz eşya telefon vb gibi toplu alışverişlerim olacak önümüzdeki aylarda. Sizce başvuru yapmalı mıyım? Bir de parafly filan istesem ele gelen bir puan birikir mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Paraf debit kart ile ( banka kartı) paraf kampanyalarindan faydalanabiliyor mu?

• fatihburak95 kullanıcısına yanıt
    valla baya bi taksit yapıyor beyaz eşya, elektronik ve mobilya sektöründe. parafly kullanmadım ben ama paraf kullanıyorum, dediğim gibi hem taksit açısından hem de verdiği parafpara açısından baya iş görüyor.
  • Hepsiburada paraf gunum geçiyor mu
    Gg geçmiyor
    N11 geçiyor onu biliyorum

• chessmania kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada paraf gunum geçer.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnt-2 -- 21 Ekim 2019; 18:23:57 >
  • Arkadaşlar turna.com %10 indirimiyle parafgubum birlikte geçmiyor mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Paraf yıllık kart ucretini geri almanın bir yolu var mı ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.