Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (412. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.949
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aramadılar

aradılar harcama yap falan demediler 12 ay kapatma 64 TL verelim dediler seneye yine uğraşamak için kapattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __kadıköyRAP__ -- 7 Ekim 2019; 16:19:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Genelde eksi bakiyeyi ile uçak bileti alıp daha sonra kazandığım parafparalar ile eksi bakiyeyi kapatırım bu şekilde avantajlı olduğunu düşünüyorum. Eminin bir çok kişi de bu şekilde yapmaktadır.

Bu ay Petrol ofisi kampanyasından 40 TL kazandım fakat ay içerisinde kazandığım paraf paralarda görünmeyince müşteri hizmetlerini aradım o da çok emin olmamakla beraber kazandığınız paraf para özel bir şekilde tanımlanmış bu parayı alışverişlerde kullanabilirsiniz fakat eksi bakiyeden düşmez dedi.

Bundan sonra hep böyle mi olacak yoksa bu kampanyaya mı özel diye sorduğumda kem küm edip evet, bundan sonra bu şekilde olacak dedi

Bilginize
  • megolamen M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kampanya şartlarına bakmakta fayda var. Yakıt sektöründe firma bazlı bir kampanya varsa kazanılan parafparalar o firmada kullandırılıyor genelde. Ama genel bir kampanya olduğunda avanspara yerine kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşlar,

Migros sanal market gıda marketi sektörü olarak mı geçiyor? Ya da gıda marketi sektörü hangi sektör gıda sektörü tamam da :) trendyol sarıyı normalden pahalıya satıyor migros sanal market daha uygun.
  • tsufulits kullanıcısına yanıt
    Evet market olarak geçiyor sektör ama paraf üye işyeri değil, paraf pos şartı varsa işe yaramaz, parafüstü de gelmez. Online ödeme değil de kapıda fiziki postan çektirirsen o zaman paraf üye posu getirirlerse parafüstü de gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikropzoft -- 7 Ekim 2019; 16:48:48 >
  • megolamen M kullanıcısına yanıt
    Sadece PO da harcarsın hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • esoturko E kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim
  • digitürk ile sporun yıldızı paketine 12 aylık 79 tl ye üye oldum kalkınmada öncelikli il kütahya da. 120 tl para puan verileceğini parafcard kampanyalarında belirtiyorlar. ayın 26 sında üye olmama rağmen hala para puan yatmadı. bu konuda bilgisi olan var mı acaba?
  • İlk çıktığı zamandan buyana paraf kartım var hiç aidat almamışlardı. Bu ay aidat yansıtmışlar geri iade konusunda yardımcı oluyor mu halk bank.

Ekleme : 23 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekliyorum.

EK 2: 26 dakika sonra ulaştım sonunda, iade edemeyeceklerini söylediler. İptal edin dedim. 7 gün içinde geri aranacaksınız aranmazsanız bu sürenin sonunda kartı kırıp atın dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 8 Ekim 2019; 17:44:59 >
  • Benden de ilk defa en azından ilk defa fark ettigim aidat kesmişler. Iade edin bile demedim. Doğrudan kapatmak için aradım kapatma aşamasında onay kismindan önce 66 lira puan teklif ettiler kabul ettim.

• Paraf ile Paraf günüm de param.com dam param karta yükleme yapınca Paraf günüme dahil oluyordu. Bu durum bitti mi acaba. Dün 100 tl yükledim param. com dan dahil olmadı. S / Param/türkpara diye geçiyor. Önceden E Param Ankara diye geçiyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: tbskvk55

Paraf ile Paraf günüm de param.com dam param karta yükleme yapınca Paraf günüme dahil oluyordu. Bu durum bitti mi acaba. Dün 100 tl yükledim param. com dan dahil olmadı. S / Param/türkpara diye geçiyor. Önceden E Param Ankara diye geçiyordu.
    Forumda surekli dillendirildigi icin bankalar turuncu a.s.'yi uyardi. Elektronik posu degistirildi, yerine yasakli sektor posu geldi. Sadece parafgunum degim bundan sonra elektronik kampanyalarindan da puan kazanilamayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsufulits

Arkadaşlar,

Migros sanal market gıda marketi sektörü olarak mı geçiyor? Ya da gıda marketi sektörü hangi sektör gıda sektörü tamam da :) trendyol sarıyı normalden pahalıya satıyor migros sanal market daha uygun.
    Merhaba sanal market sarı satıyor mu hocam?

• mkus76 M kullanıcısına yanıt
    Keşke :(

• quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

İlk çıktığı zamandan buyana paraf kartım var hiç aidat almamışlardı. Bu ay aidat yansıtmışlar geri iade konusunda yardımcı oluyor mu halk bank.

Ekleme : 23 dakikadır müşteri hizmetlerine bağlanmak için bekliyorum.

EK 2: 26 dakika sonra ulaştım sonunda, iade edemeyeceklerini söylediler. İptal edin dedim. 7 gün içinde geri aranacaksınız aranmazsanız bu sürenin sonunda kartı kırıp atın dediler.
    Müşteri hizmetlerinden arandım yıllık kullanım ücretini puan olarak geri iade ettiler.
  • yıllık kullanım ücretini puan olarak geri iade ettiler ama

bu ay KATILdığım tüm kampanyaları iptal atmişler veya devre dışı.

KATIL butonuna basıyorum tekrar katılım sağlatmıyor. KAMPANYA KATILIM HAKKINIZ DOLMUŞTUR diyor

bu paraf nasıl bir kredi kartı oldu yahu?

hadi fazla hırgür yapmayak dedik 30 dakika kadar sabırla bekleyip suratsız mutlu müşteri(!) mh ile görüştük çare yok 39 tl paraf puanı geri tahhüt verip geri aldıkta
    kampanyalarına ayın başında katılımım olmuşken neden devre dışı bırakmışlar?

açacam telefonu yine verecem küsküüyü ama 60 dakika bekletmeleri çin işkencesi?
  • quote:

Müşteri hizmetlerinden arandım yıllık kullanım ücretini puan olarak geri iade ettiler.

Alıntıları Göster
    harcama şartı ya da 1 yıl kapatmama sözü aldılar mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    kart turu paraf mı parafly miydi?
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Bir yıl kapatmam sözü aldılar

• muhendizz M kullanıcısına yanıt
    Paraf gold

• 
Sayfa: önceki 410411412413414
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.