Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (411. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.633
Cevap
462
Favori
1.270.756
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendisi otomatik bölüyor 3 taksit kampanyasında. Size çıkan vade farklı taksit seçeneği. Öbür sorunuz Hepsiburadadan ne alırsanız alın böler. Çünkü hb aynı posu kullanır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kart ücreti kesilip kesilmediğini nasıl öğreniyoruz?

• High Quality kullanıcısına yanıt
    dönem içi işlemlerine bak bende bana yansımadı derken 25 eylül de çekmişler genelde diğer bankalar ekstre kesildiği gün alır bu paraf değişik.
  • esoturko E kullanıcısına yanıt
    takipteyim bu kartı
  • disaster85 D kullanıcısına yanıt
    Kampanyadan önce aldığım için faydalanamayız
  • Parafly için aidat iadesi ta da puan alan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Kanunen vermek zorundalar. Axess, bize yazindaki talebimle seve seve; ing ise, tbb basvurumla seke seke odedi kullanilmayan aylarin aidat ucretini.

Alıntıları Göster
    Halkbank 19.08.2019 tarihinden itibaren kartlardan ücret almaya karar verdiklerini ve ekstrelerde bunu belirttiklerini yazılı olarak söyledi.(Başka birşey olsa sms atarlar)

Şimdi olsa olsa en fazla 1 aylık kullanım ücreti talep edebilirler.Şikayet yoluna başvurmak gerek.

Peki ekstre kesildikten sonra mı Bankalar Birliği Tüketici Hakem Heyetine basvuralım yoksa şu an dönem içi işlemlerden aldığımız ekran gorüntüsü ile mi başvuralım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x15 -- 5 Ekim 2019; 21:52:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: x15

Halkbank 19.08.2019 tarihinden itibaren kartlardan ücret almaya karar verdiklerini ve ekstrelerde bunu belirttiklerini yazılı olarak söyledi.(Başka birşey olsa sms atarlar)

Şimdi olsa olsa en fazla 1 aylık kullanım ücreti talep edebilirler.Şikayet yoluna başvurmak gerek.

Peki ekstre kesildikten sonra mı Bankalar Birliği Tüketici Hakem Heyetine basvuralım yoksa şu an dönem içi işlemlerden aldığımız ekran gorüntüsü ile mi başvuralım?

Alıntıları Göster
    Aidat ucretinin alindigi ekstre kesildikten sonra bankaya yazi yazarsiniz ve kullanmadiginiz aylarin kart aidatini yazili olarak talep edersiniz. Banka bu basvuruya bir basvuru numarasi verir. Kalan aylarin aidatlarini vermediklerini yazili olarak beyan ederlerse tbb hakem heyetine ekstre ve banka basvuru nosu bilgilerini kapsayan bir sikayet dilekcesi yazarsiniz. 3 ayda sonuclanir.

Kredi karti ucretleri yilliktir. Yani 12 ayliktir. Bazi bankalar (denizbank, garanti) karti aldiktan 3-4 ay sonra kart aidati keserler. Bazilari da 12 ay kullandiktan sonra 13.ayda keserler (vakifbank, ykb). Yani bu yontem karti 12 ay kullanmadan butun yilin kart ucretini kesen bankalarda uygulanir. Bu sebeple kart aidatinin kacinci ayda kesildigini tespit edip, basvurunuzu buna gore yapin. Eger yilin tamami dolmadan 12 aylik aidat kesildiyse ve iade edilmediyse, basvurunuz olumlu sonuclanir.

• Rapator kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Eşimede bu teklif gelmiş, ama emin olamadı.

2 ay içerisinde toplamda 600 olması mı.

Yoksa ilk ay 600+ ikinci ay 600 harcama mı olacak.

• ben de 2 kart için kapatın diye aradım ,1 hafta içinde aranacaksınız dedi halen bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: tahsin75

Merhaba hocam,

Eşimede bu teklif gelmiş, ama emin olamadı.

2 ay içerisinde toplamda 600 olması mı.

Yoksa ilk ay 600+ ikinci ay 600 harcama mı olacak.
    Eşime de aynısı söylenmiş o da tam anlamamış. Toplam 1200 mü 600 mü

• fatih999 kullanıcısına yanıt
    Bana toplam 600 dediler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: x15

Alıntıları Göster
    Bunu hangi ekstrede belirtmişler, ben böyle bir ibare göremedim, gören varsa ekran görüntüsünü atarsa sevinirim.

• Tüm kart borcumu ödedim kapatmak için talep açtım. Encard varken hiç gerek yok.

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Hocam aradılar mı sizi. Bu gün bende iptal ettirdim. Arayacaklarını söylediler.
  • murat can 2616 M kullanıcısına yanıt
    Hocam bana teklifi direkt bağlandığım kişi yaptı. Tekrardan arama olmadı.
  • --mlh-- kullanıcısına yanıt
    Bana teklif yapmadı. 7 gün içerisinde aranacağımı, aranmazsam kartın iptal olacağını söyledi. Olmadı 6 gün beklerim tekrar ben ararım.
  • Parafly’dan Seyahat Harcamalarınıza Özel 70 TL’ye Varan ParafPara!

Parafly ile 1 Ekim – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında seyahat, hava yolu, konaklama ve araç kiralama sektörlerinde yurt içi tüm Banka POS’larından yapılacak ilk 150 TL ve üzeri harcamadan sonraki her 150 TL ve üzeri harcamaya 10 TL toplamda 70 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce SEYAHAT yazıp 3404’e SMS gönderilmesi ya da Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın HEMEN KATIL butonuna tıklanması gerekmektedir.

Bir müşterinin asıl ve ek kartlarıyla birlikte kampanyadan kazanabileceği en fazla ParafPara tutarı 70 TL’dir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya katıldıktan sonra katılım kanalı değişikliği yapılamaz.
    https://www.parafly.com.tr/19882-paraflydan_seyahat_harcamalariniza_ozel_70_tlye_varan_parafpara

• tahsin75 T kullanıcısına yanıt
    Az önce müşteri hizmetlerini aradım ve dönem içi işlemlerde yıllık aidat görüyorum, kart ücreti alacaksanız kartı kapatın dedim.

Müşteri hizmetlerindeki görevli "Aidat alındığı için kartı kapatmak istediğinize dair talebinizi sisteme giriyorum" dedi. Sonrasında ise "Sistem bana size tanımlanmış bir teklif olduğunu gösterdi. Eğer 2 ay içerisinde toplam 600 TL harcama ve 1 yıl boyunca kartı kapatmama sözü verirseniz 64 TL değerinde paraf puan kartınıza yansıtılacak" dedi.
  • Bu kapatıyorum kapatacağım ekibi artık kartlarını kapatsa da, biz de kampanyaları takip etmeye yeniden başlasak artık.

Bir Dünya kredi kartı var, kimse kartsız da kalmaz, birkaç sıcakçı kartı kapatıyor diye paraf da batmaz. Hatta Belki birkaç sıcakçının kapatması parafın karlılığını bile artırabilir :)

Son bir not olarak, bu güne kadar çeşitli bankaların müşterisi oldum. İçlerinde müşterisini yolmaya çalışmayan bir tek kamu bankalarını gördüm. Bunlar arasında da Halkbank, müşteri hizmetleri ve kalite açısından belirgin bir şekilde öne çıkıyor.

Özetle, kampanyalara devam :)

• 
Sayfa: önceki 409410411412413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.