Şimdi Ara

Halkbank Parafcard Kampanyaları (322. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.632
Cevap
462
Favori
1.270.965
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam -90'dan -10'a düşmüş olmuyorsun, çıkmış oluyorsun. Yani puan kazanmışsın anlamına geliyor. Ekstrelerini inceleyerek görebilirsin.
  • Parafly aldım. İkinci ekstresi hemen 60 lira kart aidatını geçirmişler. Daha MH yi aramadım, iptal ediyorlar mı arayınca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuseyr

Parafly aldım. İkinci ekstresi hemen 60 lira kart aidatını geçirmişler. Daha MH yi aramadım, iptal ediyorlar mı arayınca.

etmezler.. ucretlı olduğunu bılerek aldınız derler
  • Arkadaşlar Ağustos'ta kredi çekerken Parafly'a da başvurdum ama düz paraf gelmiş, ben de kullanmam diye kapatın dedim, ancak puan teklif ettiler 6 ay kapatmama şartı ile, ben de tamam dedim ama limiti düşürdüm.
    Az önce Parafly için tekrar aradım, limitiniz düşük, önce ona yükseltme talep edeceğiz, daha sonra parafly'a başvuracaksınız diye uğraştırdılar ama tamam dedim, sonucu bekliyorum.
    Bu kadar uğraştığıma değer mi, parafly'da puanları katlayarak kullanabilir miyiz, kampanyalar sık sık gelir mi? Adios kadar iyi midir?
  • Halkbank'ın yeni çıkardığı Paraf Debit Kart, kampanya şartlarını incelediğim kadarıyla hiçbir kampanyaya dahil olmuyor sanırım. Net bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 2 Aralık 2017; 1:54:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uacellat_62

Halkbank'ın yeni çıkardığı Paraf Debit kart kampamya şartlarını incelediğim kadarıyla hiçbir kampanyaya dahil olmuyor sanırım. Net bilgisi olan var mı ?

Sormak lazım çünkü şartlarda ne dahil diyor ne de dahil değil diyor

• Halkbankın Paraf kredi kartını çıkarmadan önceki kredi kartı HALK CARD neden her kampanya da devre dışı ve dahi değildir diyorlar?

- kaldırın gitsin!

halk card kullanan mı kaldı?? 2012den önceydi hiçbir avantajı da yoktu ki zaten

edit: Ankara Çankaya ve Yeni mahalle Belediyelerinin de Halkkartları varmış Vakıfbank logolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitriol -- 2 Aralık 2017; 2:1:31 >
  • Beyler parafın marketlerdeki para üstü kampanyasında,örneğin 109.90 ödemede indirim hemen markette mi yoksa extrede mi düşüyor?Acil cevap lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Beyler parafın marketlerdeki para üstü kampanyasında,örneğin 109.90 ödemede indirim hemen markette mi yoksa extrede mi düşüyor?Acil cevap lütfen

extrede düşer
  • mx0131 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Cep mesajı hemen geliyor

• Anladığım kadarıyla bu iki kampanya birleşebiliyor.
    300 tl akaryakıtta 2*10 TL+ 40TL olmak üzere toplamda 60 TL yapıyor o zaman çok iyi değil mi?

PARAF Total Kampanyası
    Paraf ile Total’de 40 TL ParafPara
    Paraf üyesi Total istasyonlarında 1-31 Aralık 2017 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt ya da otogaz alışverişine 40 TL ParafPara verilecektir.
    Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce TOTAL yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
    Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak ve kazanım SMS’le bildirilecektir.
    Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek, 10 Ocak 2018’e kadar Paraf üyesi Total istasyonlarında akaryakıt ya da otogaz alışverişlerinde kullanılabilecektir.
    Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve 40TL ParafPara kazanabilir.
    İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım SMS’inin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
    Paraf üyesi Total istasyonları,www.parafcard.com.tr > Program Ortakları sayfasından firma adı alanına TOTAL yazılarak listelenebilmektedir.
    Total Mobil Ödeme ile yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişleri de kampanyaya dahildir. Total Mobil Ödeme ile ilgili bilgi ve Mobil Ödeme yapılabilecek istasyonlar için:http://demirorenpetrol.com.tr/mobil-odeme.html
    Aynı gün içinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
    10 Ocak 2018’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 11 Ocak 2018 tarihinde geri alınacaktır.
    Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom dışındaki operatörlere ait numaralar ile SMS’le katılım sağlanamamaktadır.
    Paraf ve Parafly kampanyaya dahil olup, Business kartlar, HalkCard, ek kartlar, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
    https://www.parafcard.com.tr/9002-total_kampanyasi

BKM TOTAL KAMPANYASI

Son geçerlilik tarihi: 01.12.2017 - 31.12.2017

Kampanya Koşulları:

Kampanya, 1 Aralık 2017 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarında geçerlidir.
    Kampanya dönemi boyunca, TOTAL mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt alımlarında, anında 10 TL akaryakıt indirimi verilir.
    Kampanyadan sadece Club TOTAL üyeleri, Club TOTAL Card ile yaptıkları akaryakıt alışverişleri için yararlanabilirler.
    Kampanyadan farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri akaryakıt alımları yararlanabilir.
    Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri ilk alışveriş sadece kampanya kapsamında değerlendirilecek.
    LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
    Her Club TOTAL Card sahibi, kampanyadan 2 kez yararlanabilecek olup, en fazla 20 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.
    Bir plaka, farklı Club TOTAL Cardlara tanımlı olsa bile, kampanyadan 2 kez yararlanabilecek olup, en fazla 20 TL akaryakıt indirimi kazanacaktır.
    Bu kampanya döneminde aynı Club TOTAL Card sahibinin, kampanyadan ikiden fazla yararlandığının tespiti halinde indirim geri alınacaktır.
    Sadece TOTAL mobil uygulamasında tanımlı plakalar ile gerçekleştirilecek yakıt alımları kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
    Mobil Ödeme sürecini başlatabilmek için TOTAL Uygulaması için bildirimleri açık tutmanız gerekmektedir.
    Kampanya ilk 50.000 işlem için geçerlidir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya durdurulacaktır.
    İstasyon güvenlik kuralları sebebiyle, TOTAL mobil uygulaması sadece araç içindeyken kullanılmalıdır.Bu kampanya, Halk Bankası dışında BKM Express üyesi diğer bankaların kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
    BKM ve TOTAL kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Markette düşer. Fişe yansır. En azında migrosta öyle. Aynı anda telefona da mesaj gelir.

Sen markette paraf kartla 109,90 TL olarak ödeme yaparsın, hesap özetine 9,90 TL indirim olarak yansır. Tecrübeyle sabit kesin bilgidir.
  • halkbanktan size ozel parafpara kampanyasi,internet bankaciligina giris yyapin aninda 70 tl parafpara kazanin diye mesaj geldi bende tabi denilen seyi yaptim internet subeye girdim fakat 2 gundur gelen 70 tl diye rakam yok.nedir bu isin asli kafami buluyorlar benle

• quote:

Orijinalden alıntı: samil422

halkbanktan size ozel parafpara kampanyasi,internet bankaciligina giris yyapin aninda 70 tl parafpara kazanin diye mesaj geldi bende tabi denilen seyi yaptim internet subeye girdim fakat 2 gundur gelen 70 tl diye rakam yok.nedir bu isin asli kafami buluyorlar benle

Dolandırıcılar olmasın hocam aman dikkat edin. Facebook ta Halkbank logosu kullanan dolandırıcılar cirit atıyor. Sertifikası olmayan sözde Halkbank internet sitesine yönlendirip giriş yapmanızı istiyorlar

• vcente70 kullanıcısına yanıt
    haklisiniz zaten hicbir sey almadan puan vermesi cok sacma ,bankanin uygulamasindan giris yapip baktim zaten bu tur dolandiricilik cogaldi bos bir aninizi kolluyorlar ben bu tongaya dusmem demeye gelmez valla cok dikkat etmek lazim

• Bu ay taksit kampanyası yok mu
  • paraf üstü kampanyasına nasıl katılım yapılıyor.süresi ne zaman bitiyor
  • Arkadaşlar kartımın limiti 9800.. 490 PARAF kullanabiliyoru normalde..

Neden -15 olmasına rağmen -359 kullanım gözüküyor.. 475 kullanım olması gerekmezmi?

lar
  • 
Sayfa: önceki 320321322323324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.